kariéra

Obchodní manager

Hledáme aktivního, samostatného obchodníka/ci pro vybudování sítě nových obchodních kontaktů v oblasti Severomoravského kraje.

Požadavky:

  • komunikativnost
  • zodpovědnost a spolehlivost, vysoké nasazení
  • zkušenosti z prodeje vítány (zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou)
  • obecné povědomí o internetu
  • příjemný vzhled a vystupování
  • flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • řízení projektů
  • komunikace a řešení obchodních případů se stávajicími zákazníky
  • příprava obchodních nabídek, smluv, kalkulace cen, tvorba a realizace obchodních prezentací

Nabízíme:

  • HPP
  • osobní automobil i pro soukromé účely
  • notebook, mobilní telefon
  • zajímavé platové podmínky
  • mladý kolektiv
  • podíl na tvorbě obchodní strategie
  • zajímavou práci
  • dynamické a rychle se rozvíjející prostředí
  • práci na projektech pro významné klienty nejen severomoravského kraje
  • nástup možný ihned

Životopisy zasílejte na adresu kariera@web-evolution.cz

nabídka pracovních míst