kariéra

Programátor / web developer

Pokud je tvým koníčkem vývoj www stránek, internetových obchodů a intranetových aplikací, můžeš pracovat u nás. Potřebujeme od tebe tyto znalosti: XHTML, PHP5, MySQL5, Ajax, jQuery. Pokud budeš mít zájem, zašli nám své portfolio a staň se členem našeho teamu.

Náplň práce:

  • programování PHP aplikací
  • vytváření a správa MySQL databází
  • vývoj a implementace front - endu internetových prezentací

Požadavky:

  • výborná znalost PHP, MySQL, Javascript, XHTML, CSS
  • znalost XML, DOM, XSL
  • znalost pravidel přístupnosti a použitelnosti
  • přehled o chování (interpretaci) CSS v různých webových prohlížečích

Nabízíme:

  • atraktivní platové podmínky
  • firemní kulturu založenou na otevřenosti
  • mladý kolektiv
  • podíl na tvorbě obchodní strategie
  • práci na projektech pro významné klienty
  • řízený odborný růst a dostatečný prostor pro Vaši kreativitu

V případě zájmu, nás kontaktujte kontaktujte a zašlete nám svůj životopis.

nabídka pracovních míst