reference - portfolio - Internetové prezentace

 1 2  3  4  5
Maxbrokers - www.maxbrokers.cz

Maxbrokers
www.maxbrokers.cz

Pro spol. MAXBROKERS, s.r.o. jsme připravili moderní a přehledné www stránky. Společnost MAXBROKERS, s.r.o. poskytuje prostřednictvím významných leasingových a pojišťovacích společností klientům nejvýhodnější formy finacování a pojištění.

říjen 2010 >
Asian Relax Club - www.asian-relax.cz

Asian Relax Club
www.asian-relax.cz

Příjměte pozvání do nově otevřeného ASIAN RELAX CLUBu ve Frýdku-Místku, světa wellness, asijských masáží a relaxace. Zbavte se stresu a relaxujte u baru, v lounge roomu, sauně nebo vířívce s výhledem do nádherné japonské zahrady!

září 2010 >
AB Vet - www.abvet.cz

AB Vet
www.abvet.cz

Pro veterinární kliniku ABVET z Bohumína jsme připravili nové www stránky s cílem informovat širokou veřejnost o aktuálním dění na pracovišti kliniky. Administrační rozhraní (redakční systém) pro rychlou aktualizaci všech textů, fotek a novinek.

září 2010 >
Hukos - www.hukos.cz

Hukos
www.hukos.cz

Pro společnost HUKOS s.r.o. jsme navrhnuli, nakreslili, vyvinuli a spustili novou prezentaci s nabídkou jejich služeb a produktů. Součástí spolupráce byl i návrh logotypu a dalších prvků z oblasti corporate identity.

srpen 2010 >
Danuše design - www.navrhyzahrad-ostrava.cz

Danuše design
www.navrhyzahrad-ostrava.cz

Pro Danuši Vaňkovou, která se věnuje zahradnímu návrhářství, jsme realizovali zcela novou internetovou prezentaci (webdesign) s obsahem plným zeleně, návrhů zahrad a realizovaných projektů.

srpen 2010 >
Strojírny Olšovec - www.strojirny.com

Strojírny Olšovec
www.strojirny.com

Strojírny Olšovec s.r.o. nás pověřily návrhem nového designu jejich webové prezentace a následně kompletní realizací prezentace, včetně optimalizace pro vyhledávače, webdesignem a implentací našeho redakčního systému.

srpen 2010 >
Transexpress - www.transexpress.cz

Transexpress
www.transexpress.cz

Společnost TRANSEXPRESS Intl. spol. s r.o. patří mezi jedny z nejdůležitějších poskytovatelů služeb v oblasti logistiky a spedice. Prezentace obsahuje informační systém pro zákazníky, aktuální cenu nafty a redakční systém pro aktualizaci vybraných modulů

červenec 2010 >
JaryNet - www.jarynet.cz

JaryNet
www.jarynet.cz

JaryNet nabízí komplexní služby v oblasti internetových služeb a může Vám nabídnout nejen připojení k internetu, VOIP služby, ale také webdesign, webhosting (včetně registrace domén) a tvorbu www stránek.

červenec 2010 >
HOTEL CLUB TRIO *** - www.hotel-trio.cz

HOTEL CLUB TRIO ***
www.hotel-trio.cz

Vytvořili jsme nový web pro Hotel Club TRIO ***, který je umístěn přímo v centru zábavní zóny Stodolní ulice. Součástí prezentace je mimojiné rezervační systém, virtuální prohlídka a redakční systém.

červenec 2010 >
Povlečení Trast - www.povlecenitrast.cz

Povlečení Trast
www.povlecenitrast.cz

Prezentace pro spol. TRAST obsahuje on-line katalog s nabídkou povlečení a bytového textilu, který se snaží denně aktualizovat, redakční systém, moderní webdesign, optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

červen 2010 >
Pohřební služba OBELISK - www.psobelisk.cz

Pohřební služba OBELISK
www.psobelisk.cz

Pohřební služba Obelisk poskytuje své služby od roku 1991. Poslední ukázka z oblasti webdesignu je decentní řešení pro pohřební službu. Truchlení není nemoc ani deprese, je to normální a přirozená reakce na ztrátu a její důsledky.

červen 2010 >
Dimont HDX - www.dimonthdx.cz

Dimont HDX
www.dimonthdx.cz

DIMONT HDX s.r.o., se sídlem v Ostravě, se specializuje na prodej plechů z otěruvzdorné oceli HARDOX a konstrukční vysokopevnostní oceli WELDOX švédské firmy SSAB OXELÖSUND. Prezentace obsahuje jednoduchý redakční systém pro aktualizaci vybraných položek.

červen 2010 >
Geomoravia - www.geomoravia.cz

Geomoravia
www.geomoravia.cz

Hlavní činností společnosti GEOMORAVIA s.r.o. je zprostředkování pronájmu nemovitostí, a také provozování realitní kanceláře, která má patnáct let zkušeností s prodejem a koupí nemovitostí. Prezentace s nabídkou realit je komplexním nástrojem pro každou realitní kancelář.

červen 2010 >
CSA spol. - www.csaspol.cz

CSA spol.
www.csaspol.cz

Potřebujete-li služby z oblasti vedení mzdové či účetní agendy, daňové poradenství apd. je naše nová reference z oblasti web-designu určena právě pro Vás. www stránky obsahují redakční systém pro vybrané části prezentace

květen 2010 >
CK Boš - www.ckbos.cz

CK Boš
www.ckbos.cz

Pro cestovní kancelář BOŠ jsme připravili velice rozsáhlý a propracovaný systém pro publikaci a prodej jejich zájezdů prostřednictvím internetových stránek.

únor 2010 >
Kovářství Ostrava - Style Smith - www.kovarstvi-ostrava.cz

Kovářství Ostrava - Style Smith
www.kovarstvi-ostrava.cz

Firma Style Smith - Martin Bundil Vám nabízí kompletní realizaci kovářských prací. Výroba originálního a stylového nábytku, dekorací v interiéru a exteriéru. Dále výroba plotů, pojezdových bran, branek, zábradlí, mříží, uměleckých předmětů, osvětlení, lamp a jiných.

únor 2010 >
Liftcomp - www.liftcomp.cz

Liftcomp
www.liftcomp.cz

LIFTCOMP a.s. - specialista na výrobu a montáže výtahů a výtahových komponentů si nechal zpracovat jeho nové www stránky u naší společnosti.

únor 2010 >
T-c-h-i-b-o volejbal - www.t-c-h-i-b-o.cz

T-c-h-i-b-o volejbal
www.t-c-h-i-b-o.cz

Prezentace Ostravského voleybalového týmu TCHIBO je připravena k použití. Jednoduchá administrace, importy výsledků, přihlášení na tréninky, rozsáhle fotogalerie a mnoho dalšího.

únor 2010 >
Bolek Carrier - www.bolek-carrier.cz

Bolek Carrier
www.bolek-carrier.cz

Bolek Servis chlazení s.r.o. byla založena v roce 2008. I když mladá firma, servisní zkušenosti vyplývají z více jak desetileté praxe u firmy Carrier Transicold ČR spol. s r.o.

leden 2010 >
Průmyslové podlahy - www.nejlevnejsiprumyslovepodlahy.cz

Průmyslové podlahy
www.nejlevnejsiprumyslovepodlahy.cz

Jednoduchá prezentace a web-design reference z oblasti realizace průmyslových podlah.

únor 2010 >
AZPEK - www.azpek.cz

AZPEK
www.azpek.cz

Restaurace a pekárna AZPEK s.r.o. a Sportovně relaxační centrum Bolatice je ukázkou firemní prezentace 2 v 1. WWW stránky prezentují dvě zcela odlišné činností, kterou provozuje spol. AZPEK s.r.o.

leden 2010 >
LOREK koupelny - www.lorek.cz

LOREK koupelny
www.lorek.cz

Fa LOREK působí na trhu již více než 10 let. Po celou dobu se specializuje na soukromý sektor se zaměřením na kompletní služby pro investory rodinných domů z oblasti stavebnictví, modernizace bytových jader v panelových domech, koupelny na klíč a další navazující řemesla.

únor 2010 >
Hydrodem - www.hydrodem.cz

Hydrodem
www.hydrodem.cz

Firma HYDRODEM s.r.o. se zabývá fyzikálně-chemickou úpravou vody pro parní kotelny, teplárny a chladicí systémy. Nabízí chemické přípravky a zkušenosti firmy se 70letou tradicí v oboru.

listopad 2009 >
Pneuservis Karviná - www.pneuservis-karvina.cz

Pneuservis Karviná
www.pneuservis-karvina.cz

PNEUSERVIS pro osobní i pro nákladní vozy ... PLNÍME DUSÍKEM - Zvyšujeme životnost pneumatik ...ROVNÁNÍ ALU KOL - Dokážeme nemožné ... LASERem ! PRODEJ PNEU - Prodej pneumatik za internetové ceny !!!

leden 2010 >
Obezita Balon - www.obezita-balon.cz

Obezita Balon
www.obezita-balon.cz

Vítejte na stránkách věnovaných novým metodám léčení obezity založených na endoskopickém přístupu. Nedaří se Vám účinně redukovat hmotnost díky klasickým metodám a zároveň nechcete nebo nemůžete podstoupit operaci?

říjen 2009 >
MuDr. Jitka Kryglová - www.jitka-kryglova.cz

MuDr. Jitka Kryglová
www.jitka-kryglova.cz

Naše zuby jsou v těch nejlepších rukou a důkazem toho budiž naše úsměvy :-) Prezentace zubní lékařky Jitky Kryglové z Ostravy Poruby je ukázkou jednoduché prezentace vizitky na internetu, kterou si může pořídit opravdu každý.

listopad 2009 >
Genetrix Bohumín - www.genetrix-bohumin.cz

Genetrix Bohumín
www.genetrix-bohumin.cz

Společnost GENETRIX s.r.o., která je významným dodavatelem chemických surovin pro barvářský, chemický, sklářský, krmivářský, pyrotechnický, farmaceutický a gumárenský průmysl si vybrala jako partnera v oblasti web-designu spol. web-evolution.

prosinec 2009 >
Kosmetický salon Valeria Kutílková - www.kosmeticky-salon.cz

Kosmetický salon Valeria Kutílková
www.kosmeticky-salon.cz

Jednoduchá a výstižná prezentace kosmetického salonu Valerie Kutílkové v Nymburku, která nabízí velký sortiment klasických i speciálních kosmetických služeb, včetně prodeje kosmetických přípravků.

srpen 2009 >
ECHO alarm, s.r.o. - www.echoalarm.cz

ECHO alarm, s.r.o.
www.echoalarm.cz

ECHO alarm, s.r.o. usiluje o to, aby byla špičkovou společností, poskytující služby v oblastech zabezpečovacích systémů a informačních technologií k plné spokojenosti zákazníka.Prezentace obsahuje jednoduchou administraci pro modul aktuality a SEO optimalizaci pro vyhledávače.

červen 2009 >
Autoškola Ostrava - www.ostrava-autoskola.cz

Autoškola Ostrava
www.ostrava-autoskola.cz

Prezentace Autoškola Ostrava je připravena pro všechny jenž potřebují zvládnout základy silničního provozu a chtějí již konečně disponovat řidičským oprávněním. WWW stránky obsahují jednoduchou admnistraci vybraných částí, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), a jsou ukázkou webdesignu z naší dílny.

květen 2009 >
Průmyslové centrum Ostrava - www.centrumostrava.cz

Průmyslové centrum Ostrava
www.centrumostrava.cz

Průmyslové centrum Ostrava společnosti HOMOLA a.s. nabízí skladové, výrobní a kancelářské prostory k pronájmu. Prezentace obsahuje administrační rozhraní pro aktuality a seznam firem, který je možno jednoduše a kdykoliv aktualizovat.

duben 2009 >
Homola a.s. - www.homola-as.cz

Homola a.s.
www.homola-as.cz

HOMOLA a.s. je dynamicky se rozvíjející stavební společnost, která dlouhodobě zaujímá významné postavení mezi stavebními firmami v Moravskoslezském kraji. Jako partnera v oblasti web-designu si vybrala studio web-evolution. Internetová prezentace s jednoduchou správou aktualit, referencí a volných pracovních míst.

duben 2009 >
Kamorec - www.kamorec.cz

Kamorec
www.kamorec.cz

Spol. KAMOREC s.r.o. jenž se zabývá zejména zemními a výkopovámi pracemi a autodopravou rozšířila řady našich klientů. Cílem bylo vytvořit moderní, přehlednou a zajímavou prezentaci doplněnou o jednoduchou administraci pro vybrané části a optimalizovanou pro vyhledávače (SEO).

duben 2009 >
Stainless steel product - nerezové výrobky - www.stainlesssteelproduct.eu

Stainless steel product - nerezové výrobky
www.stainlesssteelproduct.eu

Statická jednoduchá internetová prezentace firmy vyrábějící nerezové zařízení převážně do oblasti gastronomie a nemocničního provozu. Součastí řešení je jednoduchá správa aktualit.

duben 2009 >
Mantova - www.mantova.cz

Mantova
www.mantova.cz

MANTOVA s. r.o. je česko-italská společnost, která se zabývá přímým dovozem a prodejem keramických obkladů a dlažeb pro interiéry i exteriéry. Jako dodavatele webdesignu si vybrala naše studio.

březen 2009 >
Půjčovna segway - www.pujcovna-segway.cz

Půjčovna segway
www.pujcovna-segway.cz

Připravili jsme novou webdesign prezentaci pro půjčovnu Segway. Segway je jedinečná dvojkolka, která samostatně udržuje rovnováhu. Funguje v každém terénu a snadno se ovládá. Pět nezávislých gyroskopů monitoruje rovnováhu 100 krát za vteřinu. Nastoupíte, nakloníte se a jedete.

únor 2009 >
PP-in Strongerin - www.pp-in.cz

PP-in Strongerin
www.pp-in.cz

STRONGERIN s.r.o. je již řadu let našim zákazníkem, stará prezentace již v mnoha ohledech neodpovídala dnešním nárokům a bylo potřeba s tím něco udělat. Slovo dalo slovo a pustili jsme do práce na nové webdesign prezentaci. Přehledně a moderně zpracovaná, jednoduchá administrace a optimalizace pro vyhledávače (SEO).

únor 2009 >
Rady pro dům - www.radyprodum.cz

Rady pro dům
www.radyprodum.cz

Rady pro dům jsou prezentací určenou všem, kteří se rozhodli stavět svépomocí a potřebují poradit či pomoci. Služby zde prezentované a nabízené jsou určené právě pro Vás.

únor 2009 >
Belfast Pub est.2007 - www.belfast-pub.cz

Belfast Pub est.2007
www.belfast-pub.cz

BELFAST pub and restaurant Bohumín má nové www stránky. Moderní webdesign ve stylu irského pubu, administrace vybraných částí zajistí neustále aktuální informace z oblasti poledního menu, jídleního lístku, připravovaných akcí, fotogalerií apd.

leden 2009 >
Mabo matrace - www.matrace-mabo.cz

Mabo matrace
www.matrace-mabo.cz

Zárukou dobrého spánku jsou výrobky spol. MABO TRADE s.r.o. Matrace, potahy a polštáře, které vyrábí budou základem pro načerpání nových sil a pohodlný odpočinek. Jednoduchá administrace, moderní webdesign, přehlednost a optimalizace pro vyhledávače.

leden 2009 >
 1 2  3  4  5

kategorie

183
183

naši zákazníci