reference - portfolio - Internetové prezentace

 1  2 3  4  5
JH Motorsport - www.jhmotorsport.cz

JH Motorsport
www.jhmotorsport.cz

Obsahem nové reference z oblasti web-designu jsou rychlá kola a brzdné dráhy. Prostřednictvím této prezentace máte možnost seznámit se s mladým talentovaným jezdcem Filipem Hubíkem, který poprvé usedl do závodní motokáry v sedmi letech.

leden 2009 >
ORKY - www.orky.cz

ORKY
www.orky.cz

Chcete mít čistější a zdravější vnitřní prostředí? Trápí Vás prach?ORKY je jeden z nejmodernějších čistících systémů. Pracuje na netradičním principu s vodou v kombinaci se separátorem, vzduch ionizuje, pohlcuje pachy, bakterie, umožòuje úpravu vzduchu esencemi, mořskou solí, vincentkou a Acqua Cleanem.

leden 2009 >
Sportup - www.sport-up.cz

Sportup
www.sport-up.cz

Tým sport-up se zaměřuje na několik oblastí, ale jeho prioritou jsou přípravné kurzy z tělesné výchovy. Společně jsme připravili www stránky - webdesign prezentaci, která informuje o kompletních službách a pomocí jednoduché administrace, bude prezentovat novinky a připravované akce.

leden 2009 >
Průmyslový park Karviná - www.ppkarvina.cz

Průmyslový park Karviná
www.ppkarvina.cz

Průmyslový Park Karviná zahrnuje desítky výrobních a skladovacích hal a četné administrativní prostory na celkové ploše více než 130 000 m2. Máte-li zájem o pronájem kanceláře či průmyslové budovy, veškeré informace jsou pro Vás připraveny v naší nové referenci z oblasti web-designu.

prosinec 2008 >
Foom - www.foom.cz

Foom
www.foom.cz

Bezpečnostní agentura FOOM s.r.o., která se specializuje na poskytování bezpečnostních služeb v oblasti ochrany majetku a osob si jako partnera v oblasti webdesignu zvolila naše studio.

říjen 2008 >
Expert ZPK - www.expert-zpk.cz

Expert ZPK
www.expert-zpk.cz

Spol. Expert - znalecká a poradenská kancelář s.r.o., která se zabývá kompletním servisem spojeným s vyřizovaním pojistných událostí je tady pro všechny, kteří bourali a nechtějí řešit tyto problémy s pojišovnou sami. Jednoduchá, přehledná a věříme že i zajímavá prezentace a naše nová webdesign reference.

říjen 2008 >
Hyalutidin - www.hyalutidin.cz

Hyalutidin
www.hyalutidin.cz

HYALUTIDIN - doplněk stravy a výživy nové generace pro zdravý pohybový aparát. Připravili jsme webdesign prezentaci určenou pro podporu prodeje tohoto přípravku při zavádění na náš trh. Prezentace je rozděla na tři hlavní části, kdy každá z nich se věnuje konkrétní skupině / lidé / koně / psi.

říjen 2008 >
Benepro - www.benepro.cz

Benepro
www.benepro.cz

Společnost BENEPRO, a.s. nabízí kompletní stavební práce, inženýrskou a kompletační činnost, včetně práce na developerských projektech. Společně jsme připravili další webdesign referenci, která obsahuje administrační rozhraní pro vybrané části. Vy víte co, my víme jak. .

říjen 2008 >
Irda - www.irda.cz

Irda
www.irda.cz

Jednoduchá a přehledná prezentace lékárny v Ostravě-Porubě. Administrační rozhraní pro rychlou aktualizaci novinek je součásti prezentace.

říjen 2008 >
středisko Maya - Jeseníky - www.maya-jeseniky.cz

středisko Maya - Jeseníky
www.maya-jeseniky.cz

Středisko Maya leží na samotě, asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Prezentace, kterou jsme připravili má za úkol informovat o možnostech tohoto krásného místa a nabídnout jeho služby široké veřejnosti.

říjen 2008 >
Moravskoslezský kovošrot - www.mskovo.eu

Moravskoslezský kovošrot
www.mskovo.eu

Společnost Moravskoslezský kovošrot, a.s. je významným subjektem na trhu s kovovým odpadem. Připravili jsme www stránky se základními informacemi z oblasti jejich nabídky.

říjen 2008 >
JSB Match Diabolo - www.schulzdiabolo.cz

JSB Match Diabolo
www.schulzdiabolo.cz

Jestliže hledáte kvalitní střelivo pro svou vzduchovou zbraò, jste na správné adrese. A už střílíte ze vzduchové pušky nebo pistole, v nové prezentaci JSB Match Diabolo a.s. si rozhodně vyberete. Moderní design, jazykové mutace, jednoduchá administrace, optimalizace pro vyhledávače.

září 2008 >
Stella Marina - www.stellamarina.cz

Stella Marina
www.stellamarina.cz

Italská restaurace zaměřená zejména na toskánskou kuchyni s velmi speciální nabídkou si jako dodavatele webdesign řešení vybrala právě nás. Připravili jsme prezentaci s možností okamžité administrace jidelního i vinného lístku.

srpen 2008 >
Ametyst Moravia s.r.o. - www.ametyst.eu

Ametyst Moravia s.r.o.
www.ametyst.eu

Ametyst Moravia s.r.o. má zcela novou www prezentaci a web-evolution další webdesign referenci. Prezentace obsahuje administrační moduly pro vybrané části prezentace.

srpen 2008 >
Dozit plus - www.dozitplus.cz

Dozit plus
www.dozitplus.cz

Firma DOZIT PLUS s.r.o. je firmou specializovanou na přesné dávkování různých chemických prostředků a jejich správnou aplikaci. Prezentace obsahuje redakční systém pro kompetní a správu obsahu pro produktovou část.

srpen 2008 >
Autojeřáby Malina - www.autojerabymalina.cz

Autojeřáby Malina
www.autojerabymalina.cz

V rámci dlouhodobé spolupráce jsme pro společnost AJM - Autojeřáby Malina připravili novou prezentaci s nabídkou pronájmu autojeřábů. Nová reference z oblasti web-designu je doplněna o administraci vybraných částí prezentace a flash animaci.

červenec 2008 >
ITM Institut - www.itm-institut.cz

ITM Institut
www.itm-institut.cz

Cílem společnosti ITM-institut s.r.o. je zajistit komplexní vzdělávací programy a poradenskou činnost zaměřenou na získávání dotací a grantů. Poslední webdesign reference je mimojiné ukázkou našich komplexních služeb.

červen 2008 >
Als Agro a.s. - www.alsagro.cz

Als Agro a.s.
www.alsagro.cz

Spol. ALS AGRO a.s. jenž nabízí zemědělské stroje firem NEW HOLLAND a KUHN se může pochlubit zcela novou www prezentací, kterou jsme právě dokončili. Nabídka nových strojů, agrobazar, ale taky moderní design a možnost okamžité administrace, to všechno je tahle nová webdesign reference.

červen 2008 >
Diagnostický a technický institut Bohumín - www.dticr.cz

Diagnostický a technický institut Bohumín
www.dticr.cz

Diagnostický a technický institut Bohumín. Cílem bylo vytvořit přehlednou a moderní prezentaci s kompletními informacemi, jednoduše aktualizovatelnou.

červen 2008 >
Majáles VŠB TU Ostrava 2008 - majales.vsb.cz

Majáles VŠB TU Ostrava 2008
majales.vsb.cz

Na Majálesu letos vystoupí známé a méně známé hudební formace, a dokonce i jeden zpěvák našeho dětství. řeč je o Jaroslavu Uhlířovi. Tento hudební skladatel a zpěvák komponoval hudbu ke snímkům Aťžijí duchové, S čerty nejsou žerty, Královna Koloběžka.

duben 2008 >
Zemprama - www.zemprama.cz

Zemprama
www.zemprama.cz

Internetová prezentace společnosti ZEMPRAMA s.r.o. je pouze jedna z částí naší dlouhodobé spolupráce. Kromě webdesignu se jedná o návrh logotypu, vizitek, hlavičkového papíru, polepy na auta, tašky a mnoho dalšího.

duben 2008 >
Tábory.net - www.tabory.net

Tábory.net
www.tabory.net

Další webdesign projekt, který realizujeme společně s dětskou agenturou z Opavy jsou www stránky TABORY.NET, kde naleznete ucelenou nabídku táborů na letošní léto pro vaše děti. Jednoduchá administrace a rychlé přidávání táborů byly hlavní požadavky při realizaci.

duben 2008 >
Prowizorium - www.prowizorium.cz

Prowizorium
www.prowizorium.cz

Skupina PROWIZORIUM má novou prezentaci. Velmi netradiční design a kompletní administrace textů a fotografií byly hlavní požadavky, které jsme dostali ze strany kapely. První ohlasy jsou více než dobré, tak kluci at vám to teï pořádně hraje :-)

březen 2008 >
Restaurace u Rudolfa - www.restaurace-bohumin.cz

Restaurace u Rudolfa
www.restaurace-bohumin.cz

Restaurant u Rudolfa v Bohumíně má novou prezentaci, která vznikla v naší dílně. WWW stránky obsahují možnost jednoduché administrace. Teï už snad stačí popřát jen dobrou chu a příjemnou návštěvu.

březen 2008 >
čtyřkolky - půjčovna - www.ctyrkolky-pujcovna.cz

čtyřkolky - půjčovna
www.ctyrkolky-pujcovna.cz

Právě jsme dokončili prezentaci půčovny čtyřkolek z Božíkova u české Lípy. Jakmile bude trochu teplo jedeme na čtyřkolky :-)

únor 2008 >
Jan Hefner PROGRES - www.progres-hefner.cz

Jan Hefner PROGRES
www.progres-hefner.cz

Společnost Jan Hefner - PROGRES zabývající se kovoobráběním, dopravou a spedicí, zásobováním paliv a maziv a v neposlední řadě prodejem pohonných hmot má nové www stránky. Administrační rozhraní pro jednoudchou aktualizaci novinek je již dnes součástí těměř každé prezentace.

únor 2008 >
Danuše Design - www.navrhyzahrad-ostrava.cz

Danuše Design
www.navrhyzahrad-ostrava.cz

Tvorba jedinečných zahrad, druhově bohatých zahrad a spojení přírody, krásy a užitku bylo předmětem prezentace, kterou jsme právě dokončili. Naše nová webdesign reference je připravena Vám pomoci s Vaší nevyužitou a zarostlou zahradou.

únor 2008 >
Pamětní medaile - www.pametnimedaile.cz

Pamětní medaile
www.pametnimedaile.cz

Prezentace spol. INTERNATIONAL MARKETING SERVICES s.r.o., která vydává luxusní kolekce pamětních medailí ze zlata a stříbra je doplněna o řadu prvků, které jsme realizovali pomocí flash technologie. Jedná se zejména o samotné prezentace kolekcí a rotace medailí.

leden 2008 >
ČEVAS group - www.cevas.cz

ČEVAS group
www.cevas.cz

Rozsáhlou nabídku služeb a produktů z oblasti jeřábové techniky, závěsných pracovních lávek naleznete v www prezentaci spol. ČEVAS a současně naší další referenci z oblasti webdesignu. WWW stránky jsou doplněny o administrační rozhraní pro jednoduchou aktualizaci vybraných položek prezentace.

leden 2008 >
Mermaids International - www.mermaids-international.com

Mermaids International
www.mermaids-international.com

Exclusive private rendezvous. Další prezentace a webdesign reference určená výhradně pro zahraniční trh. Optimalizace pro zahraniční vyhledávače je samozřejmostí. Prezentace je doplněna o administrační moduly pro jednoduchou aktualizaci textů a přidávání obrázků.

prosinec 2007 >
OA a SZŠ Bruntál - www.oaz.cz

OA a SZŠ Bruntál
www.oaz.cz

Pro Obchodní akademii a Střední zemědělskou školu v Bruntále jsme v rámci projektu Evropská škola připravili internetovou prezentaci. Naše nová webdesign reference měla za úkol moderním, zajímavým a přehledným způsobem prezentovat nabídku školy a informace pro studenty. Podařilo se?

prosinec 2007 >
Interdekor - www.interdekor.cz

Interdekor
www.interdekor.cz

V průběhu podzimu 2007 jsme zvítězili v náročném výběrovém řízení pořádaném firmou INTER DEKOR HP s.r.o. Prezentace obsahuje administrační rozhraní pro jednoduchou aktualizaci, flash animace, rozsáhlé galerie, SEO optimalizaci, newsletter a jiné.

listopad 2007 >
Tozos - www.tozos.cz

Tozos
www.tozos.cz

Internetová prezentace společnosti TOZOS s.r.o. zabývající se zemědělstvím, chovem skotu, masnou a rostlinnou výrobou. Cílem bylo vytvořit moderní prezentaci, která bude umožòovat základní administraci nejdůležitějších částí, jako jsou aktuality.

listopad 2007 >
HELCEL nábytek - www.helcel.cz

HELCEL nábytek
www.helcel.cz

Prezentace spol. HELCEL nábytek s.r.o. je novou referencí z oblasti webdesignu. Potřebujete sedací soupravu, obývací stěnu, postele, kuchyòské linky, ložnice, šatní skříně, matrace - rošty, nábytek pro dětské pokoje, psací stoly, židle ? Potom jste na správném místě.

listopad 2007 >
Cash Point - www.cashpoint.cz

Cash Point
www.cashpoint.cz

Pro společnost CASH POINT a.s. jsme vytvořili internetovou prezentaci s nabídkou jejich služeb. Cílem stránek je moderním způsobem prezentovat nabídku služeb a díky novému řešení jasně, přehledně a hlavně zajimavě nabídnout všechny potřebné informace.

říjen 2007 >
Tuleni SOS - zachraòte nás - www.tuleni-sos.cz

Tuleni SOS - zachraòte nás
www.tuleni-sos.cz

Projekt mladých studentek/nadšenců z Bohumína, zabývající se problematikou ochrany zvířat - tuleòů. Tento web byl realizován jako SPONZORSKÝ DAR !

řijen 2007 >
STEELCOM CZ - www.steelcom.cz

STEELCOM CZ
www.steelcom.cz

Pro společnost STEELCOM CZ, a.s. jsme připravili novou prezentaci. Důraz byl kladen na moderní design, optimalizaci pro vyhledávače a možnost jednoduché administrace vybraných položek. My děláme web-design, oni tvoří budoucnost oceli :-)

říjen 2007 >
Tubes International - www.tubes-int.cz

Tubes International
www.tubes-int.cz

TUBES International s.r.o. - dodavatel specializovaných hadic, spojek, objímek, spon, koncovek a dalšího příslušenství pro všechna odvětví průmyslu. Kompletně administrovatelný katalog výrobků, správa aktualit, přehledný a moderní design, optimalizace pro vyhledávače.

září 2007 >
Adrenalinové sporty - www.adrenalinove-sporty.cz

Adrenalinové sporty
www.adrenalinove-sporty.cz

Přehledný webdesign, jednoduchá navigace, výstižná www prezentace adrenalinových sportů. Kompletní nabídka adrenalinových sportů je realizována s možností jednoduché a přehledné administrace (přidávání položek do menu, texty, obrázky, ceny atd.)

srpen 2007 >
Czechcarp - www.czechcarp.cz

Czechcarp
www.czechcarp.cz

Na stránkách můžete vkládat položky do inzerce, pročítat články a reagovat na ně v diskusi, vystavovat své trofeje případně si jenom tak diskutovat na fóru. Administrační systém prezentace umožňuje jednoduchou a přehlednou administraci všech výše uvedených položek.

srpen 2007 >
 1  2 3  4  5

kategorie

183
183

naši zákazníci