novinky


31.5.2012 - Obchodní centrum FUTURUM Ostrava


Pro obchodní centrum FUTURUM Ostrava jsme připravili a právě spustili novou webdesign prezentaci.

Interaktivní mapy, on-line propojení na stránky CineStaru, aktuální denní menu a další zajímavosti. Pro vechny obchodní maniaky nutnost :)


31.5.2012 - Dieta Ken - ketogenní dieta


Nic nejíst a speciální umělou výživu přijímat pomocí trubiček. Právě o tom je nejnovější hit tzv. ketogenní dieta, která se provádí pomocí enterální výživy.

Pro mnohé naprostá šílenost, která si však i na odborné bázi získává celou řadu příznivců. Máte-li zájem o více informací je pro Vás připravena reference z oblasti web-designu věnovaná této nové moderní  a spolehlivé dietě - DIETA KEN.


31.5.2012 - SEO školení a workshop


Tak abychom mohli nabízet našim klientům kvalitnější služby v oblasti SEO - optimalizace webů pro vyhledávače, počátkem roku jsme absolvovali SEO školení u společnosti Němec Marketing - marketingová agentura. Jedná se o vysoce hodnocené školení, workshop SEO prakticky byl vybrán jako nejlepší "SEO školení" ve výběrovém řízení pro jednu z největších webdeveloperských společností v České republice. 


27.5.2011 - Pekárny Semag - u nás si vybere každý

Nová prezentace pro pekárnu SEMAG spol. s r.o. s možností on-line nákupu vybraných produktů z nabídky (kompletní svatební program, narozeninové dorty, apd.).


27.5.2011 - Reklama na palici aneb virální marketing v akci

Realizovali jsme portál obědvat.cz pro společnost Web denní menu s.r.o. Jedná se o poměrně rozsáhlý a propracovaný systém s nabídkou denního menu, seznamu restaurací, gastro katalogu, jídelníčků a ubytovacích služeb z celé České republiky. Obědvat, vyspat, snídat, večeřet, nejčíšník, nejobsluha a nejkuchař. Komplexní prostředí pro všechny gastro maniaky :)

6.4.2011 zveřejnil server obedvat.cz video, ve kterém nabízí 200 tisíc korun tomu, kdo si nechá na čelo vytetovat nápis obedvat.cz.


20.12.2010 - Letní tábory 2011

Potřebujete-li o letních prázdninách "umístit" Vaše děti na letní tábor pro děti., rozhodně Vás budou zajímat nové stránky Dětské Agentury, které jsme právě spustili.


20.12.2010 - Spol. OMLUX má nové stránky

Celkovým redesignem prošel web společnosti OMLUX spol. s.r.o. zabývající se revitalizacemi bytových domů.


18.12.2010 - Belgická čokoláda Ostrava

Existuje jen málo jedinců, kteří této sladké pochoutce zatím nepřišli na chuť. Faktem je, že se dlouhodobě drží na vrcholu žebříčku oblíbených sladkostí a nezdá se, že by byla její pozice někdy ohrožena. O čem je řeč? Samozřejmě o čokoládě...


10.12.2010 - Rafra - bezpečnost práce ve výškách

Poslední reference z oblasti webdesignu je nová prezentace pro spol. RAFRA.


24.8.2010 - Přiroda na dosah

Dobrá věc se povedla a rádi bychom Vás touto cestou pozvali k návštěvě Zoologické zahrady Ostrava. V této chvíli alespoň virtuálně, pokud návštívíte Zoologickou a botanickou zahradu Ostrava osobně, budeme jenom rádi.


24.8.2010 - Rentgenové analyzátory

Jsme si jisti, že rentgenové analyzátory NITON jsou opravdu to nejlepší co můžete na trhu nalézt. Ať už potřebujete jednoduchý přístroj pro rychlé vytřídění nerezových slitin nebo špičkový spektrometr pro přesnou analýzu, v široké nabídce společnosti HUKOS s.r.o. vždy najdete ten správný model, který splní Vaše požadavky.


27.7.2010 - reference

Doplnili jsme do našeho portfolia reference z oblasti webdesignu, tiskovin a návrhů logotypů. web-evolution poslední dobou realizuje velice zajímavé věci i mimo webdesign. Potřebujete-li připravit jakékoliv tiskoviny pro Vaši propagaci, rozhodně Vám máme co nabídnout.


12.3.2010 - web-evolution v novém

S radostí sobě vlastní, Vám představujeme naší novou prezentaci. Postupně budeme doplňovat výsledky naší práce z poslední doby, které nejsou prozatím uvedeny v našem portfoliu. Rozšířili jsme a zkvalitnili jsme nabízené služby tak, aby jsme byli připraveni na požadavky dnešního trhu. Kovářova kobyla chodila už dlouho bosa, a dost ....


11.3.2010 - Ledy tají . . .

Haleluja, zimní spánek končí a je třeba začít něco dělat . . . . . konečně


18.9.2009 - Něco na zub - ústní hygiéna

Není-li Vám lhostejný osud vašich zubů, potažmo celé Vaší dutiny ústní, zbystřete. Dokončili jsme právě internetový obchod Něco na zub, který je připraven s jeho rozsáhlou nabídkou kartáčků, zubních past, produktů pro mezizubní péči, svěží dech, bělení zubů a mnoho dalšího Vám nabídnout kvalitní produkty, zajímavé informace, novinky z oblasti a mnoho dalšího.

Zdravé zuby důvod k úsměvu.


18.9.2009 - Specialista na kuchyně

Donath - specialista na kuchyně je naší další referencí z oblasti web-designu - internetových obchodů. Široká nabídka levných spotřebičů, rychlé dodací lhůty a bezkonkurenční ceny.


10.7.2009 -

Jak to tak vypadá tak zloději a podobné nekalé živly nás budou ohrožovat na věky věků. Nu což, třeba se bránit a společnost ECHO Alarm s.r.o. - zabezpečovací technika má návod jak případná rizika můžeme minimalizovat a elektronicky jsou schopni zabezpečit Váš dům i firmu..


10.7.2009 -

Společnost NÁBYTEK FALCO TRADE s.r.o. z Karviné se může pochlubit novou prezentací. Sedací soupravy, postele, válendy, pohovky, kuchyòské linky a mnoho dalšího, to všechno naleznete v přehledném katalogu


27.5.2009 -

Pro společnost AUTOŠKOLA Vlasta Tichá s.r.o. jsme připravili nové www stránky s nabídkou jejich služeb. Prezentace Autoškola Ostrava je připravena pro všechny jenž potřebují zvládnout základy silničního provozu a chtějí již konečně disponovat řidičským oprávněním.


20.5.2009 -

Levné pneumatiky jsou hlavní nabídkou nového eshopu, který jsme právě dokončili. PneuGolem přichází s širokou nabídkou pneumatik, hliníkových a plechových kol. Vybírejte z bohatého portfolia sortimentu rozděleného dle typu vozidla a období použití... za ty nejlepší ceny...


30.4.2009 -

INCHROMA - nátěrové systémy je naší poslední referencí z oblasti web-designu a prezentací realizovaných na našem redakčním systému s možností jednoduché a okamžité administrace.


30.4.2009 -

Společnost Dětská hřiště HRAS - zařízení hřiš má nové www stránky z naší dílny a my se můžeme pochlubit novou webdesign referencí.
HRA S námi baví ...


30.4.2009 -

Pro společnost Rappa s.r.o. jsme připravili e-shopy, které mají za úkol propagovat výhradně vybrané produkty z jejich rozsáhlého sortimentu. V současné chvíli jsme dokončili e-shopy s nabídkou zboží - hraček pro nejmenší a e-shop plný plyše, trefně pojmenovaný plyšové království


8.2.2009 -

Kvalitní spánek je zdrojem fyzických i duševních sil, spánek patří k základním potřebám každého člověka, spíte zdravě a dobře? Pokud jenom trochu pochybujete, zkuste matrace - MABO a podívejte se na naší novou webdesign referenci.


8.2.2009 -

Mladý a nadějný motokárový závodník FILIP HUBÍKnové www stránky, kde informuje o svých výsledcích. Držíme palce.


24.1.2009 -

Máte-li zájem o pronájem kanceláře či průmyslové budovy v Karviné, veškeré informace jsou pro Vás připraveny v naší nové referenci z oblasti web-designu na stránkách průmyslového parku Karviná.


11.12.2008 -

Potřebujete-li nový mobilní telefon pro sebe čí kupujete dárek pod stromeček, zkuste si vybrat v novém eshopu, který jsme právě dokončili.


8.9.2008 -

Hledáte-li informace týkající se fotbalu v Bohumíně, je naše nová reference z oblasti webdesignu - redakčních systémů - Fotbalový Klub - Bohumín určena právě pro Vás.


8.9.2008 -

Italská restauace Stella Marina v centru Ostravy ma zcela novou www prezentaci. Teï už snad jenom popřát dobrou chu.


3.9.2008 -

Rock Shop z Ostravy s nabídkou zboží pro rockové nadšence jsme připravili pro společnost Mondo Bizarro s.r.o.


24.4.2008 -

Majáles VŠB-TU Ostrava 2008 je tady. Můžete se těšit, protože takový Majáles tady dlouho nebyl. Na main stage nám zahrají kapely Horkýže slíže, Buty, Jaroslav Uhlíř, UDG, R+ Member´s Club, One Night Band, Team revival ... Letos bude připravena i electronic stage, netradičně umístěná do párty kamionu :-)


4.4.2008 -

Tak a teï všichni pořádně vyčistit zuby a spát. Co takhle vyzkoušet nějaké horké novinky z oblasti ústní hygiény v našem novém eshopu.


4.4.2008 -

Spustili jsme nové stránky kapely PROWIZORIUM.


4.4.2008 -

Radost - Impuls Dance company taneční klub z Bohumína má novou prezentaci.


4.4.2008 -

Potřebujete-li nějaké hračky :-) víme kde je seženete. Nový eshop eroticobchod - OZONE GALLERY je pro vás otevřen 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.


9.3.2008 -

Nový e-shop z naší produkce s nabídkou tenisového vybavení SPORTSONE..


9.3.2008 -

Spouštíme novou prezentaci pro Dětskou agenturu z Opavy.. Kolektiv Dětské agentury v průběhu roku organizuje pro děti a mládež různé zábavné akce v jejich volném čase.


9.3.2008 -

Potřebujete-li vysekávací a ohýbací linky či laserová řezací centra, naše nová reference z oblasti webdesignu, prezentace společnosti Canmet s.r.o.. je určena právě vám.


6.2.2008 -

Nabízíme Vám možnost prohlédnout si v klidu a pohodlí Vašeho domova exkluzivní kolekce pamětních medailí ražené ze zlata a stříbra, v nové prezentaci společnosti IMS.


6.2.2008 -

Při toulkách severovýchodní částí české republiky, krajem pod Beskydami, by Vašemu zájmu neměla uniknout návštěva Bašky.
Nemáte-li zrovna cestu kolem, můžete Bašku navštívít alespoò zatím prostřednictvím jejich nové prezentace.


4.2.2008 -

Což takhle dát si power jógu, badminton, squash, aerobik či floorball? Potřebujete-li spálit nějaké ty kalorie navíc, Sportcentrum Bohumín a jejich nová prezentace je to pravé místo pro Vás.


18.12.2007 -

Jenom ve zkratce, spouštíme řadu nových projektů, více informací naleznete v našich referencích
Pozor, purpura už útočí :-) a vánoce jsou za dveřmi.


nabídka služeb