o nás


web-evolution je kreativní internetové studio, které poskytuje komplexní služby v oblasti elektronických médií. Tvorba www stránek (web-design), internetové obchody a aplikace, redakční systémy, corporate identity a tiskoviny jsou základními prvky naší nabídky.

Na trhu českého internetu působíme od roku 2003, během této doby jsme stihli zrealizovat desítky rozsáhlých a stovky menších projektů. Ve všech případech si dáváme záležet, aby na odvedené práci byly vidět naše hodnoty, projekt byl úspěšný, klient byl spokojený a vracel se k nám s dalšími úkoly a výzvami.

Zpočátku jsme se specializovali pouze na tvorbu internetových řešení, velmi rychle jsme ale museli reagovat na potřeby trhu a svou nabídku jsme rozšířili o další služby jakými jsou komplexní řešení corporate identity, návrhy logotypů a tiskovin, flash aplikace, webhosting, optimalizace pro vyhledávače (SEO) a další.

proč web-evolution:

  • zajímá nás Váš úspěch
  • naše služby jsou komplexní
  • kreativní přístup k práci je samozřejmostí
  • komunikace, důslednost a vedení projektu
  • pečlivost, rychlost, slušnost

Dlouholeté zkušenosti s tvorbou a provozem internetových řešení nám v dnešní době umožňuje pro naše zákazníky navrhnout vždy co nejlepší řešení. Našim klientům se vždy snažíme co nejlépe poradit, jak využít komunikačního potenciálu internetu v jejich prospěch.

Kvalitní výsledek je pro nás důležitý v každé fázi realizace. Vše začíná důkladnou analýzou celého projektu, pokračuje bezchybnou realizací a končí následnou propagaci webu, internetovým marketingem. Klient nám pouze sdělí své představy a my se už postaráme o ten zbytek. Na základě jeho přání a potřeb se snažíme tvořit takové projekty, které prezentují jak jeho, tak nás. Při tvorbě internetových řešení nezapomínáme na perfektní, čistou grafiku a bezchybné programové řešení.

Spokojení klienti jsou u nás až na prvním místě

Výhodou web-evolution je, že poskytujeme plný rozsah služeb (full service) souvisejících s vývojem, tvorbou a následnou propagací (internetový marketing) www stránek v prostředí internetu. Cílem naší práce je do každého realizovaného projektu vkládát maximum know - how a kreativity. Nezaměřujeme se pouze na moderní vzhled, ale také na funkčnost celého řešení a jeho marketingovou hodnotu. Díky našim dlouholetým zkušenostem vytváříme řešení, která fungují!

Naše práce mluví za nás, projety jenž jsme realizovali si můžete prohlédnout na stránce s referencemi.

Sídlíme v samém centru Ostravy nedaleko Ostravské radnice. Kontaktní údaje, včetně mapy a kontaktního formuláře, naleznete na stránce kontakt.

Autor: Google+ profil

nabídka služeb