reference - portfolio - Internetové prezentace

1  2  3  4  5  6  7  8  9
Kurz první pomoci Ostrava - www.kurzprvnipomociostrava.cz

Kurz první pomoci Ostrava
www.kurzprvnipomociostrava.cz

Na jeden ze tří profesionálních kurzů první pomoci se můžete přihlásit na nové webových stránkách, kterou jsme připravili ve spolupráci s centrem vzdělávacích akcí Ostrava. Hlavním požadavkem byla jednoduchost a přehlednost s jednoduchým procesem objednávky.

>
Matrace mabo - www.matrace-mabo.cz

Matrace mabo
www.matrace-mabo.cz

Ne každý web zaměřený na sortiment pro zdravý spánek umí návštěvníka přesvědčit, že je skutečně na tom pravém místě. Internetové stránky www.matrace-mabo.cz vynikají příjemným, uklidňujícím designem, ale především relevantními informacemi o matracích z alternativních materiálů, antibakteriálních pěn, technologiích výroby či novinkách v oblasti zdravého spánku. Elegantní, hravý web-design vzbuzuje důvěru, která je u prodejce příslušenství pro zdravý spánek třeba.

>
Půjčovna elektrokol Praha - www.pragueebiketour.cz

Půjčovna elektrokol Praha
www.pragueebiketour.cz

Elektrokola už frčí i v Praze! Obří zásluhu na tom má nová půjčovna elektrokol a její moderní webová prezentace, která poskytuje zákazníkům veškeré informace o typech elektrokol, vyjížďkách s česky či anglicky hovořícími průvodci, cenách za vypůjčení apod. K dispozici je návštěvníkům též přehledný rezervační systém, jakož i ukázková fotogalerie.

>
Pneupark - www.pneupark.cz

Pneupark
www.pneupark.cz

Kromě pneumatik se dnes musejí pořádně otáčet i jejich výrobci a prodejci! Díky propracovanému a vkusně upravenému webu www.pneupark.cz se stejnojmenné firmě na konkurenčním poli dýchá o dost lépe! Její zákazníci totiž na internetových stránkách najdou okamžitě vše, co potřebují – podrobné informace o typech pneumatik a plechových kol, doporučených produktech, pobočkách, a nechybí ani technický rádce a další užitečné údaje.

>
Odráška Josef - www.odraska.cz

Odráška Josef
www.odraska.cz

Osobitá tvorba moravského malíře Josefa Odrášky si žádala obdobně výjimečnou internetovou prezentaci. Výsledkem jsou webové stránky, jež zaujmou netradičním grafickým zpracováním s využitím maleb autora, přehlednými informacemi o životě, díle, výstavách apod., ale především digitálně zpracovanými ukázkami samotných výtvarných děl v prvotřídní kvalitě.

>
Delivery office - www.delivery-office.cz

Delivery office
www.delivery-office.cz

Významnému českému výrobci a prodejci nábytku a kancelářského vybavení, firmě Petr Matušek, Delivery - Office, jsme připravili web-design, který nejen ladí s celkovou koncepcí webu (www.delivery-office.cz), ale pomáhá též strukturovat a členit jednotlivé kategorie, doporučené zboží a usnadňuje tak zákazníkům cestu k potřebným informacím, stejně jako k jejich spokojenému nákupu.

>
Pneu OK - www.pneuok.cz

Pneu OK
www.pneuok.cz

Specialista na pneumatiky a disky, jakým je společnost PNEU OK - shop s.r.o., se neobejde bez množství technických informací přehledně uspořádaných na internetových stránkách s přitažlivým web-designem. Všichni zájemci mají na webu www.pneuok.cz k dispozici nástroj pro rychlé vyhledávání správné pneumatiky, on-line rezervaci, okamžitý přístup k informacím o autoservisu, bazaru a vlastně ke všem důležitým položkám.

>
Kovar s.r.o. - www.kovar.eu

Kovar s.r.o.
www.kovar.eu

Společnost KOVAR s.r.o. je předním českým výrobcem ocelových kontejnerů nejrůznějších typů i poskytovatelem příbuzných služeb (přeprava, přestavby atd.). Při vytváření webové prezentace www.kovar.eu jsme kladli důraz na názornost, již zvýrazňují fotografie kontejnerů, a přehledné třízení nabídky a informací do 6 hlavních kategorií. Neméně důležitou součástí jsou certifikáty kvality a nejrůznější ocenění, které jsou návštěvníkovi webu snadno k nahlédnutí.

>
Law4you - advokátní kancelář - www.law4u.cz

Law4you - advokátní kancelář
www.law4u.cz

Advokátní a mediační kancelář law4U nabízí široké služby v mnoha právních oblastech, od nemovitostí přes mediaci a odškodnění až po rodinné záležitosti. Pozitivně laděný web-design v zelené barvě koresponduje s celkovým pojetím webu www.law4u.cz, jenž dbá na konkrétnost a jasnost údajů, a to mj. fotografiemi pracovníků advokátní kanceláře.

>
Intercut, spol. s.r.o. - www.intercut.cz

Intercut, spol. s.r.o.
www.intercut.cz

Český specialista na svařovací, řezací a tmelicí techniku firma INTERCUT využívá naše web-designové provedení, díky němuž klienti získají rychlý přehled o nabízeném sortimentu, akčních nabídkách, novinkách a dalších relevantních údajích.

>
Hypopůjčka - www.hypopujcka.cz

Hypopůjčka
www.hypopujcka.cz

Společnosti zabývající se poskytováním finančních půjček a hypoték se dnes potýkají s vysokou konkurencí. Společnost TGI Money a.s. jí čelí originální i přehlednou webovou prezentací www.hypopujcka.cz s moderním designem, který dokáže zajmout i prodat! Celkovému konceptu „férové půjčky“ odpovídá pozitivně a živě působící barevné schéma designu. Webové řešení nepostrádá ani moderní nástroje, jako jsou chytrá on-line počítadla úroků a splátek, nástroje pro rychlou komunikaci apod.

>
Haima Ostrava - www.haima-ostrava.cz

Haima Ostrava
www.haima-ostrava.cz

Citlivě provedený web-design nemusí jen vydělávat – může také pomáhat dobré věci. Bylo nám ctí, že jsme se grafickou úpravou internetových stránek občanského sdružení HAIMA Ostrava mohli podílet na dlouhodobém projektu, jehož cílem je pomoc dětem s poruchou krvetvorby. Věříme, že vkusný, elegantní i přehledný design webových stránek přiměje jejich návštěvníky k participaci na léčbě potřebných.

>
Andrea Hlaváčková - www.andreahlavackova.com

Andrea Hlaváčková
www.andreahlavackova.com

Zatímco na tenisovém kurtě se olympijská medailistka a vítězka Grand Slamu Andrea Hlaváčková o výhru postará sama, úspěch ve světě internetu a médií jí pomáhají vybojovat moderní, přehledné internetové stránky, kde nechybějí novinky, hráčské výsledky, kompletní biografie, portál pro fanoušky i odkazy na sociální sítě či nadační fond, a to ve dvou jazycích: češtině i angličtině!

>
HC Logic - www.hc-logic.cz

HC Logic
www.hc-logic.cz

Nemocnice se dnes neobejdou bez moderních a efektivních logistických řešení, na něž se specializuje ostravská poradenská společnost HC Logic. Díky modernímu internetovému portálu, jenž svým obsahem i web designem dokonale ladí s medicínským zaměřením HC Logicu, se stále více pacientů může těšit kvalitní i bezpečné lékařské péči.

>
Dluhoš - garážová vrata - www.dluhos.cz

Dluhoš - garážová vrata
www.dluhos.cz

I takový specialista na vrata a brány, jakým je firma DLUHOŠ s.r.o., někdy potřebuje vypomoci s návrhem své vlastní – internetové brány! U web-designu tohoto klienta jsme sázeli na přehlednou a snadnou orientaci, kdy má zákazník nejdůležitější informace o typech produktů a nabídce služeb hned na první stránce a pouhým kliknutím se mu otevře detailnější náhled.

>
Reneval Neo - www.renevalneo.cz

Reneval Neo
www.renevalneo.cz

Prověřený a především účinný přípravek proti vypadávání vlasů Reneval Neo je zájemcům k dostání pouze na internetu. Jasně a přitažlivě formulovaná fakta o reálných účincích Reneval Neo potvrzená odpovídajícími lékařskými autoritami a podtržená atraktivním designem – takové byly hlavní požadavky webové prezentace produktu, jejíž redakční systém a webdesign jsou dílem společnosti Web-evolution.

>
S nábytek - www.snabytek.com

S nábytek
www.snabytek.com

Interiérové studio SNABYTEK COMPANY s.r.o. zabývající se špičkovým designem interiérů nemůže fungovat bez internetového portálu adekvátní, tj. nadprůměrné kvality. Webové stránky firmy jsme proto koncipovali s důrazem na špičkové grafické zpracování ukázkových řešení interiérů kuchyní, obývacích pokojů atd. Na moderním dojmu webové prezentace mají dále podíl přehledné označení kategorií s pomocí symbolů, působivý oranžovo-černý styl a jednoduchá orientace.

>
Prima svačina - www.primasvacina.cz

Prima svačina
www.primasvacina.cz

Web, co není radno otvírat, když jste o hladu, má název primasvacina.cz! Specialista na zdravou svačinu si vyžádal prezentaci, která ladí s životním stylem dětí školou povinných a kde se návštěvníkovi ihned sbíhají sliny! Zdravé, vyvážené, čerstvé a hlavně chutné sendviče, bagety a další svačiny „na velký i malý hlad“ má návštěvník jako na dlani. Totéž platí o nabídce lákavých, cool odměn, tabulce apetitu a dalších informacích. Přemístitelnost na jakoukoli pozici webu jediným kliknutím, svěží web-design, který dýchá mládím, a ucelený přehled informací pomáhá ve zdravé výživě stále vyššímu počtu školáků.

>
TEKO nápoje - www.teko-napoje.cz

TEKO nápoje
www.teko-napoje.cz

Webové stránky velkoobchodu s nápoji musí návštěvníka hned ze startu nalákat a poté nabídnout přehled všech alkoholických i nealkoholických nápojů, snadný objednávkový aparát, jakož i doplňující informace o firmě, certifikátech kvality apod. A přesně tyto požadavky se nám podařilo splnit u webu firmy TEKO, maloobchodního i velkoobchodního prodejce nápojů, jehož e-shop zaujme atraktivní, dynamickou nabídkou, snadnou orientací i přehledností.

>
Amethyst s.r.o. - www.amethyst.cz

Amethyst s.r.o.
www.amethyst.cz

Společnost amethyst.cz, s.r.o., která nabízí komplexní řešení v oblastech kancelářské, prezentační a výpočetní techniky, využívá přehledné, moderní webové stránky s originálním designem. Veškeré nabízené služby jsou na očích hned na úvodní stránce, vrchní lišta odkazuje k doplňujícím informacím o firmě, akčních nabídkách či na helpdeskový vzkazník.

>
Svět spánku - shop.svetspanku.cz

Svět spánku
shop.svetspanku.cz

Webový portál www.shop.svetspanku.cz odráží věrně představu klienta o prezentaci, která svým designem, obsahem i strukturou koresponduje s tematickým zaměřením obchodu, jenž se specializuje na sortiment pro zdravý spánek. Modré ladění působí uklidňujícím dojmem, snadné vyhledání produktu umožňuje přehledná kategorizace a struktura. Pokročilé nástroje, jako jsou ceny v Kč i eurech či podrobné vyhledávání, nabízejí zájemcům o kvalitní postele, rošty, lůžkoviny, matrace a další produkty nadstandardní uživatelský komfort.

>
E-spánek - www.e-spanek.cz

E-spánek
www.e-spanek.cz

Království zdravého spánku – i tak bychom mohli nazvat internetový portál e-spanek.cz, kde naleznete matrace, polštáře, lůžkoviny, postele a další „spací“ sortiment, vždy z moderních a kvalitních materiálů. Díky přehledné prezentaci s příjemným, modrým web-designem máte zdravý spánek doslova na dosah ruky.

>
RIS - regionální inovační strategie MSK - www.rismsk.cz

RIS - regionální inovační strategie MSK
www.rismsk.cz

Každý region je jiný, každý kraj má své specifické požadavky na rozvoj, vzdělávání, infrastrukturu a inovace. Firmy, studenti, vědci a další zájemci z Moravskoslezského kraje nyní využívají přehledný webový portál Regionální inovační strategie Moravskoslezského kraje s komplexními, aktualizovanými informacemi, jak realizovat a financovat své plány a projekty s regionálním dopadem.

>
Strana práv občanů ZEMANOVCI - www.spoz-msk.cz

Strana práv občanů ZEMANOVCI
www.spoz-msk.cz

Úspěch politické strany dnes závisí nejenom na volebním programu a známých tvářích, ale také na její webové prezentaci! Jasná, přehledná a ihned viditelná charakteristika politiky strany, aktuální dění, rychlý přístup na kandidátní listinu, volební program i facebookovou stránku – tím vším se mohou chlubit zástupci Strany práv občanu ZEMANOVCI z Moravskoslezského kraje využívající redakční systém web-evolution.

>
OC FUTURUM Ostrava - www.futurumostrava.cz

OC FUTURUM Ostrava
www.futurumostrava.cz

Obchodní centrum FUTURUM se může pochlubit novou www prezentací. Přehlednou, moderní prezentací, která disponuje redakčním systémem a interaktivními mapami s obchody. Www prezentací která je on-line propojena také s rezervačním systémem multikina CineStar. To vše je webdesign reference obchodního centra FUTURUM.

>
Dieta KEN - www.dietaken.cz

Dieta KEN
www.dietaken.cz

Reference z oblasti webdesignu - DIETA KEN - nejdrastičtější dieta všech dob. Nosem obézního pacienta zavede lékař sondu do žaludku, kterou si pak adept hubnutí, dávkuje v pravidelných intervalech namísto stravy speciální bílkovinový roztok. Výsledek : kilogramy jdou dolů "jako po másle."

>
Hřiště Hras - www.hristehras.cz

Hřiště Hras
www.hristehras.cz

Pro našeho dlouhodobého zákazníka spol. HRAS - zařízení hřišť s.r.o. jsme připravili zcela novou moderní a přehlednou webdesign prezentaci. Firma navrhuje, vyrábí a staví venkovní dětská hřiště. Krásná a bezpečná hřiště, která se dětem líbí. Redakční systém pro jednoduchou aktualizaci všech textů, obrázků je součástí řešení.

>
HOTEL Pokrok - www.hotelpokrok.cz

HOTEL Pokrok
www.hotelpokrok.cz

Www stránky horského Hotelu Pokrok obsahují rezervační systém, dynamickou prezentaci hotelu v podobě krátkého filmu, aktuální počasí, redakční systém pro jednoduchou aktualizaci a jazykové mutace. Chcete-li se věnovat venkovním sportům a mít přitom kvalitní zázemí, horský HOTEL Pokrok je ideálním místem.

>
OSA PROJEKT - www.osa-projekt.cz

OSA PROJEKT
www.osa-projekt.cz

Pro významnou architektonickou kancelář Severomoravského kraje, společnost OSA PROJEKT s.r.o. jsme připravili novou prezentaci, která má za úkol přehledně prezentovat činnost společnosti i veškeré jejich realizované projekty, studie, koncepty a mnoho dalšího. Prezentace je realizována na našem redakčním systému.

>
TigTech - www.tigtech.cz

TigTech
www.tigtech.cz

Pro vysoce specializovanou firmu TigTech s.r.o. jsme vytvořili moderní webdesign prezentaci, pojednávající o svařování slitin hliníku a nerezových materiálů, opravách a modifikacích hliníkových a ocelových forem, a také přípravků a nástrojů. Součástí řešení je i jednoduchý internetový obchod.

>
MAXIM pneu - www.maxim-pneu.cz

MAXIM pneu
www.maxim-pneu.cz

Pro společnost Maxim pneu s.r.o. jsme vytvořili internetový obchod s pneumatikami, alu koly, disky, poklicemi a autodíly. Hlavní důraz je zde opět kladen na přehlednost, jednoduchost a přehledné vyhledávání, ulehčující výběr správného produktu. Navíc propojení s ekonomickým systémem PREMIER, on-line aktualizace skladu a mnoho dalšího.

>
mediaexpert - www.mediaexpert.cz

mediaexpert
www.mediaexpert.cz

Novou webovou prezentaci společně s propracovaným objednávkovým systémem služeb a internetovým obchodem jsme vytvořili pro společnost Media expert, která se zabývá komplexními službami v oblasti potisku, lisování a duplikace CD a DVD médií.

>
Obrazy dekorace - www.obrazydekorace.cz

Obrazy dekorace
www.obrazydekorace.cz

Internetový obchod s nabídkou tisku obrazů a dekorací na plátno do Vašeho interiéru, Vám jednak umožní vybírat z krásných motivů, dále pak zvolit požadovanou velikost, anebo si můžete rovnou vytvořit fotoobraz ze své vlastní fotografie. Díky podrobnému členění se při výběru dobře a lehce zorientujete.

>
Dřevoprodej Ostrava - www.drevoostrava.cz

Dřevoprodej Ostrava
www.drevoostrava.cz

Hlavními podmínkami pro nové webové stránky - webdesign spol. Dřevoprodej Ostrava byla přehlednost, moderní design a integrace internetového obchodu do prezentace. Obsáhlá prezentace je dobře přehledná i díky příjemné barevnosti, logické návaznosti a jasnému členění.

>
Palka elektro - www.palka.eu

Palka elektro
www.palka.eu

Pro firmu PALKA elektro, významného regionálního prodejce domácích elektrospotřebičů, spotřební elektroniky a elektroinstalačního materiálu, působící na trhu maloobchodních prodejen v ČR již od roku 1992 jsme realizovali prezentaci s přehledným katalogem, akční nabídkou a redakčním systémem apd.

>
Bike Rent - www.bikerent.cz

Bike Rent
www.bikerent.cz

Firma půjčující vozítka segway, pro kterou jsme již dělali webové stránky, nás oslovila i při vytváření dalších stránek, tentokráte pro půjčování cyklistických kol. Moderní webdesign prezentace je plná hezkých fotograifí, plánků tras, jednoduchých rezervačních formulářů a videí, a i přes to neztrácí návaznost a přehlednost.

>
GOOD PNEU - www.good-pneu.cz

GOOD PNEU
www.good-pneu.cz

Internetový obchod spol. GOOD PNEU s.r.o. splňuje všechny parametry e-shopu s pneumatikami a koly. Hlavní důraz je zde kladen na přehledné filtry ulehčující výběr správného produktu, propojení s ekonomickým systémem PREMIER, on-line aktualizace skladů s dodavateli a mnoho dalšího.

>
UNIMETRA - www.unimetra.cz

UNIMETRA
www.unimetra.cz

Široký sortiment měřidel, měřících přístrojů a pomůcek, ale také jejich kalibraci, opravu a údržbu nabízí svým zákazníkům firma Unimetra s.r.o. Přehledně řešený rozsáhlý katalog, redakční systém pro komplexní úpravu všech textů, přehledný a moderní wedesign, SEO optimalizace.

>
GX CORPFIN - www.gxcorpfin.eu

GX CORPFIN
www.gxcorpfin.eu

Společnost GX Corpfin a.s. nás oslovila při řešení svých webových stránek, jejichž podmínkou bylo propojení, avšak zároveň jasná diverzifikace dvou základních sekcí, jimiž se tato firma zabývá. Jedná se o monitoring železniční a kolejové dopravy a finanční řešení produktů a služeb a monitoringu. Součástí webové prezentace je i několik cizojazyčných mutací.

>
Co kdyby / café / coctails / beer - ostrava.cokdyby.cz

Co kdyby / café / coctails / beer
ostrava.cokdyby.cz

Máte rádi koktejly různých chutí a barev? Nechte se naladit webovou prezentací vytvořenou pro coctail bar Co kdyby...®, který najdete v Ostravě, Havířově a Bohumíně. Atraktivní a nadčasová prezentace 3 v 1 může být řešením právě pro Vás.

>
1  2  3  4  5  6  7  8  9

kategorie

447
447

naši zákazníci