reference - portfolio - Internetové prezentace

 1  2  3 4  5  6  7  8  9
Dimont HDX - www.dimonthdx.cz

Dimont HDX
www.dimonthdx.cz

DIMONT HDX s.r.o., se sídlem v Ostravě, se specializuje na prodej plechů z otěruvzdorné oceli HARDOX a konstrukční vysokopevnostní oceli WELDOX švédské firmy SSAB OXELÖSUND. Prezentace obsahuje jednoduchý redakční systém pro aktualizaci vybraných položek.

červen 2010 >
Geomoravia - www.geomoravia.cz

Geomoravia
www.geomoravia.cz

Hlavní činností společnosti GEOMORAVIA s.r.o. je zprostředkování pronájmu nemovitostí, a také provozování realitní kanceláře, která má patnáct let zkušeností s prodejem a koupí nemovitostí. Prezentace s nabídkou realit je komplexním nástrojem pro každou realitní kancelář.

červen 2010 >
Altány pergoly - www.altanypergoly.cz

Altány pergoly
www.altanypergoly.cz

Timber Frame působící v Moravskoslezském kraji se snaží svými výrobky dotvořit na Vaší zahradě příjemné prostředí pro relaxaci Vás a Vaší rodiny. Každázahradní dřevostavba, altán i pergola je elegantní a originální svým vzhledem, způsobem provedení a použitím masivního materiálu.

červen 2010 >
Eurosedačky FALCO - eshop.eurosedacky.cz

Eurosedačky FALCO
eshop.eurosedacky.cz

Firma NÁBYTEK FALCO byla založena v roce 1991. Její hlavní náplní byla výroba kuchyní a kancelářského nábytku. V loňském roce jsme nastartovali úspěšnopu spolupráci, kdy jsme pro spol. NÁBYTEK FALCO realizovali firemní prezentaci, letos jsme společně realizovali rešení elektronického obchodu.

květen 2010 >
Grossmann matrace - www.grossmann-matrace.cz

Grossmann matrace
www.grossmann-matrace.cz

Matrace, postele, rošty – výroba a prodej, skříně, stoly ale hlavně doprava zdarma a Český výrobek. To všechno jsou atributy nového eshopu spol. GROSMANN MATRACE, který jsme právě dokončili.

květen 2010 >
Savage - www.savage.cz

Savage
www.savage.cz

Poslední referencí z oblasti tvorby internetových obchodů je e-shop SAVAGE s nabídkou RC modelů. Rozsáhlé prostředí pro registrované uživatele, bazar, vlastní blogy, videogalerie, fotogalerie a mnoho mnoho dalšího.

květen 2010 >
CSA spol. - www.csaspol.cz

CSA spol.
www.csaspol.cz

Potřebujete-li služby z oblasti vedení mzdové či účetní agendy, daňové poradenství apd. je naše nová reference z oblasti web-designu určena právě pro Vás. www stránky obsahují redakční systém pro vybrané části prezentace

květen 2010 >
Profitexx - testy.delameweby.cz/profitexx/

Profitexx
testy.delameweby.cz/profitexx/

PROFiTEXX je nová obchodní značka v oblasti elektroniky a strojů, která rozšiřuje sortiment nabídky produktů se specializací na techniku zásobování proudem v oblasti fotografických a mobilních technologií. Redakční systém, moderní a přehledný web-design a SEO optimalizace pro vyhledávače.

květen 2010 >
Aber - www.aber.cz

Aber
www.aber.cz

Internetový obchod ABER s nabídkou dárkového zboží, kosmetiky, parfémů, bytového textilu a mnoho dalšího.

květen 2010 >
Informační centrum Čeladná - www.info-celadna.cz

Informační centrum Čeladná
www.info-celadna.cz

Vítejte v Čeladné, malebné vesnici ležící v samém srdci Beskyd. Prezentace realizována pomocí redakčního systému pro okamžitou a jednoduchou aktualizaci kompletního obsahu.

únor 2010 >
ABC English - www.abcenglish.cz

ABC English
www.abcenglish.cz

abc english - profesionální jazyková škola - rozsáhly projekt, který obsahuje on-line testy, blogy lektorů, a systém abc Live! ABC LIVE! je virtuální systém určený pouze registrovaným zákazníkům a pomáhá klientům pravidelně kontrolovat celý proces jeho kurzu.

únor 2010 >
CK Boš - www.ckbos.cz

CK Boš
www.ckbos.cz

Pro cestovní kancelář BOŠ jsme připravili velice rozsáhlý a propracovaný systém pro publikaci a prodej jejich zájezdů prostřednictvím internetových stránek.

únor 2010 >
Kovářství Ostrava - Style Smith - www.kovarstvi-ostrava.cz

Kovářství Ostrava - Style Smith
www.kovarstvi-ostrava.cz

Firma Style Smith - Martin Bundil Vám nabízí kompletní realizaci kovářských prací. Výroba originálního a stylového nábytku, dekorací v interiéru a exteriéru. Dále výroba plotů, pojezdových bran, branek, zábradlí, mříží, uměleckých předmětů, osvětlení, lamp a jiných.

únor 2010 >
Liftcomp - www.liftcomp.cz

Liftcomp
www.liftcomp.cz

LIFTCOMP a.s. - specialista na výrobu a montáže výtahů a výtahových komponentů si nechal zpracovat jeho nové www stránky u naší společnosti.

únor 2010 >
T-c-h-i-b-o volejbal - www.t-c-h-i-b-o.cz

T-c-h-i-b-o volejbal
www.t-c-h-i-b-o.cz

Prezentace Ostravského voleybalového týmu TCHIBO je připravena k použití. Jednoduchá administrace, importy výsledků, přihlášení na tréninky, rozsáhle fotogalerie a mnoho dalšího.

únor 2010 >
Bolek Carrier - www.bolek-carrier.cz

Bolek Carrier
www.bolek-carrier.cz

Bolek Servis chlazení s.r.o. byla založena v roce 2008. I když mladá firma, servisní zkušenosti vyplývají z více jak desetileté praxe u firmy Carrier Transicold ČR spol. s r.o.

leden 2010 >
Průmyslové podlahy - www.nejlevnejsiprumyslovepodlahy.cz

Průmyslové podlahy
www.nejlevnejsiprumyslovepodlahy.cz

Jednoduchá prezentace a web-design reference z oblasti realizace průmyslových podlah.

únor 2010 >
AZPEK - www.azpek.cz

AZPEK
www.azpek.cz

Restaurace a pekárna AZPEK s.r.o. a Sportovně relaxační centrum Bolatice je ukázkou firemní prezentace 2 v 1. WWW stránky prezentují dvě zcela odlišné činností, kterou provozuje spol. AZPEK s.r.o.

leden 2010 >
LOREK koupelny - www.lorek.cz

LOREK koupelny
www.lorek.cz

Fa LOREK působí na trhu již více než 10 let. Po celou dobu se specializuje na soukromý sektor se zaměřením na kompletní služby pro investory rodinných domů z oblasti stavebnictví, modernizace bytových jader v panelových domech, koupelny na klíč a další navazující řemesla.

únor 2010 >
Hydrodem - www.hydrodem.cz

Hydrodem
www.hydrodem.cz

Firma HYDRODEM s.r.o. se zabývá fyzikálně-chemickou úpravou vody pro parní kotelny, teplárny a chladicí systémy. Nabízí chemické přípravky a zkušenosti firmy se 70letou tradicí v oboru.

listopad 2009 >
Pneuservis Karviná - www.pneuservis-karvina.cz

Pneuservis Karviná
www.pneuservis-karvina.cz

PNEUSERVIS pro osobní i pro nákladní vozy ... PLNÍME DUSÍKEM - Zvyšujeme životnost pneumatik ...ROVNÁNÍ ALU KOL - Dokážeme nemožné ... LASERem ! PRODEJ PNEU - Prodej pneumatik za internetové ceny !!!

leden 2010 >
Liftcomponents - www.liftcomponents.cz

Liftcomponents
www.liftcomponents.cz

LIFT COMPONENTS je výrobce velmi kvalitních výtahů. LIFT COMPONENTS to jsou špičkové výrobní technologie a vysoká kvalita výrobků. LIFT COMPONENTS to je jeden z největších výrobců výtahů v Čechách a na Slovensku. LIFT COMPONENTS jsou výtahy, které Vám pomáhají dostat se vzhůru.

leden 2010 >
Baril - www.baril.cz

Baril
www.baril.cz

Společnost Baril Coatings BV je významným světovým výrobcem nátěrových hmot zejména na ochranu kovových a betonových povrchů. Prvotřídní kvalita výrobků spolu s poradenskou činností našich odborných konzultantů jsou významnou předností naší nabídky.

prosinec 2009 >
Baby In - dětské zboží - www.babyin.cz

Baby In - dětské zboží
www.babyin.cz

Vítejte na stránkách internetového obchodu www.babyin.cz zabývajícího se prodejem a distribucí dětských ložních souprav a sortimentu pro děti a maminky.

prosinec 2009 >
Obezita Balon - www.obezita-balon.cz

Obezita Balon
www.obezita-balon.cz

Vítejte na stránkách věnovaných novým metodám léčení obezity založených na endoskopickém přístupu. Nedaří se Vám účinně redukovat hmotnost díky klasickým metodám a zároveň nechcete nebo nemůžete podstoupit operaci?

říjen 2009 >
MuDr. Jitka Kryglová - www.jitka-kryglova.cz

MuDr. Jitka Kryglová
www.jitka-kryglova.cz

Naše zuby jsou v těch nejlepších rukou a důkazem toho budiž naše úsměvy :-) Prezentace zubní lékařky Jitky Kryglové z Ostravy Poruby je ukázkou jednoduché prezentace vizitky na internetu, kterou si může pořídit opravdu každý.

listopad 2009 >
Gigatech Bohumín - www.gigatech.cz

Gigatech Bohumín
www.gigatech.cz

Internetový obchod spol. GIGATECH.CZ s.r.o. je rozsáhlé řešení komplexně propojené s informačním systémem MONEY S3.

prosinec 2009 >
Genetrix Bohumín - www.genetrix-bohumin.cz

Genetrix Bohumín
www.genetrix-bohumin.cz

Společnost GENETRIX s.r.o., která je významným dodavatelem chemických surovin pro barvářský, chemický, sklářský, krmivářský, pyrotechnický, farmaceutický a gumárenský průmysl si vybrala jako partnera v oblasti web-designu spol. web-evolution.

prosinec 2009 >
Něco na zub - internetový obchod - www.neconazub.cz

Něco na zub - internetový obchod
www.neconazub.cz

Internetový obchod s příznačným názvem "Něco na zub" je připraven poskytnout širokou nabídku z oblasti kartáčky, zubní pasty, mezizubní péče, svěží dech, bělení zubů a mnoho dalšího. řešení připravujeme včetně kompletní realizace corporate identity.

září 2009 >
Kuchyňské spotřebiče DONATH - www.kuchyne-vestavene-spotrebice.cz

Kuchyňské spotřebiče DONATH
www.kuchyne-vestavene-spotrebice.cz

Chladničky, mrazničky, varné desky, vestavěné sety, trouby, mikrovlné trouby, ddsavače par, myčky nádobí, kávovary a mnoho dalšího je obsahem nového internetového obchodu, který jsme právě dokončili. Moderně zajimavě, jednoduše a přehledně - příjemný nákup.

září 2009 >
Kosmetický salon Valeria Kutílková - www.kosmeticky-salon.cz

Kosmetický salon Valeria Kutílková
www.kosmeticky-salon.cz

Jednoduchá a výstižná prezentace kosmetického salonu Valerie Kutílkové v Nymburku, která nabízí velký sortiment klasických i speciálních kosmetických služeb, včetně prodeje kosmetických přípravků.

srpen 2009 >
Pneuheli - levné pneu a alu kola - www.pneuheli.cz

Pneuheli - levné pneu a alu kola
www.pneuheli.cz

Internetový obchod PNEUHELI s kompletní nabídkou letních a zimních pneumatik, hliníkových a plechových kol pro všechny typy vozidel. Import dat pomocí .csv souborů od dodavatelů, export dat přes xml feedy do katalogových vyhledávačů a internetových katalogů.

srpen 2009 >
Technicbeton - www.technikbeton.cz

Technicbeton
www.technikbeton.cz

Spol. TECHNICBETON s.r.o. se úspěšně zabývá veškerými stavebními pracemi od výstavby budov, rodinných domů, realizací staveb průmyslových hal, rekonstrukcí silničních i želežničních mostů, zakládání staveb, zemní a tesařské práce, uložení a zpracování betonu a mnoho dalšího.

srpen 2009 >
Eurosedačky - prodej nábytku FALCO - www.eurosedacky.cz

Eurosedačky - prodej nábytku FALCO
www.eurosedacky.cz

Nábytek Falco je známou a oblíbenou moravskou nábytkářskou firmou s dlouholetou tradicí. Prezentace je realizována na redakčním systému s možností jednoduché a kompletní administrace. Poslední webdesign reference moderně a přehledně prezentuje širokou nabídku společnosti.

červen 2009 >
ECHO alarm, s.r.o. - www.echoalarm.cz

ECHO alarm, s.r.o.
www.echoalarm.cz

ECHO alarm, s.r.o. usiluje o to, aby byla špičkovou společností, poskytující služby v oblastech zabezpečovacích systémů a informačních technologií k plné spokojenosti zákazníka.Prezentace obsahuje jednoduchou administraci pro modul aktuality a SEO optimalizaci pro vyhledávače.

červen 2009 >
Autoškola Ostrava - www.ostrava-autoskola.cz

Autoškola Ostrava
www.ostrava-autoskola.cz

Prezentace Autoškola Ostrava je připravena pro všechny jenž potřebují zvládnout základy silničního provozu a chtějí již konečně disponovat řidičským oprávněním. WWW stránky obsahují jednoduchou admnistraci vybraných částí, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), a jsou ukázkou webdesignu z naší dílny.

květen 2009 >
Pneugolem - levné pneu - www.pneugolem.cz

Pneugolem - levné pneu
www.pneugolem.cz

Kompletní řešení pro internetový prodej pneumatik včetně importů a exportů dat. Přehledná a jednoduchá práce s objednávkami, hromadná aktualizace cen, komplexní nastavení marže pro celý sortiment, souvisejíci výrobky a mnoho dalšího.

květen 2009 >
Heavy Tools - www.heavytools.cz

Heavy Tools
www.heavytools.cz

Společně s novou letní kolekcí oblečení značky HEAVY TOOLS jsme připravili i lehký facelift vzhledu kompletního e-shopu.
Připravili jsme kompletní řešení internetového prodeje pro oblečení značky HEAVY TOOLS. Internetový obchod-eshop je kompletně propojen s účetním systémem MONEY S3.

květen 2009 / listopad 2008 >
Průmyslové centrum Ostrava - www.centrumostrava.cz

Průmyslové centrum Ostrava
www.centrumostrava.cz

Průmyslové centrum Ostrava společnosti HOMOLA a.s. nabízí skladové, výrobní a kancelářské prostory k pronájmu. Prezentace obsahuje administrační rozhraní pro aktuality a seznam firem, který je možno jednoduše a kdykoliv aktualizovat.

duben 2009 >
Homola a.s. - www.homola-as.cz

Homola a.s.
www.homola-as.cz

HOMOLA a.s. je dynamicky se rozvíjející stavební společnost, která dlouhodobě zaujímá významné postavení mezi stavebními firmami v Moravskoslezském kraji. Jako partnera v oblasti web-designu si vybrala studio web-evolution. Internetová prezentace s jednoduchou správou aktualit, referencí a volných pracovních míst.

duben 2009 >
 1  2  3 4  5  6  7  8  9

kategorie

447
447

naši zákazníci