reference - portfolio - Internetové prezentace

 1  2  3  4 5  6  7  8  9
Plyšové království RAPPA - www.plysovekralovstvi.cz

Plyšové království RAPPA
www.plysovekralovstvi.cz

Pro společnost RAPPA s.r.o. jsme realizovali elektronický obchod se specializací na zboží z plyše - plyšové království. Jedná se o řešení, které je napojeno na skladový systém společnosti a automaticky probíhají veškeré aktualizace skladových zásob a importy objednávek.

duben 2009 >
Baby hračky RAPPA - www.babyhracky.cz

Baby hračky RAPPA
www.babyhracky.cz

Pro spol.RAPPA s.r.o. jsme realizovali další eshop, tentokráte s nabídkou hraček pro nejmenší.Importy dat do systému jsou plně automatizované, exporty objednávek generovány a přenášeny přímo do sídla firmy do jejich skladového a účetního systému.

duben 2009 >
Mam shop - www.mam-shop.cz

Mam shop
www.mam-shop.cz

českou republiku zasáhl BABY BOOM !!! Dokladem toho je další internetový obchod se sortimentem určený převážně pro nejmenší děti a jejich maminky. Součástí našeho standardního řešení je komplexní správa obsahu, exporty XML feedu pro specializované vyhledávače a SEO optimalizace.

duben 2009 >
Kamorec - www.kamorec.cz

Kamorec
www.kamorec.cz

Spol. KAMOREC s.r.o. jenž se zabývá zejména zemními a výkopovámi pracemi a autodopravou rozšířila řady našich klientů. Cílem bylo vytvořit moderní, přehlednou a zajímavou prezentaci doplněnou o jednoduchou administraci pro vybrané části a optimalizovanou pro vyhledávače (SEO).

duben 2009 >
Stainless steel product - nerezové výrobky - www.stainlesssteelproduct.eu

Stainless steel product - nerezové výrobky
www.stainlesssteelproduct.eu

Statická jednoduchá internetová prezentace firmy vyrábějící nerezové zařízení převážně do oblasti gastronomie a nemocničního provozu. Součastí řešení je jednoduchá správa aktualit.

duben 2009 >
Sportcore - www.sport-core.cz

Sportcore
www.sport-core.cz

Realizovali jsme další internetové rešení eshopu, které je určeno pro všechny jejichž srdce má ryze sportovní základ. Potřebujete-li nové kolo, raketu na tenis či golfové hole je kompletní nabídka z oblasti squashe, golfu, tenisu, badmintonu a cyklistiky v eshopu SPORT-CORE připravena pro Vaše hbité prsty.

duben 2009 >
INCHROMA - www.inchroma.cz

INCHROMA
www.inchroma.cz

Pro společnost Inchroma s.r.o., která nabizí služby z oblasti nátěrových systémů, jsme připravili prezentaci, kterou jsme kompletně realizovali na redakčním systému s možností okamžité a jednoduché aktualizace.

březen 2009 >
Hřište HRAS - www.hriste-hras.cz

Hřište HRAS
www.hriste-hras.cz

HRA S námi baví ... to je motto naší nové webdesign reference, kterou jsme realizovali s pomocí našeho redakčního systému pro spol. HRAS-zařízení hřiš,s.r.o. je specializovaná výhradně na zařízení pro dětská hřiště. Neváhejte se o tom přesvědčit sami a na dětech si ověřte, že HRA S námi baví ...

březen 2009 >
Mantova - www.mantova.cz

Mantova
www.mantova.cz

MANTOVA s. r.o. je česko-italská společnost, která se zabývá přímým dovozem a prodejem keramických obkladů a dlažeb pro interiéry i exteriéry. Jako dodavatele webdesignu si vybrala naše studio.

březen 2009 >
Půjčovna segway - www.pujcovna-segway.cz

Půjčovna segway
www.pujcovna-segway.cz

Připravili jsme novou webdesign prezentaci pro půjčovnu Segway. Segway je jedinečná dvojkolka, která samostatně udržuje rovnováhu. Funguje v každém terénu a snadno se ovládá. Pět nezávislých gyroskopů monitoruje rovnováhu 100 krát za vteřinu. Nastoupíte, nakloníte se a jedete.

únor 2009 >
PP-in Strongerin - www.pp-in.cz

PP-in Strongerin
www.pp-in.cz

STRONGERIN s.r.o. je již řadu let našim zákazníkem, stará prezentace již v mnoha ohledech neodpovídala dnešním nárokům a bylo potřeba s tím něco udělat. Slovo dalo slovo a pustili jsme do práce na nové webdesign prezentaci. Přehledně a moderně zpracovaná, jednoduchá administrace a optimalizace pro vyhledávače (SEO).

únor 2009 >
Rady pro dům - www.radyprodum.cz

Rady pro dům
www.radyprodum.cz

Rady pro dům jsou prezentací určenou všem, kteří se rozhodli stavět svépomocí a potřebují poradit či pomoci. Služby zde prezentované a nabízené jsou určené právě pro Vás.

únor 2009 >
Belfast Pub est.2007 - www.belfast-pub.cz

Belfast Pub est.2007
www.belfast-pub.cz

BELFAST pub and restaurant Bohumín má nové www stránky. Moderní webdesign ve stylu irského pubu, administrace vybraných částí zajistí neustále aktuální informace z oblasti poledního menu, jídleního lístku, připravovaných akcí, fotogalerií apd.

leden 2009 >
Mabo matrace - www.matrace-mabo.cz

Mabo matrace
www.matrace-mabo.cz

Zárukou dobrého spánku jsou výrobky spol. MABO TRADE s.r.o. Matrace, potahy a polštáře, které vyrábí budou základem pro načerpání nových sil a pohodlný odpočinek. Jednoduchá administrace, moderní webdesign, přehlednost a optimalizace pro vyhledávače.

leden 2009 >
JH Motorsport - www.jhmotorsport.cz

JH Motorsport
www.jhmotorsport.cz

Obsahem nové reference z oblasti web-designu jsou rychlá kola a brzdné dráhy. Prostřednictvím této prezentace máte možnost seznámit se s mladým talentovaným jezdcem Filipem Hubíkem, který poprvé usedl do závodní motokáry v sedmi letech.

leden 2009 >
ORKY - www.orky.cz

ORKY
www.orky.cz

Chcete mít čistější a zdravější vnitřní prostředí? Trápí Vás prach?ORKY je jeden z nejmodernějších čistících systémů. Pracuje na netradičním principu s vodou v kombinaci se separátorem, vzduch ionizuje, pohlcuje pachy, bakterie, umožòuje úpravu vzduchu esencemi, mořskou solí, vincentkou a Acqua Cleanem.

leden 2009 >
Vazací prostředky čevas - www.vazaciprostredky-cevas.cz

Vazací prostředky čevas
www.vazaciprostredky-cevas.cz

Internetový obchod s nabídkou ocelových lan, řetězového systému, závěsné vázací řetězy, textilní vázací prostředky - tkané, textilní vázací prostředky - skládané, upínací pásy, upínací postroje a příslušenství apd.

leden 2008 >
Sportup - www.sport-up.cz

Sportup
www.sport-up.cz

Tým sport-up se zaměřuje na několik oblastí, ale jeho prioritou jsou přípravné kurzy z tělesné výchovy. Společně jsme připravili www stránky - webdesign prezentaci, která informuje o kompletních službách a pomocí jednoduché administrace, bude prezentovat novinky a připravované akce.

leden 2009 >
Průmyslový park Karviná - www.ppkarvina.cz

Průmyslový park Karviná
www.ppkarvina.cz

Průmyslový Park Karviná zahrnuje desítky výrobních a skladovacích hal a četné administrativní prostory na celkové ploše více než 130 000 m2. Máte-li zájem o pronájem kanceláře či průmyslové budovy, veškeré informace jsou pro Vás připraveny v naší nové referenci z oblasti web-designu.

prosinec 2008 >
Mobilní telefony - www.mobilni-telefony.as

Mobilní telefony
www.mobilni-telefony.as

Nejnovější reference z oblasti tvorby webdesign - internetových obchodů je eshop s nabídkou mobilních telefonů. E-shop bude do budoucna neustále rozšiřován o další zajímavé funkce, akční balíčky, bonusová konta, VIP zákazníky, nové funkce a výhody pro registrované zákazníky apd.

listopad 2008 >
Foom - www.foom.cz

Foom
www.foom.cz

Bezpečnostní agentura FOOM s.r.o., která se specializuje na poskytování bezpečnostních služeb v oblasti ochrany majetku a osob si jako partnera v oblasti webdesignu zvolila naše studio.

říjen 2008 >
Expert ZPK - www.expert-zpk.cz

Expert ZPK
www.expert-zpk.cz

Spol. Expert - znalecká a poradenská kancelář s.r.o., která se zabývá kompletním servisem spojeným s vyřizovaním pojistných událostí je tady pro všechny, kteří bourali a nechtějí řešit tyto problémy s pojišovnou sami. Jednoduchá, přehledná a věříme že i zajímavá prezentace a naše nová webdesign reference.

říjen 2008 >
Autorykl - www.nd-skoda-volkswagen.cz

Autorykl
www.nd-skoda-volkswagen.cz

Nový internetový obchod společnosti AUTORYKL nabízí široký výběr náhradních dílů od originálních, renomovaných i neoriginálních výrobců. E-shop řeší kompletní skladové hospodářství, fakturační systém a mnoho dalšího.

říjen 2008 >
Mediacom - www.mediacom-hdtv.cz

Mediacom
www.mediacom-hdtv.cz

Další z nových webdesign referencí je velmi zajímavý projekt spol. MEDIACOM International s.r.o. a v dnešní době více než aktuální téma, které nabízí řešení sledování programů v High Definition kvalitě. Prezentace je realizována na našem redakčním systému s možností okamžité aktualizace.

říjen 2008 >
Hyalutidin - www.hyalutidin.cz

Hyalutidin
www.hyalutidin.cz

HYALUTIDIN - doplněk stravy a výživy nové generace pro zdravý pohybový aparát. Připravili jsme webdesign prezentaci určenou pro podporu prodeje tohoto přípravku při zavádění na náš trh. Prezentace je rozděla na tři hlavní části, kdy každá z nich se věnuje konkrétní skupině / lidé / koně / psi.

říjen 2008 >
Benepro - www.benepro.cz

Benepro
www.benepro.cz

Společnost BENEPRO, a.s. nabízí kompletní stavební práce, inženýrskou a kompletační činnost, včetně práce na developerských projektech. Společně jsme připravili další webdesign referenci, která obsahuje administrační rozhraní pro vybrané části. Vy víte co, my víme jak. .

říjen 2008 >
Irda - www.irda.cz

Irda
www.irda.cz

Jednoduchá a přehledná prezentace lékárny v Ostravě-Porubě. Administrační rozhraní pro rychlou aktualizaci novinek je součásti prezentace.

říjen 2008 >
středisko Maya - Jeseníky - www.maya-jeseniky.cz

středisko Maya - Jeseníky
www.maya-jeseniky.cz

Středisko Maya leží na samotě, asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Prezentace, kterou jsme připravili má za úkol informovat o možnostech tohoto krásného místa a nabídnout jeho služby široké veřejnosti.

říjen 2008 >
Moravskoslezský kovošrot - www.mskovo.eu

Moravskoslezský kovošrot
www.mskovo.eu

Společnost Moravskoslezský kovošrot, a.s. je významným subjektem na trhu s kovovým odpadem. Připravili jsme www stránky se základními informacemi z oblasti jejich nabídky.

říjen 2008 >
JSB Match Diabolo - www.schulzdiabolo.cz

JSB Match Diabolo
www.schulzdiabolo.cz

Jestliže hledáte kvalitní střelivo pro svou vzduchovou zbraò, jste na správné adrese. A už střílíte ze vzduchové pušky nebo pistole, v nové prezentaci JSB Match Diabolo a.s. si rozhodně vyberete. Moderní design, jazykové mutace, jednoduchá administrace, optimalizace pro vyhledávače.

září 2008 >
Stella Marina - www.stellamarina.cz

Stella Marina
www.stellamarina.cz

Italská restaurace zaměřená zejména na toskánskou kuchyni s velmi speciální nabídkou si jako dodavatele webdesign řešení vybrala právě nás. Připravili jsme prezentaci s možností okamžité administrace jidelního i vinného lístku.

srpen 2008 >
FK Bohumín - fotbalový klub - www.fkbohumin.cz

FK Bohumín - fotbalový klub
www.fkbohumin.cz

I fotbalisti z Bohumína potřebují moderní www stránky, kde budou prezentovat veškeré své výsledky a informovat o své činnosti. Na základě úspěšné spolupráce s Atletickým klubem v Bohumíně, jsme začali spolupracovat s dalším sportovním klubem - FK Bohumín.

srpen 2008 >
Mondo Bizarro - www.mondobizaro.cz

Mondo Bizarro
www.mondobizaro.cz

Internetový obchod společnosti Mondo Bizarro s.r.o. je plný zboží z oblasti rockové hudby a všeho co k tomu patří. E-shop obsahuje kromě kompletní administrace sortimentu i rozšíření jako jsou skladový systém pro kontrolu dostupnosti jednotlivých položek, hlídací pes a jiné.

srpen 2008 >
Sáček - vysavače - www.sacek-vysavace.cz

Sáček - vysavače
www.sacek-vysavace.cz

Internetový obchod s nabídkou filtračních sáčků do vysavačů, olejové a pachové filtry do fritéz a filtry do odsavačů par. To všechno naleznete v nabídce eshopu, u kterého jsme právě dokončili implementaci našeho systému pro internetové obchody s možností kompletní administrace celého eshopu.

srpen 2008 >
Stavebniny Těšín - www.stavebniny-tesin.cz

Stavebniny Těšín
www.stavebniny-tesin.cz

Kompletní nabídka stavebního materiálu na internetu, nakujte pohodlně, nakupujte z domova. Nově realizovaný internetový obchod jsme připravili pro stavebniny z českého Těšína. Celý systém eshopu je kompletně propojen s ekonomickým systémem MONEY S3.

srpen 2008 >
Ametyst Moravia s.r.o. - www.ametyst.eu

Ametyst Moravia s.r.o.
www.ametyst.eu

Ametyst Moravia s.r.o. má zcela novou www prezentaci a web-evolution další webdesign referenci. Prezentace obsahuje administrační moduly pro vybrané části prezentace.

srpen 2008 >
Dozit plus - www.dozitplus.cz

Dozit plus
www.dozitplus.cz

Firma DOZIT PLUS s.r.o. je firmou specializovanou na přesné dávkování různých chemických prostředků a jejich správnou aplikaci. Prezentace obsahuje redakční systém pro kompetní a správu obsahu pro produktovou část.

srpen 2008 >
Autojeřáby Malina - www.autojerabymalina.cz

Autojeřáby Malina
www.autojerabymalina.cz

V rámci dlouhodobé spolupráce jsme pro společnost AJM - Autojeřáby Malina připravili novou prezentaci s nabídkou pronájmu autojeřábů. Nová reference z oblasti web-designu je doplněna o administraci vybraných částí prezentace a flash animaci.

červenec 2008 >
Kouzlo domova - www.kouzlo-domova.cz

Kouzlo domova
www.kouzlo-domova.cz

Společnost Kouzlo domova, s.r.o. zabývající se prodejem ručně malované keramiky, skla a barevných dekorací si pro své řešení e-shopu vybrala služeb našeho studia. E-shop je propojen s účetním programem POHODA.

červen 2008 >
Tatra eshop - www.tatraeshop.cz

Tatra eshop
www.tatraeshop.cz

Akciová společnost TATRA KOPřIVNICE patří se svou více než stopadesátiletou historií mezi nejstarší automobilky světa. Kreditní konta, bonusové programy, obchodní statistiky, multijazykové prostředí, moderní design a mnoho dalšího je výsledkem náročné spolupráce.

červen 2008 >
 1  2  3  4 5  6  7  8  9

kategorie

447
447

naši zákazníci