reference - portfolio - Internetové prezentace

 1  2  3  4  5 6  7  8  9
ITM Institut - www.itm-institut.cz

ITM Institut
www.itm-institut.cz

Cílem společnosti ITM-institut s.r.o. je zajistit komplexní vzdělávací programy a poradenskou činnost zaměřenou na získávání dotací a grantů. Poslední webdesign reference je mimojiné ukázkou našich komplexních služeb.

červen 2008 >
Nosiče kol Wjenzek - www.nosic-kol.cz

Nosiče kol Wjenzek
www.nosic-kol.cz

Spadla Vám kola ze střechy auta anebo jste se nevešli s koly na střeše do podzemní či vlastní garáže? Máme pro Vás řešení - zadní nosiče kol WJENZEK. Nová webdesign reference je prezentací doplněnou o e-shop s možností okamžitého nákupu, neveřejná část pro obchodní partnery, videoprezentace apd.

červen 2008 >
Bibishop - www.bibishop.cz

Bibishop
www.bibishop.cz

Vše pro vaše dítě je motto internetového obchodu BIBISHOP, který jsme zrovna dokončili. Chodítka, chrastítka, kolotoče kousátka, ale taky zboží z textilu, doplòky na autosedačky, plyšové hračky a mnoho dalšího najdete v jejich rozsáhlé nabídce.

červen 2008 >
Als Agro a.s. - www.alsagro.cz

Als Agro a.s.
www.alsagro.cz

Spol. ALS AGRO a.s. jenž nabízí zemědělské stroje firem NEW HOLLAND a KUHN se může pochlubit zcela novou www prezentací, kterou jsme právě dokončili. Nabídka nových strojů, agrobazar, ale taky moderní design a možnost okamžité administrace, to všechno je tahle nová webdesign reference.

červen 2008 >
Diagnostický a technický institut Bohumín - www.dticr.cz

Diagnostický a technický institut Bohumín
www.dticr.cz

Diagnostický a technický institut Bohumín. Cílem bylo vytvořit přehlednou a moderní prezentaci s kompletními informacemi, jednoduše aktualizovatelnou.

červen 2008 >
Majáles VŠB TU Ostrava 2008 - majales.vsb.cz

Majáles VŠB TU Ostrava 2008
majales.vsb.cz

Na Majálesu letos vystoupí známé a méně známé hudební formace, a dokonce i jeden zpěvák našeho dětství. řeč je o Jaroslavu Uhlířovi. Tento hudební skladatel a zpěvák komponoval hudbu ke snímkům Aťžijí duchové, S čerty nejsou žerty, Královna Koloběžka.

duben 2008 >
Stavovská unie studentů Ostrava - sus.vsb.cz

Stavovská unie studentů Ostrava
sus.vsb.cz

Pro VŠB-TUO realizujeme v krátké době další webdesign projekt, jedná se o prezentaci Stavovské Unie Studentů. Vzhledem k povaze projektu bylo od počátku jasné, že prezentaci bude potřeba realizovat kompletně na našem redakčním systému s možností okamžité aktualizace.

duben 2008 >
Zemprama - www.zemprama.cz

Zemprama
www.zemprama.cz

Internetová prezentace společnosti ZEMPRAMA s.r.o. je pouze jedna z částí naší dlouhodobé spolupráce. Kromě webdesignu se jedná o návrh logotypu, vizitek, hlavičkového papíru, polepy na auta, tašky a mnoho dalšího.

duben 2008 >
Tábory.net - www.tabory.net

Tábory.net
www.tabory.net

Další webdesign projekt, který realizujeme společně s dětskou agenturou z Opavy jsou www stránky TABORY.NET, kde naleznete ucelenou nabídku táborů na letošní léto pro vaše děti. Jednoduchá administrace a rychlé přidávání táborů byly hlavní požadavky při realizaci.

duben 2008 >
Rappa - maloobchodní eshop - www.rappa.cz/eshop/

Rappa - maloobchodní eshop
www.rappa.cz/eshop/

Internetový obchod společnosti RAPPA s.r.o. dosáhl takového úspěchu, že bylo jenom otázkou času kdy se začne pracovat na řešení i pro maloobchodní odběratele. Eshop je již spuštěn do ostrého provozu. Další reference z oblasti webdesignu - internetové obchody je výsledkem dlouhodobé a úspěšné spolupráce.

duben 2008 >
Kojenecké oblečení - velkoobchod - velkoobchod.kojenecke-obleceni.eu

Kojenecké oblečení - velkoobchod
velkoobchod.kojenecke-obleceni.eu

Eshop z naší dílny s nabídkou kojeneckého oblečení úspěšně vletěl na pole internetového obchodu a pro krátké chvíli rozšiřujeme nabídku i pro velkoobchodní odběratele.

duben 2008 >
Erotic obchod - Ozone gallery - www.eroticobchod.cz

Erotic obchod - Ozone gallery
www.eroticobchod.cz

Erotické zboží, filmy na DVD, žertovné předměty či erotické knihy jsou jen zlomkem z rozsáhle nabídky právě dokončeného eshopu. Kompletní, jednoduchá a přehledná administrace, moderní design, optimalizace pro vyhledávače. Hračky pro dospělé jsou připraveny pro Vás, stačí si jen vybrat.

březen 2008 >
Ústní hygiena - www.ustni-hygiena.cz

Ústní hygiena
www.ustni-hygiena.cz

Dokončili jsme eshop s nabídkou produktů pro ústní hygienu. Bonusový systém, unikátní systém pro předplatné, kompletní administrace zboží a eshopu a moderní design jsou součástí nové reference z oblasti internetových obchodů.

březen 2008 >
Prowizorium - www.prowizorium.cz

Prowizorium
www.prowizorium.cz

Skupina PROWIZORIUM má novou prezentaci. Velmi netradiční design a kompletní administrace textů a fotografií byly hlavní požadavky, které jsme dostali ze strany kapely. První ohlasy jsou více než dobré, tak kluci at vám to teï pořádně hraje :-)

březen 2008 >
Restaurace u Rudolfa - www.restaurace-bohumin.cz

Restaurace u Rudolfa
www.restaurace-bohumin.cz

Restaurant u Rudolfa v Bohumíně má novou prezentaci, která vznikla v naší dílně. WWW stránky obsahují možnost jednoduché administrace. Teï už snad stačí popřát jen dobrou chu a příjemnou návštěvu.

březen 2008 >
Radost Impuls Bohumín - www.radost-impuls.cz

Radost Impuls Bohumín
www.radost-impuls.cz

Dokončili jsme práce na nové prezentaci tanečního klubu RADOST&IMPULS. Prezentace je realizována kompletně na našem redakčním systému. Věříme, že se bude naše nová reference z oblasti webdesignu líbit.

březen 2008 >
Sports One - www.sportsone.cz

Sports One
www.sportsone.cz

Internetový obchod specializující se na tenisové rakety, výplety, míče, tašky a doplòky. Kompletní administrace e-shopu, optimalizace pro vyhledávače, moderní webdesign a mnoho dalšího.

únor 2008 >
Canmet - www.canmet.cz

Canmet
www.canmet.cz

Pro spol. Canmet s.r.o. se zaměřením na prodej technologií na zpracování plechu jako je laserové řezání, ohýbání, stříhání apd. jsme realizovali prezentaci, kterou jsme realizovali na našem redakčním systému. Jazykové mutace, flash animace, rozsáhlá nabídka to všechno je naše nová reference z oblasti webdesignu.

únor 2008 >
Ekoporadna VITAOVA - ekoporadna.vitaova.cz

Ekoporadna VITAOVA
ekoporadna.vitaova.cz

Našim úkolem bylo připravit prezentaci, kterou si bude VITA sama jednoduše a hladce aktualizovat, a která bude moderním a zajímavým způsobem prezentovat důležité informace o stavu přírody kolem nás. Prezentace je realizována na našem redakčním systému.

únor 2008 >
čtyřkolky - půjčovna - www.ctyrkolky-pujcovna.cz

čtyřkolky - půjčovna
www.ctyrkolky-pujcovna.cz

Právě jsme dokončili prezentaci půčovny čtyřkolek z Božíkova u české Lípy. Jakmile bude trochu teplo jedeme na čtyřkolky :-)

únor 2008 >
Jan Hefner PROGRES - www.progres-hefner.cz

Jan Hefner PROGRES
www.progres-hefner.cz

Společnost Jan Hefner - PROGRES zabývající se kovoobráběním, dopravou a spedicí, zásobováním paliv a maziv a v neposlední řadě prodejem pohonných hmot má nové www stránky. Administrační rozhraní pro jednoudchou aktualizaci novinek je již dnes součástí těměř každé prezentace.

únor 2008 >
Danuše Design - www.navrhyzahrad-ostrava.cz

Danuše Design
www.navrhyzahrad-ostrava.cz

Tvorba jedinečných zahrad, druhově bohatých zahrad a spojení přírody, krásy a užitku bylo předmětem prezentace, kterou jsme právě dokončili. Naše nová webdesign reference je připravena Vám pomoci s Vaší nevyužitou a zarostlou zahradou.

únor 2008 >
Pamětní medaile - www.pametnimedaile.cz

Pamětní medaile
www.pametnimedaile.cz

Prezentace spol. INTERNATIONAL MARKETING SERVICES s.r.o., která vydává luxusní kolekce pamětních medailí ze zlata a stříbra je doplněna o řadu prvků, které jsme realizovali pomocí flash technologie. Jedná se zejména o samotné prezentace kolekcí a rotace medailí.

leden 2008 >
Sportcentrum Bohumín - www.sportcentrum-bohumin.cz

Sportcentrum Bohumín
www.sportcentrum-bohumin.cz

Novou prezentaci a referenci z oblasti webdesignu pro Sportovní centrum BOHUMÍN jsme realizovali na redakčním systému. Hlavními požadavky při realizaci byl moderní a zajímavý design, jednoduchá aktualizace, přehlednost a optimalizace pro vyhledávače.

leden 2008 >
Obec Baška - www.baska.cz

Obec Baška
www.baska.cz

Nová prezentace z oblasti webdesignu, nové stránky obce BAŠKA jsou realizovány na našem redakčním systému s možností kompletní správy obsahu. Cílem bylo připravit moderní, přehlednou a graficky zajímavou prezentaci, kde občané naleznou jednoduše všechny potřebné informace.

leden 2008 >
ČEVAS group - www.cevas.cz

ČEVAS group
www.cevas.cz

Rozsáhlou nabídku služeb a produktů z oblasti jeřábové techniky, závěsných pracovních lávek naleznete v www prezentaci spol. ČEVAS a současně naší další referenci z oblasti webdesignu. WWW stránky jsou doplněny o administrační rozhraní pro jednoduchou aktualizaci vybraných položek prezentace.

leden 2008 >
Skibox - www.skibox.cz

Skibox
www.skibox.cz

Spustili jsme další referenci z oblasti internetových obchodů - eshopu, v tomto případě s nabídkou v oblasti autoboxy, podélné nosiče (hagusy), příčné nosiče (příčníky), nosiče lyží apd.

leden 2008 >
Agroseznam - www.agroseznam.cz

Agroseznam
www.agroseznam.cz

Řešení je postaveno na naší nejnovější verzi redakčního systému doplněno o moduly inzertního serveru. Celý portál je neustále vylepšován a doplňován o další funkce a moduly/.

prosinec 2007 >
Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Městská policie Bohumín
www.mpbohumin.cz

V Bohumíně se bát nemusíte - Městská policie Bohumín. Nová prezentace městské policie byla realizována na našem redakčním systému s možností okamžité aktualizace kompletního obsahu. Policie v Bohumíně si velice dobře uvědomuje sílu internetu jako média při komunikaci s občany.

prosinec 2007 >
Mermaids International - www.mermaids-international.com

Mermaids International
www.mermaids-international.com

Exclusive private rendezvous. Další prezentace a webdesign reference určená výhradně pro zahraniční trh. Optimalizace pro zahraniční vyhledávače je samozřejmostí. Prezentace je doplněna o administrační moduly pro jednoduchou aktualizaci textů a přidávání obrázků.

prosinec 2007 >
OA a SZŠ Bruntál - www.oaz.cz

OA a SZŠ Bruntál
www.oaz.cz

Pro Obchodní akademii a Střední zemědělskou školu v Bruntále jsme v rámci projektu Evropská škola připravili internetovou prezentaci. Naše nová webdesign reference měla za úkol moderním, zajímavým a přehledným způsobem prezentovat nabídku školy a informace pro studenty. Podařilo se?

prosinec 2007 >
Interdekor - www.interdekor.cz

Interdekor
www.interdekor.cz

V průběhu podzimu 2007 jsme zvítězili v náročném výběrovém řízení pořádaném firmou INTER DEKOR HP s.r.o. Prezentace obsahuje administrační rozhraní pro jednoduchou aktualizaci, flash animace, rozsáhlé galerie, SEO optimalizaci, newsletter a jiné.

listopad 2007 >
Tozos - www.tozos.cz

Tozos
www.tozos.cz

Internetová prezentace společnosti TOZOS s.r.o. zabývající se zemědělstvím, chovem skotu, masnou a rostlinnou výrobou. Cílem bylo vytvořit moderní prezentaci, která bude umožòovat základní administraci nejdůležitějších částí, jako jsou aktuality.

listopad 2007 >
Bospor - sportovní centrum Bohumín - www.bospor.info

Bospor - sportovní centrum Bohumín
www.bospor.info

Pro sportovní centrum BOSPOR se může pochlubit novou webdesign prezentací. Cílem rekonstrukce byl moderní design, přehledná prezentace služeb a hlavně implementace našeho redakčního systému pro okamžitou, jednoduchou a přehlednou správu prezentace (struktura, texty, obrázky, dokumenty atd.)

listopad 2007 >
Kojenecké oblečení - www.kojenecke-obleceni.eu

Kojenecké oblečení
www.kojenecke-obleceni.eu

Internetový obchod s věcičkami pro Vaše dětičky. SEO optimalizace, kompletní správa veškerých položek, objednávek a vše co k internetovému obchodu patří.
Cílem bylo vytvořit jednoduchý a přehledný eshop s možností okamžité a jednoduché aktualizace.

listopad 2007 >
Sexy parfémy - parfumerie - www.sexy-parfemy.cz

Sexy parfémy - parfumerie
www.sexy-parfemy.cz

Vytvořili jsme elektronický obchod - eshop s nabídkou kosmetiky a parfémů nejen pro ženy. Kompletní správa eshopu, importy a exporty XML feedu, automatická aktualizace, SEO optimalizace . .

listopad 2007 >
HELCEL nábytek - www.helcel.cz

HELCEL nábytek
www.helcel.cz

Prezentace spol. HELCEL nábytek s.r.o. je novou referencí z oblasti webdesignu. Potřebujete sedací soupravu, obývací stěnu, postele, kuchyòské linky, ložnice, šatní skříně, matrace - rošty, nábytek pro dětské pokoje, psací stoly, židle ? Potom jste na správném místě.

listopad 2007 >
Žvak - velkoobchod - www.zvak.cz

Žvak - velkoobchod
www.zvak.cz

Pro spol. ŽVAK s.r.o. jsme dokončili elektronický obchod, který je propojen s informačním systémem VISION. E-shop obsahuje kompletní možnost správy a administrace obsahu, slevové hladiny, slevy na určité výrobky dle kódu, upozornění na akce, automatické exporty a mnoho dalšího.

říjen 2007 >
Cash Point - www.cashpoint.cz

Cash Point
www.cashpoint.cz

Pro společnost CASH POINT a.s. jsme vytvořili internetovou prezentaci s nabídkou jejich služeb. Cílem stránek je moderním způsobem prezentovat nabídku služeb a díky novému řešení jasně, přehledně a hlavně zajimavě nabídnout všechny potřebné informace.

říjen 2007 >
Elektro Expert Kutílek - www.elektro-kutilek.cz

Elektro Expert Kutílek
www.elektro-kutilek.cz

Pro společnost ELEKTRO KUTÍLEK jsme připravili novou prezentaci realizovanou kompletně na našem redakčním systému. Veškerý obsah prezentace, struktura prezentace, fotogalerie, ankety, novinky, bannery atd. je možno aktualizovat přes redakční systém.

říjen 2007 >
 1  2  3  4  5 6  7  8  9

kategorie

447
447

naši zákazníci