reference - portfolio - Internetové prezentace

 1  2  3  4  5  6 7  8  9
Tuleni SOS - zachraòte nás - www.tuleni-sos.cz

Tuleni SOS - zachraòte nás
www.tuleni-sos.cz

Projekt mladých studentek/nadšenců z Bohumína, zabývající se problematikou ochrany zvířat - tuleòů. Tento web byl realizován jako SPONZORSKÝ DAR !

řijen 2007 >
Rappa - hračky, dárky, karneval - www.rappa.cz

Rappa - hračky, dárky, karneval
www.rappa.cz

Spol. RAPPA s.r.o. si jako partnera v oblasti web-designu vybrala náš systém pro elektronické obchody. E-shop je propojen s informačním systémem VENTUS. Automatické exporty dat, které probíhají každý den kontrolují ceny, skladovou dostupnost, registrované partnery atd.

říjen 2007 >
STEELCOM CZ - www.steelcom.cz

STEELCOM CZ
www.steelcom.cz

Pro společnost STEELCOM CZ, a.s. jsme připravili novou prezentaci. Důraz byl kladen na moderní design, optimalizaci pro vyhledávače a možnost jednoduché administrace vybraných položek. My děláme web-design, oni tvoří budoucnost oceli :-)

říjen 2007 >
Jarynet - internet - www.jarynet.com

Jarynet - internet
www.jarynet.com

Novou referencí z oblasti webdesignu je oficiální prezentace firmy JaryNet, provozovatele internetové sítě v Bohumíně. Prezentace je "postavena" na našem redakčním systému s možností administrace kompletního obsahu.

září 2007 >
Tubes International - www.tubes-int.cz

Tubes International
www.tubes-int.cz

TUBES International s.r.o. - dodavatel specializovaných hadic, spojek, objímek, spon, koncovek a dalšího příslušenství pro všechna odvětví průmyslu. Kompletně administrovatelný katalog výrobků, správa aktualit, přehledný a moderní design, optimalizace pro vyhledávače.

září 2007 >
Adrenalinové sporty - www.adrenalinove-sporty.cz

Adrenalinové sporty
www.adrenalinove-sporty.cz

Přehledný webdesign, jednoduchá navigace, výstižná www prezentace adrenalinových sportů. Kompletní nabídka adrenalinových sportů je realizována s možností jednoduché a přehledné administrace (přidávání položek do menu, texty, obrázky, ceny atd.)

srpen 2007 >
Czechcarp - www.czechcarp.cz

Czechcarp
www.czechcarp.cz

Na stránkách můžete vkládat položky do inzerce, pročítat články a reagovat na ně v diskusi, vystavovat své trofeje případně si jenom tak diskutovat na fóru. Administrační systém prezentace umožňuje jednoduchou a přehlednou administraci všech výše uvedených položek.

srpen 2007 >
Disparity - disparity.vsb.cz

Disparity
disparity.vsb.cz

Regionální disparity v územním rozvoji české republiky. Další reference z oblasti webdesignu je projektem jenž realizujeme pro Vysokou školu Báňskou - Technickou univerzitu Ostrava. Pro vědecký tým a jeho členy bude připravena neveřejná část s možností umístění článků, dokumentů a ostatních informací.

srpen 2007 >
Restaurace a penzion KAMENEC - www.penzionkamenec.cz

Restaurace a penzion KAMENEC
www.penzionkamenec.cz

Nová reference z oblasti web-designu je prezentace restaurace a penzionu KAMENEC ***. Návštěvníci na stránkách naleznou mimojiné jídelní lístek s nabídkou specialit, nabídku a informace ohledně ubytování a možnosti jak příjemně strávit volný čas v okolí penzionu.

srpen 2007 >
JNS elektrotechnika - www.jns.cz

JNS elektrotechnika
www.jns.cz

WWW stránky firmy zabývající se komplexními dodávkami regulovaných pohonů a řídících systému Siemens. Další web-design reference je firemn prezentace společnosti JNS elektrotechnika s.r.o. Prezentace obsahuje administrační rozhraní pro okamžitou editaci aktualit, katalogu, volných míst a položky výhodná koupě.

srpen 2007 >
TOP GEO GROUP CZ spol. s r.o. - www.topgeo-group.cz

TOP GEO GROUP CZ spol. s r.o.
www.topgeo-group.cz

Pro TOP GEO Group CZ spol. s r.o. jsme připravili zcela nový e-shop s nabídkou šperků, minerálů všech druhů a geologického nářadí. Kompletní správa nabídky a všech položek v systému je v rukou objednatele. Přpravili jsme také importní můstek s možností hromadné aktualizace položek pomocí .csv souboru.

červenec 2007 >
KOKO - www.koko-produktion.com

KOKO
www.koko-produktion.com

Nová prezentace společnosti KOKO Produktion s.r.o. obsahuje dvě odlišné části PRODUKCIa VYDAVATELSTVÍ. Statická prezentace s informace o nabídce PRODUKCE bude doplněna o dynamicky navrženou část pro VYDAVATELSTVÍ, která bude připravena k okamžité administraci ze strany objednatele.

červenec 2007 >
Dynamic stavební - www.dynamicstavebni.cz

Dynamic stavební
www.dynamicstavebni.cz

Nově realizovaná prezentace stavební společnosti DYNAMIC STAVEBNÍ spol. s r.o. Moderní design a prezentace optimalizovaná pro vyhledávače, to všechno jsou přednosti naší nové reference z oblasti web-designu.

srpen 2007 >
Naděje pro rodinu - www.nadejeprorodinu.cz

Naděje pro rodinu
www.nadejeprorodinu.cz

Projekt sociální asistence „Naděje pro rodinu“ je naší novou referencí z oblasti web-designu. Prezentace obsahuje administrační rozhraní pro jednoduchou správu aktualit, fotogalerie a dotazů. Cílem bylo připravit příjemný design, přehlednou strukturu a jednoduchou administraci.

srpen 2007 >
Motoriders.cz - www.motoriders.cz

Motoriders.cz
www.motoriders.cz

Velice rozsáhly portál a web nejen o motorkách přímo přeplněn jednotlivými funkcemi. Pro tohle řešení jsme připravili kompletni programové řešení.

červen 2007 >
Fleeteye - www.fleeteye.eu

Fleeteye
www.fleeteye.eu

Pro společnost Trakce – Railing, a.s. jsme v krátké době připravili již druhou prezentaci. Designově zajímavá prezentace, optimalizovaná pro vyhledávače s informacemi o systému jenž Vám pomůže sledovat kompletně vaší soukromou železnici.

červen 2007 >
Atletický klub Bohumín - www.ak-bohumin.cz

Atletický klub Bohumín
www.ak-bohumin.cz

Další reference z oblasti web-designu je prezentace atletického klubu z Bohumína, pro který jsme připravili prezentaci realizovanou kompletně na redakčním systému s možností správy celé prezentace. Moderní prezentace a webdesign, jednoduchá administrace, optimalizace pro vyhledávače (SEO).

červen 2007 >
Fidon - www.fidon.cz

Fidon
www.fidon.cz

Pro společnost FIDON s.r.o. jsme provedli kompletní implementaci našeho systému pro elektronické obchody. Samozřejmostí je kompletní administrace obsahu a správa všech položek e-shopu.

květen 2007 >
Novogear technologies - www.novogear.cz

Novogear technologies
www.novogear.cz

Hlavními požadavky na novou prezentaci společnosti NOVOGEAR spol. s r.o. byl moderní design a prezentace s minimem textů ve třech jazykových mutacích. Jednoduchá administrace aktualit samozřejmostí.

květen 2007 >
Aerobic club Bohumín - www.aerobikbohumin.net

Aerobic club Bohumín
www.aerobikbohumin.net

Redesign 2007 - stránky občanského sdružení Aerobic club Bohumín.

květen 2007 >
Pharmax-lekarna.cz - www.pharmax-lekarna.cz

Pharmax-lekarna.cz
www.pharmax-lekarna.cz

Webdesign prezentace, kódování, administrace lékarny Pharmax ve Frýdku-Místku pro společnost Fill SW servis s.r.o.

květen 2007 >
Lékárna u Hradeb - www.lekarnauhradeb.cz

Lékárna u Hradeb
www.lekarnauhradeb.cz

Programování/kodování layoutu a administrátorská sekce.

květen 2007 >
Run Magazine - www.run-magazine.cz

Run Magazine
www.run-magazine.cz

Další z řady prezentací jenž využívá náš redakční systém pro kompletní správu prezentace. RUN - world magazine - první a jediný časopis o běhání.

březen 2007 >
TRAKCE-RAILING, a.s. - www.trakcerailing.cz

TRAKCE-RAILING, a.s.
www.trakcerailing.cz

V případě, že vlastníte železnici :-) a chcete sledovat polohu a provozní parametry lokomotiv či máte zájem o vývoj, projektování, montáž a rekonstrukce sdělovacího a zabezpečovacího zařízení jste na správném místě.

květen 2007 >
Exage.eu - www.exage.eu

Exage.eu
www.exage.eu

Reklamní agentura EXAGE se může pochlubit novou prezentací, kterou jsme kompletně připravili v našem studiu. Prezentace obsahuje jednoduchou správu položky reference s možností automatické aktualizace.

duben 2007 >
Pěkná dovolená s CK BOŠ - www.peknadovolena.cz

Pěkná dovolená s CK BOŠ
www.peknadovolena.cz

Nabídka zájezdů do oblíbených destinací - Tunis, Egypt, řecko, Bulharsko, Turecko, Španělsko, ale i do exotických zemí. Denně desítky aktualizovaných zájezdů LAST MINUTE a speciálních nabídek. Prezentace obsahuje systém pro on-line publikování zájezdů s velice rozsáhlou administrací.

duben 2007 >
Svatební CD - www.svatebnicd.cz

Svatební CD
www.svatebnicd.cz

Svatební CD je kompletně postaveno na našem redakčním systému s možností okamžité aktualizace. Jedná se o prezentační CD, které bude distribuováno po svatebních salónech s nabídkou inzerce všem těm, jenž mají co nabídnout novomanželům.

duben 2007 >
řecko - zájezdy s CK Amazonia - www.recko-zajezdy.cz

řecko - zájezdy s CK Amazonia
www.recko-zajezdy.cz

Tématická prezentace zájezdů CK Amazonia. Na prezentaci naleznete zájezdy do řecka (Olympská riviéra) a na řecké ostrovy (Kréta, Rhodos, Kos). Na webu dále naleznete zajímavosti o řecku, počasí, fotogalerie a další informace.

duben 2007 >
Vše pro děti - www.vseprodeti.cz

Vše pro děti
www.vseprodeti.cz

Inzertní server VŠE PRO DěTI jsme realizovali na našem systému pro on-line publikování inzerátů. Přehlednost, jednoduchá administrace, moderní webdesign a optimalizace pro vyhledávače byly hlavní požadavky, kterých jsme se museli držet při realizaci.

duben 2007 >
Prosperita Open 2007 - www.prosperitaopen.cz

Prosperita Open 2007
www.prosperitaopen.cz

Pro 4. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů ATP „PROSPERITA Open 2007” s dotací 50. 000 USD jsme připravili zcela novou internetovou prezentaci.

duben 2007 >
BajaNet - www.baja.cz

BajaNet
www.baja.cz

Oficiální prezentace firmy BAJA Group s.r.o, provozovatele internetové sítě BajaNet. Prezentace obsahuje modul aktuality s možností jednoduché aktualizace.

duben 2007 >
Skleníky Tobiáš - www.sklenikytobias.cz

Skleníky Tobiáš
www.sklenikytobias.cz

Pro firmu Jiří Tobiáš z Nymburka jsme připravili internetovou prezentaci nabízených skleníků a jejich příslušenství.

březen 2007 >
MUDr. Gabriela Machytková - Specialista pro ortodoncii - www.rovnatka-ostrava.cz

MUDr. Gabriela Machytková - Specialista pro ortodoncii
www.rovnatka-ostrava.cz

Jednoduchá prezentace se základnímí informacemi o ordinaci MUDr. Gabriely Machytkové. Dnešní rozvoj internetu přináší sebou nové možnosti, a proč si v pohodlí domova na internetu nevybrat specialistu jenž Vám vylepší úsměv.

březen 2007 >
Dovolená na lodi - www.dovolena-na-lodi.eu

Dovolená na lodi
www.dovolena-na-lodi.eu

Prezentace bude obsahovat základní informace, on-line zájezdy s možnosti aktualizace termínů, fotogalerie, poptávkové formuláře a mnoho dalšího. Samozřejmostí je jednoduchá aktualizace prezentace, moderní design a optimalizace pro vyhledávače.

březen 2007 >
Spolek TREND VOZÍčKÁřU - www.trendvozickaru.cz

Spolek TREND VOZÍčKÁřU
www.trendvozickaru.cz

Jedna z dalších nových referencí z oblasti web designu jsou stránky neziskové organizace z Olomouce, kterou založili lidé s těžkým zdravotním postižením, aby společně pomáhali sobě i druhým. Prezentace obsahuje administrační rozhraní pro jednoduchou správu vybraných položek.

březen 2007 >
HPF clean s.r.o. - www.hpfclean.cz

HPF clean s.r.o.
www.hpfclean.cz

Vytvořili jsme nové www stránky pro společnost HPF CLEAN s.r.o. Cílem bylo vytvořit moderní přehlednou prezentaci. Zajímavostí je mluvené slovo p.Moravce, které můžete poslouchat při návštěvě prezentace.

březen 2007 >
1. SCB Bohumín '98 - florbal - www.florbalbohumin.cz

1. SCB Bohumín '98 - florbal
www.florbalbohumin.cz

Nová reference postavená na našem redakčním systému s možností on-line úprav celé prezentace. Systém umožòuje aktualizovat a přidávat články, tabulky, střelce, fotogalerie, klubové informace, videa z utkání, aktualizovat týmy, turnaje, výsledky a mnoho dalšího.

březen 2007 >
Horský hotel a restaurace KOLIBA - www.branadohor.cz

Horský hotel a restaurace KOLIBA
www.branadohor.cz

Nová spolupráce zahrnuje komplexní dodávku corporate identity - nové logo, vizitky, hlavičkové papíry, reklamní letáky, jídelní lístky a v neposlední řadě také www stránky, které právě spouštíme.

březen 2007 >
Moravia Les s.r.o. - www.moraviales.cz

Moravia Les s.r.o.
www.moraviales.cz

Nová internetová prezentace společnosti Moravia Les s.r.o. je na světě. Komplexní stavební výroba a služby z lesnictví jsou hlavnímy předměty jejich činnosti. Prezentace obsahuje jednoduchý nástroj pro aktualizaci vybraných položek / reference, aktuality.

březen 2007 >
Lékarna pod Orlem - www.podorlem.cz

Lékarna pod Orlem
www.podorlem.cz

Programování/kodování layoutu a administrátorská sekce.

březen 2007 >
 1  2  3  4  5  6 7  8  9

kategorie

447
447

naši zákazníci