reference - portfolio - Internetové prezentace

 1 2  3  4  5  6  7  8  9
Plošiny Čevas - www.cevas-plosiny.cz

Plošiny Čevas
www.cevas-plosiny.cz

Pro našeho dlouhodobého klienta společnost Čevas group s.r.o. jsme vytvořili obsáhlé stránky se spoustou fotografií nabízeného sortimentu, jímž jsou stroje a zařízení pro veškeré výškové práce, jako např. plošiny pro autojeřáby, závěsné pracovní koše, sedačky, lávky, pojízdné lešení, atd.

>
Janáčkovy Hukvaldy - www.janackovyhukvaldy.cz

Janáčkovy Hukvaldy
www.janackovyhukvaldy.cz

Pro prestižní Mezinárodní hudební festival Janáčkovy Hukvaldy jsme vytvořili informacemi nabité, avšak přehledné a atraktivní webové stránky komplexně administrovatelné naším redakčním systémem. Www stránky jsou rozděleny na dvě části, hrad Hukvaldy a hudební festival. Pro cizince nechybí možnost přepnutí do anglické mutace.

>
Lepidla Loctite - www.lepidla-loctite.eu

Lepidla Loctite
www.lepidla-loctite.eu

Internetový obchod pro společnost Intercut s.r.o. byl původně vytvořen pro prodej průmyslových lepidel a tmelů Loctite. Sortiment se nyní rozšířil o plazmové řezací stroje Hypertherm, avšak vzhledem k jeho původnímu členění, rozšíření sortimentu nemá vliv na jeho přehlednost ani celkový vzhled.

>
Restaurace OSTRAVAR - www.restaurace-ostravar.cz

Restaurace OSTRAVAR
www.restaurace-ostravar.cz

Pro ostravskou restauraci Ostravar jsme vytvořili přehledné a stylové www stránky, kde se dozvíte speciality jídelního lístku, obědové menu, aktuální akce, možnosti zábavy a kde naleznete veškeré kontakty např. pro zamluvení salónku. Připravujeme tiskoviny, polepy, jídelní lístky, bonusové kartičky a mnoho dalšího.

>
GARNI meteo - www.garni-meteo.cz

GARNI meteo
www.garni-meteo.cz

Firemní prezentace a internetový obchod jsou nové reference z oblasti webdesignu, jenž jsme realizovali pro spol. GARNI METEO. V nové prezentaci se jednak můžete vzdělat v meteorologii, a navíc si v přehledném eshopu můžete koupit meteorologické stanice, digitální teploměry a vlhkoměry, budíky, dataloggery a další zajímavé přístroje.

>
BODY color - www.bodycolor.cz

BODY color
www.bodycolor.cz

Pro společnost BODY color jsme připravili webdesign prezentaci realizovanou pomocí redakčního systému. V nabídce společnosti BODY color naleznete kvalitní materiály pro autoopravárenský průmysl, stavební a průmyslové nátěry a přípravky na broušení. Vhodné jak pro kutily, tak pro profesionály.

>
CMC Graduate School of Business - www.cmc.cz

CMC Graduate School of Business
www.cmc.cz

Nová prezentace spol. CMC realizována pomocí redakčního systému je moderní, přehledná a multi jazyková. Jste hladoví po dalším vzdělání? Chcete si prohloubit znalosti, získat nové poznatky či titul MBA? CMC Graduate School of Business je manažerská škola s nejdelší tradicí v ČR.

>
DUPLOMONT - www.duplomont.cz

DUPLOMONT
www.duplomont.cz

Nové www stránky / web-design pro spol. DUPLOMONT. Společnost DUPLOMONT zabývající se komplexní stavební činností, působí na českém trhu již od roku 1996 a může se pyšnit spoustou zrealizovaných staveb, rekonstrukcí, zateplení objektů, ale také hlavní cenou Stavba roku v MSK roku 2002 a 2007.

>
Mobily Ostrava - www.mobilyostrava.cz

Mobily Ostrava
www.mobilyostrava.cz

Heuréka, zboží, akční nabídka, SEO optimalizace, newslettery a mnoho dalšího - to jsou dnes již nutnosti při realizaci každého eshopu. Internetový obchod s mobilními telefony a jejich příslušenstvím, vyniká svou přehledností a jednoduchostí, s důrazem na produkt. Pro ostravské klienty je zde možnost nákupu přímo v kamenné prodejně.

>
SOVASKI - www.sovaski.cz

SOVASKI
www.sovaski.cz

Nový jednoduchý internetový obchod pro spol SOVASKI. Firma s dlouholetou tradicí zabývající se prodejem, servisem a půjčováním nových i použitých lyží, snowboardů a dalšího lyžařského vybavení. Novinkou je možnost zkoupení zimní výstroje a výzbroje přes e-shop.

>
KOUPELNY JAS - www.mamekoupelny.cz/eshop/

KOUPELNY JAS
www.mamekoupelny.cz/eshop/

Široký sortiment obkladů, dlažeb, sanitární keramiky, koupelnového nábytku a dalších produktů, naleznete v přehledném a chytře řešeném e-shopu spol Koupelny JaS. B2B i B2C řešení v jednom. Propracovaný objednávkový systém pro velkoobchodní zákazníky on-line propojen s účetním i skladovým systémem spol. Koupelny JaS, s.r.o.

>
Nerez kominy - MBTerm Krby - www.nerez-kominy.cz

Nerez kominy - MBTerm Krby
www.nerez-kominy.cz

Internetový obchod spol. MBTerm-Krby s nabídkou nerezových komínů je plný inspirace a spousty důležitých informací. Kouřovody a vložky, komíny SPIROFLEX, komíny CIKO a kominické potřeby, to všechno nabízí společnost MBTerm – krby s.r.o. se sídlem v Třinci.

>
elektrospotřebiče - XXL SHOP - www.shopxxl.cz

elektrospotřebiče - XXL SHOP
www.shopxxl.cz

Internetový obchod - eshop nabízející široký sortiment domácích spotřebičů, ale také domácí elektroniku, foto příslušenství nebo autodoplňky za zajímavé ceny. S možností osobního odběru objednaného zboží v Ostravě a Praze.

>
TEFCO - www.tefcoas.cz

TEFCO
www.tefcoas.cz

Potřebujete profesionálně vyčistit Váš byt, dům, kancelář, pension nebo hotel? A zevnitř nebo zvenku? A je třeba vyčistit i příjezdovou komunikaci od sněhu, žvýkaček či olejových skvrn? Firma TEFCO CZ a.s. Cleaning servis Vám nabízí komplexní úklidové služby i za pomoci nejnovějších čistících srojů.

>
CITO Praha - www.citopraha.cz

CITO Praha
www.citopraha.cz

Společnost CITO Praha sdružuje 4 divize: služby, stavby, reklamu a reacing team.WWW stránky / webdesign prezentace pro úspěšnou a dynamicky se rozvíjející společnost je doplněna o redakční systém pro jednoduchou aktualizaci.

>
Wellness studio WEISSMANN - www.weissmann.cz

Wellness studio WEISSMANN
www.weissmann.cz

Společně s realizací tiskovin a propagačních materiálů jsme pro spol. Wellness studio WEISSMANN připravili nové www stránky. Lepší a zdravější životní styl, relaxaci, ale také zkrášlení či aktivní odpočinek Vám nabízí Wellness studio WEISMANN s báječnými moderními přístroji s názvy jako Mon Amie, Pure Collagen nebo Space 3000.

>
Hliníkové rámečky GAFF - www.hlinikove-ramecky.cz

Hliníkové rámečky GAFF
www.hlinikove-ramecky.cz

Unikátní e-shop s hliníkovými prvky realizován na míru pro spol. GAFF INTERIER s.r.o., nabízí ke koupi hliníkové a posuvné rámečky, světelná dna a lišty, šatní systémy a další designové a funkční produkty. Individuální práce s výpočtem ceny produktu dle zadávaných parametrů.

>
OSTRAVA v Praze - www.ostravavpraze.eu

OSTRAVA v Praze
www.ostravavpraze.eu

V říjnu 2011 proběhl v Praze Festival Ostravských divadel, jež byl podpořen touto webovou prezentací, která poutavým způsobem umožnila pražskému publiku seznámit se s nabízeným programem a zároveň jej pozvat na představení. Bylo nám ctí přiložit ruku k dílu.

>
JSB Diabolo Match - www.schulzdiabolo.cz

JSB Diabolo Match
www.schulzdiabolo.cz

Firma JSB Match Diabolo a.s. je v současnosti výrobcem nejkvalitnějšího střeliva na světě do Vaší vzduchové pušky. Nově realizovaná prezentace pro JSB Match Diabolo obsahuje také e-shop / internetový obchod, kde si můžete jednoduše zakoupit jak vybrané střelivo, tak i zbraně a související příslušenství.

>
Segway Rent - www.segwayprague.eu

Segway Rent
www.segwayprague.eu

Chcete si prohlédnout Prahu netypickým a zábavným způsobem? Zkuste to na dvojkolce Segway, která sama udržuje rovnováhu! Čtyři jazykové mutace, interaktivní mapy a rezervační systém, to všechno jsme vtěsnali do microsite s nabídkou SEGWAY - jedinečného elektrického zařízení, které udržuje rovnováhu a funguje v každém terénu.

>
ICONTEX - www.icontex.cz

ICONTEX
www.icontex.cz

Nová www prezentace pro společnost Icontex, s.r.o. která je od roku 2004 dodavatelem kompozitních materiálů do mnoha států Evropy a do odvětví jako např. letectví, medicína, ale také lodní, automobilový a motocyklový průmysl.

>
Contsystem - www.contsystem.cz

Contsystem
www.contsystem.cz

Společnost ContSystem se zabývá prodejem hydraulických jeřábů a překladačů Cargotec a překladačů kontejnerů Steelbro. Přehledná prezentace doplněná o flash animace, video ukázky, redakční systém pro novinky, ale taky návrh nového logotypu a vizitek, to vše je výsledek spolupráce.

>
AJM - Autojeřáby Malina - www.ajm.cz

AJM - Autojeřáby Malina
www.ajm.cz

Nový webdesign pro spol. AJM. Někdy je třeba obrovské síly, ohromné výšky a naprosté přesnosti – to splňují jeřáby a autojeřáby firmy AJM - Autojeřáby Malina. Již 16 let se můžete spolehnout na opravdu těžkou techniku od 20 tun do 250 tun a tým profesionálních pracovníků, vyškolených k manipulaci s různými břemeny až do výše 96 metrů.

>
DHC SOKOL Poruba - www.hazenaporuba.cz

DHC SOKOL Poruba
www.hazenaporuba.cz

Na podzim roku 2010 se do Ostravy vrátila špičková ženská házená. Do mezinárodní interligy totiž díky jejímu rozšíření postoupil celek DHC Sokol Poruba, jenž má www stránky od web-evolution. Nejen firmy potřebují dnes své webové stránky, a proto vítejte na nových stránkách házenkářského klubu DHC Sokol Poruba. Sportu zdar !!!

>
JS PROPERTY - www.jsproperty.cz

JS PROPERTY
www.jsproperty.cz

Pro spol. JS Property a.s. jenž se již více než 15let aktivně pohybuje na developerském a stavebním trhu jsme realizovali moderní a přehlednou prezentace ve dvou jazykových mutacích. Pokud budete stavět, rekonstruovat, či potřebujete vytvořit stavební projekt, je společnost JS Property a.s. pro Vás volbou.

>
DLUHOŠ - garážová vrata, brány a závory - www.dluhos.cz

DLUHOŠ - garážová vrata, brány a závory
www.dluhos.cz

Realizovali jsme nové www stránky a eshop pro spol DLUHOŠ. Nejen výrobou, prodejem, montáží a servisem garážových vrat, se již od roku 2000 zabývá firma Radima Dluhoše se sídlem v Opavě. Společnost Dluhoš s.r.o. Vám nyní navíc nabízí instalaci markýz, rolet, závor a parkovacích systémů, ale také centrálních vysavačů do soukromých či komerčních prostor.

>
STOMIL - www.stomil.cz

STOMIL
www.stomil.cz

Pryžové výrobky všech tvarů, velikostí a užití od polského výrobce, Vám již od roku 1996 dodává firma Stomil CZ s.r.o. Kromě kvalitních výrobků a spolupráce nabízíme také nestandardní provedení produktů dle Vašich požadavků, a nyní i polotovary z plastů.

>
Vanderberg Group - www.vanderberg.cz

Vanderberg Group
www.vanderberg.cz

Nevíte si rady se svými financemi? Vanderberg Group Vám poradí a pomůže! Společnost působící jako nezávislý finanční makléř a zprostředkovatel široké škály finančních produktů, funguje na českém finančním trhu již od roku 2008.

>
Pexeso OSTRAVA !!! - www.ostrava.cz/pexeso/

Pexeso OSTRAVA !!!
www.ostrava.cz/pexeso/

Chcete ozvláštnit svou prezentaci o hru „pro každého“? Pexeso může být tím správným řešením. Tohle nabízí pěkná či zajímavá místa Ostravy. Zabaví a ještě procvičí Vaši paměť! Realizováno pro Město OSTRAVA!!!.

>
Farmářské trhy OC FUTURUM - www.farmarsketrhyfuturum.cz

Farmářské trhy OC FUTURUM
www.farmarsketrhyfuturum.cz

Pro obchodní centrum FUTURUM OSTRAVA jsme realizovali www stránky s informacemi týkajících se farmářských trhů. Farmářské trhy navázaly na přerušenou tradici prodeje čerstvých domácích potravin na trhu pod širým nebem. Fandíte-li kvalitním českým produktům, jsou farmářské trhy tou správnou volbou pro Vás.

>
Tapety na stěnu - www.tapety-na-stenu.cz

Tapety na stěnu
www.tapety-na-stenu.cz

Internetový obchod nabízí tapety všech barev a motivů, které ozvláštní jakýkoliv interiér a zkrášlí Váš domov. Kromě inspirace zde naleznete i praktické rady o tapetách a jejich použití.

>
Semag - www.semag.cz

Semag
www.semag.cz

Naším hlavním cílem při vývoji nové internetové prezentace pro společnost SEMAG, spol. s r.o. bylo připravit moderní přehlednou prezentaci doplněnou o internetový obchod. Internetové stránky jsou realizovány pomocí redakčního systému s možností jednoduché a okamžité aktualizace.

duben 2011 >
Svět spánku - www.svetspanku.cz

Svět spánku
www.svetspanku.cz

Smíchejte matrace, rošty, lůžkoviny a postele, k tomu přidejte akční nabídky, prodejny, katalogy ke stažení, SEO, moderní a přehledný design a to všechno dohromady ochuťte redakčním systémem. Výsledek ? Nová www prezentace pro společnost LUCATEC - Svět spánku.

duben 2011 >
Obedvat.cz - www.obedvat.cz

Obedvat.cz
www.obedvat.cz

Denní menu, restaurace, gastro katalogy, jídelníčky, ubytovací služby z celé České republiky a číšníci na jednom místě. Obědvat, vyspat, snídat, večeřet, nejčíšník, nejobsluha a nejkuchař. Komplexní prostředí pro všechny gastro maniaky :)

duben 2011 >
Trénink shop - www.trenink-shop.cz

Trénink shop
www.trenink-shop.cz

Trenink shop je internetový obchod, který zprostředkovává komplexní prodej zboží zaměřený na sportovní vybavení, funkční prádlo, analytické váhy, sportovní doplňky, sportovní potřeby, sporttestery, GPS navigace, měřiče tepové frekvence a doplňky stravy pro sportovce.

březen 2011 >
Ekofas - www.ekofas.cz

Ekofas
www.ekofas.cz

Firma EKOFAS spol. s r.o. rozvíjí stavební činnost, a to převážně v oblasti rekonstrukcí, štukatérských prací a novostaveb. WWW stránky jsou zaměřeny především na představení společnosti, prezentaci služeb a názornou ukázku realizovaných staveb.

březen 2011 >
Česká úvěrová pokladna - www.csup.cz

Česká úvěrová pokladna
www.csup.cz

Pro společnost Česká úvěrová pokladna a.s. jsme připravili nové, moderní www stránky. Česká úvěrová pokladna a.s. je specialista na nebankovní hypotéky, leasingy a investiční programy.

březen 2011 >
Wobau CZ - www.zatepleni-wobau.cz

Wobau CZ
www.zatepleni-wobau.cz

Pro společnost Wobau cz s.r.o. jenž realizuje komplexní stavební činnost jsme zpracovali produktovou prezentaci se zaměřením na zateplení fasád panelových, bytových i rodinných domů.

březen 2011 >
Bar Mersi - www.mersi.cz

Bar Mersi
www.mersi.cz

Restaurace BAR MERSI v Bohumíně se může mimo jiné pochlubit domácím prostředím, precizní přípravou jídel, nekuřáckým prostředím, ale také hlavně novými jednoduchými webovými stránkami.

březen 2011 >
Fun GOLF - www.fungolf.cz

Fun GOLF
www.fungolf.cz

Vítejte v zábavním centru FUNGOLF. U nás se tráva na greenech zelená po celý rok a déšť ani vítr Vám hru nepřekazí. Adventure golfové hřiště, obrovské dětské hřiště s dohlížejícím personálem, kavárna se salónky pro rodinné či firemní akce.

březen 2011 >
 1 2  3  4  5  6  7  8  9

kategorie

447
447

naši zákazníci