reference - portfolio - Internetové prezentace

 1  2 3  4  5  6  7  8  9
Svatební studio Latyja - www.latyja.cz

Svatební studio Latyja
www.latyja.cz

Pro svatební studio LATYJA z Bohumína jsme připravili prezentaci s nabídkou svatebních a společenských šatů, pánských doplňků, šatů pro družičky a svatebních šatů pro pejsky. Prezentace je doplněna o modul redakčního systému pro jednoduchou aktualizaci nabízených modelů v katalogu.

březen 2011 >
Vířivky ALEXA - www.supervirivky.cz

Vířivky ALEXA
www.supervirivky.cz

Vířivky Alexa přináší lázně až k Vám domů. Pro spol. MK Aurum, s.r.o. jsme připravili firemní prezentaci doplněnou o modul internetového obchodu s možností jednoduché objednávky nabízeného zboží - vířivých bazénů.

březen 2011 >
Atiss - www.atiss.cz

Atiss
www.atiss.cz

Pro spol. ATISS jenž se specializuje na projekty a dodávky nízkoenergetických ekologických dřevěných domů jsme připravili novou firemní prezentaci. Redakční systém, moderní a přehledný design, SEO optimalizace pro vyhledávače, jednoduchá aktualizace a objednávka nabízených produktů .

únor 2011 >
Sauny Alexa - www.alexasauna.cz

Sauny Alexa
www.alexasauna.cz

Teploty kolem 60C°, které Vám zajistí domácí infrasauny Alexa, dokonale uvolní Vaše tělo, zbaví Vás únavy a stresu. Pro spol. MK Aurum, s.r.o. jsme připravili firemní prezentaci doplněnou o modul internetového obchodu s možností jednoduché objednávky nabízeného zboží - infrasaun.

únor 2011 >
Omlux - www.omlux.cz

Omlux
www.omlux.cz

Spol. OMLUX spol., s.r.o. patří mezi stabilní a silné společnosti, zabývající se revitalizacemi bytových domů. WWW stránky jsou realizovány pomocí redakčního systému s možností jednoduché a okamžité aktualizace.

prosinec 2010 >
Dětská agentura - www.detska-agentura.cz

Dětská agentura
www.detska-agentura.cz

Dětská agentura MAYA si v oblasti webdesignu vybrala jako partnera web-evolution. Kolektiv Dětské agentury v průběhu roku organizuje pro děti a mládež různé zábavné akce v jejich volném čase, letní tábory, školy v přírodě, víkendové programy a mnoho dalšího.

prosinec 2010 >
Rafra - www.rafra.cz

Rafra
www.rafra.cz

Pro spol. Radim Frank - RAFRA jsme připravili web-design prezentaci, kterou jsme realizovali pomocí redakčního systému. RAFRA poskytuje komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce ve výškách včetně dodávek záchytných systémů a osobních ochranných pomůcek.

prosinec 2010 >
Autojeřáby ŠPICAR - www.autojerabyspicar.cz

Autojeřáby ŠPICAR
www.autojerabyspicar.cz

Dokončili jsme novou prezentaci pro spol. Autojeřáby ŠPICAR s nabídkou pronájmu techniky s kvalifikovanou obsluhou - autojeřábů, montáži ocelových konstrukcí a demolicí staveb. Jednoduché stránky s přehlednou a jasnou nabídkou spol.

listopad 2010 >
Liftservis - www.liftservis.eu

Liftservis
www.liftservis.eu

Potřebujete zajistit výměnů výtahu či jeho servis? Jste na správném místě. V oblasti výtahů se LIFT SERVIS s.r.o. pohybuje již více než 19 let a za tuto dobu získali mnoho cenných zkušeností.

listopad 2010 >
Mateřská školka Pohádka - www.mspohadkafm.cz

Mateřská školka Pohádka
www.mspohadkafm.cz

Právě jsme dokončili www stránky pro Mateřskou školku Pohádka z Frýdku - Místku s možností jednoduché aktualizace vybraných částí.

listopad 2010 >
Sicílie z moravy - www.siciliezmoravy.cz

Sicílie z moravy
www.siciliezmoravy.cz

Pro Cestovní kancelář BOŠ s.r.o. jsme připravili microsite s cílem zvýšit informovanost a podpořit prodej nabízených zájezdů na Sicílii.

listopad 2010 >
Koruna pralines - www.korunapralinesostrava.cz

Koruna pralines
www.korunapralinesostrava.cz

První dárková prodejna KORUNA PRALINES v Ostravě s originální belgickou čokoládou Callebaut se může pochlubit jednoduchou prezentací (webdesign), která prošla našimi rukami.

listopad 2010 >
MB Term - www.mbterm-krby.cz

MB Term
www.mbterm-krby.cz

Internetový obchod spol. MBTerm - krby s.r.o. je určen všem, kteří uvažují o koupi krbových kamen. Rádi byste si doma, na chatě nebo chalupě pořádně zatopili, ale toužíte si také vychutnávat teplo očima? Kamna, krby, dvířka, nářadí, rošty a mnoho dalšího.

listopad 2010 >
Avis nábytek - www.avis-nabytek.cz

Avis nábytek
www.avis-nabytek.cz

Prezentace spol. AVIS NÁBYTEK je netradičně pojatý internetový obchod s nabídkou židlí a stolů z masivu a stylového nábytku. Firemní prezentace kamenné prodejny s cílem podpořit prezentaci produktů v prostředí internetu.

listopad 2010 >
Nábytek Vydiolková - www.nabytek-vydiolkova.cz

Nábytek Vydiolková
www.nabytek-vydiolkova.cz

Nábytek Vydiolková je dlouhodobě, dynamicky se rozvíjející firma nacházející se ve městě Karviná v České Republice. Firma se zabývá prodejem veškerého sortimentu nábytku již od roku 1999.

říjen 2010 >
Gaff interier - www.gaff.cz

Gaff interier
www.gaff.cz

Spol. GAFF INTERIER s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti řešení interiérů. Kuchyně, obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice, pracovny, ale i také barevné poradenství a 3D návrhy. Vybrané části prezentace jsou opatřeny redakčním systémem pro jednoduchou aktualizaci.

říjen 2010 >
Maxbrokers - www.maxbrokers.cz

Maxbrokers
www.maxbrokers.cz

Pro spol. MAXBROKERS, s.r.o. jsme připravili moderní a přehledné www stránky. Společnost MAXBROKERS, s.r.o. poskytuje prostřednictvím významných leasingových a pojišťovacích společností klientům nejvýhodnější formy finacování a pojištění.

říjen 2010 >
Antikvariát Bohumín - www.antikvariat-bohumin.cz

Antikvariát Bohumín
www.antikvariat-bohumin.cz

Spustili jsme internetový obchod s nabídkou prodeje a výkupu knih a učebnic všech žánrů. Dále i pohlednice a fotografie, filmy na DVD a CD včetně věcí sběratelského charakteru např. vlaječky, odznaky, známky, vyznamenání, hodinky, dalekohledy, starožitnosti.

říjen 2010 >
Praktik papír - www.praktikpapir.cz

Praktik papír
www.praktikpapir.cz

Dokončili jsme nové řešení e-commerce určené pro internetový prodej spol. PRAKTIK PAPÍR s.r.o. Eshop je propojen s informačním a ekonomickým softwarem (ERP system) PREMIER.

říjen 2010 >
RMT - www.rmt.cz

RMT
www.rmt.cz

Prezentace spol. RMT s.r.o. z Paskova je kompletně realizovaná na poslední verzi našeho redakčního systému s možností okamžité a jednoduché aktualizace.

říjen 2010 >
Asian Relax Club - www.asian-relax.cz

Asian Relax Club
www.asian-relax.cz

Příjměte pozvání do nově otevřeného ASIAN RELAX CLUBu ve Frýdku-Místku, světa wellness, asijských masáží a relaxace. Zbavte se stresu a relaxujte u baru, v lounge roomu, sauně nebo vířívce s výhledem do nádherné japonské zahrady!

září 2010 >
E-spanek - www.e-spanek.cz

E-spanek
www.e-spanek.cz

Internetový obchod E-SPÁNEK s nabídkou širokého sortimentu výhradně určeného pro zdravé spaní a relaxaci, nabízí matrace, polštáře, rošty, lůžkoviny a postele. Součástí realizace byl také návrh logotypu, tiskovin a vzhled inzerce.

září 2010 >
Výfuky - www.vyfuky.as

Výfuky
www.vyfuky.as

Dokončili jsme nový internetový obchod (e-shop), který se věnuje prodeji a distribuci náhradních značkových dílů a příslušenství na všechny značky automobilů.

září 2010 >
AB Vet - www.abvet.cz

AB Vet
www.abvet.cz

Pro veterinární kliniku ABVET z Bohumína jsme připravili nové www stránky s cílem informovat širokou veřejnost o aktuálním dění na pracovišti kliniky. Administrační rozhraní (redakční systém) pro rychlou aktualizaci všech textů, fotek a novinek.

září 2010 >
Zoo Ostrava - www.zoo-ostrava.cz

Zoo Ostrava
www.zoo-ostrava.cz

Zoologická zahrada Ostrava se může pochlubit novými internetovými stránkami. Po důkladné analýze jsme navrhnuli řešení realizované na našem redakčním systému s možností jednoduché aktulizace. Prezentace bude i do budoucna procházet dalším rozvojem a vývojem, věříme, že se máte na co těšit.

srpen 2010 >
H3 moto - www.h3moto.cz

H3 moto
www.h3moto.cz

Dokončili jsme realizaci e-shopu s nabídkou motorek SUZUKI a příslušenství spol. H3moto s.r.o., prodejce a hlavního importéra značek Lightech, Death, Keiti a Motografix. Hlavním těžištěm nového webu je internetový obchod se sortimentem pro motorkáře, e-shop je zakomponován ve webové prezentaci.

srpen 2010 >
Hukos - www.hukos.cz

Hukos
www.hukos.cz

Pro společnost HUKOS s.r.o. jsme navrhnuli, nakreslili, vyvinuli a spustili novou prezentaci s nabídkou jejich služeb a produktů. Součástí spolupráce byl i návrh logotypu a dalších prvků z oblasti corporate identity.

srpen 2010 >
Danuše design - www.navrhyzahrad-ostrava.cz

Danuše design
www.navrhyzahrad-ostrava.cz

Pro Danuši Vaňkovou, která se věnuje zahradnímu návrhářství, jsme realizovali zcela novou internetovou prezentaci (webdesign) s obsahem plným zeleně, návrhů zahrad a realizovaných projektů.

srpen 2010 >
Strojírny Olšovec - www.strojirny.com

Strojírny Olšovec
www.strojirny.com

Strojírny Olšovec s.r.o. nás pověřily návrhem nového designu jejich webové prezentace a následně kompletní realizací prezentace, včetně optimalizace pro vyhledávače, webdesignem a implentací našeho redakčního systému.

srpen 2010 >
Komunální volby Bohumín - www.volby-bohumin.cz

Komunální volby Bohumín
www.volby-bohumin.cz

Pro politické hnutí NEZÁVISLÍ a SPOZ Bohumín jsme vytvořili redakční systém pro podporu kampaně komunálních voleb 2010 v Bohumíně. Součástí plné implementace redakčního systému byla i SEO analýza a následná SEO optimalizace.

září 2010 >
Transexpress - www.transexpress.cz

Transexpress
www.transexpress.cz

Společnost TRANSEXPRESS Intl. spol. s r.o. patří mezi jedny z nejdůležitějších poskytovatelů služeb v oblasti logistiky a spedice. Prezentace obsahuje informační systém pro zákazníky, aktuální cenu nafty a redakční systém pro aktualizaci vybraných modulů

červenec 2010 >
JaryNet - www.jarynet.cz

JaryNet
www.jarynet.cz

JaryNet nabízí komplexní služby v oblasti internetových služeb a může Vám nabídnout nejen připojení k internetu, VOIP služby, ale také webdesign, webhosting (včetně registrace domén) a tvorbu www stránek.

červenec 2010 >
HOTEL CLUB TRIO *** - www.hotel-trio.cz

HOTEL CLUB TRIO ***
www.hotel-trio.cz

Vytvořili jsme nový web pro Hotel Club TRIO ***, který je umístěn přímo v centru zábavní zóny Stodolní ulice. Součástí prezentace je mimojiné rezervační systém, virtuální prohlídka a redakční systém.

červenec 2010 >
K3 Bohumín - www.k3bohumin.cz

K3 Bohumín
www.k3bohumin.cz

Provedli jsme revitalizaci stránek Kulturního centra K3 v Bohumíně. Nový přehledný design, vylepšená navigace a funkcionalita celého webu. Řešení bylo rozšířeno o elektronický obchod s nabídkou knih z antikvariátu.

červenec 2010 >
Hrnce.eu - www.hrnec.eu

Hrnce.eu
www.hrnec.eu

Nově relalizovaný eshop s nabídkou kuchyňských potřeb. Přímé napojení na skladový systém, optimalizace pro vyhledávače (SEO)a věrnostní program jsou hlavní výhody tohoto řešení. Prosadit se v konkurenci ostatních a udržet si pozici můžou jen připravení.

červenec 2010 >
Město Bohumín - www.mesto-bohumin.cz

Město Bohumín
www.mesto-bohumin.cz

Prezentace Města Bohumín prošla kompletní rekonstrukcí. Hlavní důraz byl kladen na moderní design, rychou orientaci a jednodušší práci s informacemi. .Foto a video galerie, ankety, jazykové mutace, nespočet článků a zajimavostí, katalog firem, virtuální prohlídky, webové kamery a mnoho dalšího.

červenec 2010 >
Jaryshop - www.jaryshop.cz

Jaryshop
www.jaryshop.cz

Nabídka eshopu JARYSHOP, který jsme dokoncčili obsahuje převážně materiál pro drátové, bezdrátové i optické sítě, zabezpečovací techniku a kamerové systémy. Internetový obchod - eshop je on-line propojen s ekonomickým a informačním systémem POHODA.

červenec 2010 >
Povlečení Trast - www.povlecenitrast.cz

Povlečení Trast
www.povlecenitrast.cz

Prezentace pro spol. TRAST obsahuje on-line katalog s nabídkou povlečení a bytového textilu, který se snaží denně aktualizovat, redakční systém, moderní webdesign, optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

červen 2010 >
Spring Agency - www.springagency.cz

Spring Agency
www.springagency.cz

Nové www stránky spol. SPRING AGENCY s.r.o. jsou realizovány na našem redakčním systému s možností celkové administrace.

červen 2010 >
Pohřební služba OBELISK - www.psobelisk.cz

Pohřební služba OBELISK
www.psobelisk.cz

Pohřební služba Obelisk poskytuje své služby od roku 1991. Poslední ukázka z oblasti webdesignu je decentní řešení pro pohřební službu. Truchlení není nemoc ani deprese, je to normální a přirozená reakce na ztrátu a její důsledky.

červen 2010 >
 1  2 3  4  5  6  7  8  9

kategorie

447
447

naši zákazníci