reference - portfolio - Internetové obchody

1  2
Matrace mabo - www.matrace-mabo.cz

Matrace mabo
www.matrace-mabo.cz

Ne každý web zaměřený na sortiment pro zdravý spánek umí návštěvníka přesvědčit, že je skutečně na tom pravém místě. Internetové stránky www.matrace-mabo.cz vynikají příjemným, uklidňujícím designem, ale především relevantními informacemi o matracích z alternativních materiálů, antibakteriálních pěn, technologiích výroby či novinkách v oblasti zdravého spánku. Elegantní, hravý web-design vzbuzuje důvěru, která je u prodejce příslušenství pro zdravý spánek třeba.

>
Pneupark - www.pneupark.cz

Pneupark
www.pneupark.cz

Kromě pneumatik se dnes musejí pořádně otáčet i jejich výrobci a prodejci! Díky propracovanému a vkusně upravenému webu www.pneupark.cz se stejnojmenné firmě na konkurenčním poli dýchá o dost lépe! Její zákazníci totiž na internetových stránkách najdou okamžitě vše, co potřebují – podrobné informace o typech pneumatik a plechových kol, doporučených produktech, pobočkách, a nechybí ani technický rádce a další užitečné údaje.

>
Delivery office - www.delivery-office.cz

Delivery office
www.delivery-office.cz

Významnému českému výrobci a prodejci nábytku a kancelářského vybavení, firmě Petr Matušek, Delivery - Office, jsme připravili web-design, který nejen ladí s celkovou koncepcí webu (www.delivery-office.cz), ale pomáhá též strukturovat a členit jednotlivé kategorie, doporučené zboží a usnadňuje tak zákazníkům cestu k potřebným informacím, stejně jako k jejich spokojenému nákupu.

>
Pneu OK - www.pneuok.cz

Pneu OK
www.pneuok.cz

Specialista na pneumatiky a disky, jakým je společnost PNEU OK - shop s.r.o., se neobejde bez množství technických informací přehledně uspořádaných na internetových stránkách s přitažlivým web-designem. Všichni zájemci mají na webu www.pneuok.cz k dispozici nástroj pro rychlé vyhledávání správné pneumatiky, on-line rezervaci, okamžitý přístup k informacím o autoservisu, bazaru a vlastně ke všem důležitým položkám.

>
S nábytek - www.snabytek.com

S nábytek
www.snabytek.com

Interiérové studio SNABYTEK COMPANY s.r.o. zabývající se špičkovým designem interiérů nemůže fungovat bez internetového portálu adekvátní, tj. nadprůměrné kvality. Webové stránky firmy jsme proto koncipovali s důrazem na špičkové grafické zpracování ukázkových řešení interiérů kuchyní, obývacích pokojů atd. Na moderním dojmu webové prezentace mají dále podíl přehledné označení kategorií s pomocí symbolů, působivý oranžovo-černý styl a jednoduchá orientace.

>
TEKO nápoje - www.teko-napoje.cz

TEKO nápoje
www.teko-napoje.cz

Webové stránky velkoobchodu s nápoji musí návštěvníka hned ze startu nalákat a poté nabídnout přehled všech alkoholických i nealkoholických nápojů, snadný objednávkový aparát, jakož i doplňující informace o firmě, certifikátech kvality apod. A přesně tyto požadavky se nám podařilo splnit u webu firmy TEKO, maloobchodního i velkoobchodního prodejce nápojů, jehož e-shop zaujme atraktivní, dynamickou nabídkou, snadnou orientací i přehledností.

>
Svět spánku - shop.svetspanku.cz

Svět spánku
shop.svetspanku.cz

Webový portál www.shop.svetspanku.cz odráží věrně představu klienta o prezentaci, která svým designem, obsahem i strukturou koresponduje s tematickým zaměřením obchodu, jenž se specializuje na sortiment pro zdravý spánek. Modré ladění působí uklidňujícím dojmem, snadné vyhledání produktu umožňuje přehledná kategorizace a struktura. Pokročilé nástroje, jako jsou ceny v Kč i eurech či podrobné vyhledávání, nabízejí zájemcům o kvalitní postele, rošty, lůžkoviny, matrace a další produkty nadstandardní uživatelský komfort.

>
E-spánek - www.e-spanek.cz

E-spánek
www.e-spanek.cz

Království zdravého spánku – i tak bychom mohli nazvat internetový portál e-spanek.cz, kde naleznete matrace, polštáře, lůžkoviny, postele a další „spací“ sortiment, vždy z moderních a kvalitních materiálů. Díky přehledné prezentaci s příjemným, modrým web-designem máte zdravý spánek doslova na dosah ruky.

>
MAXIM pneu - www.maxim-pneu.cz

MAXIM pneu
www.maxim-pneu.cz

Pro společnost Maxim pneu s.r.o. jsme vytvořili internetový obchod s pneumatikami, alu koly, disky, poklicemi a autodíly. Hlavní důraz je zde opět kladen na přehlednost, jednoduchost a přehledné vyhledávání, ulehčující výběr správného produktu. Navíc propojení s ekonomickým systémem PREMIER, on-line aktualizace skladu a mnoho dalšího.

>
mediaexpert - www.mediaexpert.cz

mediaexpert
www.mediaexpert.cz

Novou webovou prezentaci společně s propracovaným objednávkovým systémem služeb a internetovým obchodem jsme vytvořili pro společnost Media expert, která se zabývá komplexními službami v oblasti potisku, lisování a duplikace CD a DVD médií.

>
Obrazy dekorace - www.obrazydekorace.cz

Obrazy dekorace
www.obrazydekorace.cz

Internetový obchod s nabídkou tisku obrazů a dekorací na plátno do Vašeho interiéru, Vám jednak umožní vybírat z krásných motivů, dále pak zvolit požadovanou velikost, anebo si můžete rovnou vytvořit fotoobraz ze své vlastní fotografie. Díky podrobnému členění se při výběru dobře a lehce zorientujete.

>
Dřevoprodej Ostrava - www.drevoostrava.cz

Dřevoprodej Ostrava
www.drevoostrava.cz

Hlavními podmínkami pro nové webové stránky - webdesign spol. Dřevoprodej Ostrava byla přehlednost, moderní design a integrace internetového obchodu do prezentace. Obsáhlá prezentace je dobře přehledná i díky příjemné barevnosti, logické návaznosti a jasnému členění.

>
GOOD PNEU - www.good-pneu.cz

GOOD PNEU
www.good-pneu.cz

Internetový obchod spol. GOOD PNEU s.r.o. splňuje všechny parametry e-shopu s pneumatikami a koly. Hlavní důraz je zde kladen na přehledné filtry ulehčující výběr správného produktu, propojení s ekonomickým systémem PREMIER, on-line aktualizace skladů s dodavateli a mnoho dalšího.

>
Lepidla Loctite - www.lepidla-loctite.eu

Lepidla Loctite
www.lepidla-loctite.eu

Internetový obchod pro společnost Intercut s.r.o. byl původně vytvořen pro prodej průmyslových lepidel a tmelů Loctite. Sortiment se nyní rozšířil o plazmové řezací stroje Hypertherm, avšak vzhledem k jeho původnímu členění, rozšíření sortimentu nemá vliv na jeho přehlednost ani celkový vzhled.

>
GARNI meteo - www.garni-meteo.cz

GARNI meteo
www.garni-meteo.cz

Firemní prezentace a internetový obchod jsou nové reference z oblasti webdesignu, jenž jsme realizovali pro spol. GARNI METEO. V nové prezentaci se jednak můžete vzdělat v meteorologii, a navíc si v přehledném eshopu můžete koupit meteorologické stanice, digitální teploměry a vlhkoměry, budíky, dataloggery a další zajímavé přístroje.

>
Mobily Ostrava - www.mobilyostrava.cz

Mobily Ostrava
www.mobilyostrava.cz

Heuréka, zboží, akční nabídka, SEO optimalizace, newslettery a mnoho dalšího - to jsou dnes již nutnosti při realizaci každého eshopu. Internetový obchod s mobilními telefony a jejich příslušenstvím, vyniká svou přehledností a jednoduchostí, s důrazem na produkt. Pro ostravské klienty je zde možnost nákupu přímo v kamenné prodejně.

>
SOVASKI - www.sovaski.cz

SOVASKI
www.sovaski.cz

Nový jednoduchý internetový obchod pro spol SOVASKI. Firma s dlouholetou tradicí zabývající se prodejem, servisem a půjčováním nových i použitých lyží, snowboardů a dalšího lyžařského vybavení. Novinkou je možnost zkoupení zimní výstroje a výzbroje přes e-shop.

>
KOUPELNY JAS - www.mamekoupelny.cz/eshop/

KOUPELNY JAS
www.mamekoupelny.cz/eshop/

Široký sortiment obkladů, dlažeb, sanitární keramiky, koupelnového nábytku a dalších produktů, naleznete v přehledném a chytře řešeném e-shopu spol Koupelny JaS. B2B i B2C řešení v jednom. Propracovaný objednávkový systém pro velkoobchodní zákazníky on-line propojen s účetním i skladovým systémem spol. Koupelny JaS, s.r.o.

>
Nerez kominy - MBTerm Krby - www.nerez-kominy.cz

Nerez kominy - MBTerm Krby
www.nerez-kominy.cz

Internetový obchod spol. MBTerm-Krby s nabídkou nerezových komínů je plný inspirace a spousty důležitých informací. Kouřovody a vložky, komíny SPIROFLEX, komíny CIKO a kominické potřeby, to všechno nabízí společnost MBTerm – krby s.r.o. se sídlem v Třinci.

>
elektrospotřebiče - XXL SHOP - www.shopxxl.cz

elektrospotřebiče - XXL SHOP
www.shopxxl.cz

Internetový obchod - eshop nabízející široký sortiment domácích spotřebičů, ale také domácí elektroniku, foto příslušenství nebo autodoplňky za zajímavé ceny. S možností osobního odběru objednaného zboží v Ostravě a Praze.

>
Hliníkové rámečky GAFF - www.hlinikove-ramecky.cz

Hliníkové rámečky GAFF
www.hlinikove-ramecky.cz

Unikátní e-shop s hliníkovými prvky realizován na míru pro spol. GAFF INTERIER s.r.o., nabízí ke koupi hliníkové a posuvné rámečky, světelná dna a lišty, šatní systémy a další designové a funkční produkty. Individuální práce s výpočtem ceny produktu dle zadávaných parametrů.

>
Tapety na stěnu - www.tapety-na-stenu.cz

Tapety na stěnu
www.tapety-na-stenu.cz

Internetový obchod nabízí tapety všech barev a motivů, které ozvláštní jakýkoliv interiér a zkrášlí Váš domov. Kromě inspirace zde naleznete i praktické rady o tapetách a jejich použití.

>
Trénink shop - www.trenink-shop.cz

Trénink shop
www.trenink-shop.cz

Trenink shop je internetový obchod, který zprostředkovává komplexní prodej zboží zaměřený na sportovní vybavení, funkční prádlo, analytické váhy, sportovní doplňky, sportovní potřeby, sporttestery, GPS navigace, měřiče tepové frekvence a doplňky stravy pro sportovce.

březen 2011 >
Vířivky ALEXA - www.supervirivky.cz

Vířivky ALEXA
www.supervirivky.cz

Vířivky Alexa přináší lázně až k Vám domů. Pro spol. MK Aurum, s.r.o. jsme připravili firemní prezentaci doplněnou o modul internetového obchodu s možností jednoduché objednávky nabízeného zboží - vířivých bazénů.

březen 2011 >
Sauny Alexa - www.alexasauna.cz

Sauny Alexa
www.alexasauna.cz

Teploty kolem 60C°, které Vám zajistí domácí infrasauny Alexa, dokonale uvolní Vaše tělo, zbaví Vás únavy a stresu. Pro spol. MK Aurum, s.r.o. jsme připravili firemní prezentaci doplněnou o modul internetového obchodu s možností jednoduché objednávky nabízeného zboží - infrasaun.

únor 2011 >
MB Term - www.mbterm-krby.cz

MB Term
www.mbterm-krby.cz

Internetový obchod spol. MBTerm - krby s.r.o. je určen všem, kteří uvažují o koupi krbových kamen. Rádi byste si doma, na chatě nebo chalupě pořádně zatopili, ale toužíte si také vychutnávat teplo očima? Kamna, krby, dvířka, nářadí, rošty a mnoho dalšího.

listopad 2010 >
Avis nábytek - www.avis-nabytek.cz

Avis nábytek
www.avis-nabytek.cz

Prezentace spol. AVIS NÁBYTEK je netradičně pojatý internetový obchod s nabídkou židlí a stolů z masivu a stylového nábytku. Firemní prezentace kamenné prodejny s cílem podpořit prezentaci produktů v prostředí internetu.

listopad 2010 >
Nábytek Vydiolková - www.nabytek-vydiolkova.cz

Nábytek Vydiolková
www.nabytek-vydiolkova.cz

Nábytek Vydiolková je dlouhodobě, dynamicky se rozvíjející firma nacházející se ve městě Karviná v České Republice. Firma se zabývá prodejem veškerého sortimentu nábytku již od roku 1999.

říjen 2010 >
Antikvariát Bohumín - www.antikvariat-bohumin.cz

Antikvariát Bohumín
www.antikvariat-bohumin.cz

Spustili jsme internetový obchod s nabídkou prodeje a výkupu knih a učebnic všech žánrů. Dále i pohlednice a fotografie, filmy na DVD a CD včetně věcí sběratelského charakteru např. vlaječky, odznaky, známky, vyznamenání, hodinky, dalekohledy, starožitnosti.

říjen 2010 >
Praktik papír - www.praktikpapir.cz

Praktik papír
www.praktikpapir.cz

Dokončili jsme nové řešení e-commerce určené pro internetový prodej spol. PRAKTIK PAPÍR s.r.o. Eshop je propojen s informačním a ekonomickým softwarem (ERP system) PREMIER.

říjen 2010 >
E-spanek - www.e-spanek.cz

E-spanek
www.e-spanek.cz

Internetový obchod E-SPÁNEK s nabídkou širokého sortimentu výhradně určeného pro zdravé spaní a relaxaci, nabízí matrace, polštáře, rošty, lůžkoviny a postele. Součástí realizace byl také návrh logotypu, tiskovin a vzhled inzerce.

září 2010 >
Výfuky - www.vyfuky.as

Výfuky
www.vyfuky.as

Dokončili jsme nový internetový obchod (e-shop), který se věnuje prodeji a distribuci náhradních značkových dílů a příslušenství na všechny značky automobilů.

září 2010 >
H3 moto - www.h3moto.cz

H3 moto
www.h3moto.cz

Dokončili jsme realizaci e-shopu s nabídkou motorek SUZUKI a příslušenství spol. H3moto s.r.o., prodejce a hlavního importéra značek Lightech, Death, Keiti a Motografix. Hlavním těžištěm nového webu je internetový obchod se sortimentem pro motorkáře, e-shop je zakomponován ve webové prezentaci.

srpen 2010 >
Hrnce.eu - www.hrnec.eu

Hrnce.eu
www.hrnec.eu

Nově relalizovaný eshop s nabídkou kuchyňských potřeb. Přímé napojení na skladový systém, optimalizace pro vyhledávače (SEO)a věrnostní program jsou hlavní výhody tohoto řešení. Prosadit se v konkurenci ostatních a udržet si pozici můžou jen připravení.

červenec 2010 >
Jaryshop - www.jaryshop.cz

Jaryshop
www.jaryshop.cz

Nabídka eshopu JARYSHOP, který jsme dokoncčili obsahuje převážně materiál pro drátové, bezdrátové i optické sítě, zabezpečovací techniku a kamerové systémy. Internetový obchod - eshop je on-line propojen s ekonomickým a informačním systémem POHODA.

červenec 2010 >
Eurosedačky FALCO - eshop.eurosedacky.cz

Eurosedačky FALCO
eshop.eurosedacky.cz

Firma NÁBYTEK FALCO byla založena v roce 1991. Její hlavní náplní byla výroba kuchyní a kancelářského nábytku. V loňském roce jsme nastartovali úspěšnopu spolupráci, kdy jsme pro spol. NÁBYTEK FALCO realizovali firemní prezentaci, letos jsme společně realizovali rešení elektronického obchodu.

květen 2010 >
Grossmann matrace - www.grossmann-matrace.cz

Grossmann matrace
www.grossmann-matrace.cz

Matrace, postele, rošty – výroba a prodej, skříně, stoly ale hlavně doprava zdarma a Český výrobek. To všechno jsou atributy nového eshopu spol. GROSMANN MATRACE, který jsme právě dokončili.

květen 2010 >
Savage - www.savage.cz

Savage
www.savage.cz

Poslední referencí z oblasti tvorby internetových obchodů je e-shop SAVAGE s nabídkou RC modelů. Rozsáhlé prostředí pro registrované uživatele, bazar, vlastní blogy, videogalerie, fotogalerie a mnoho mnoho dalšího.

květen 2010 >
Aber - www.aber.cz

Aber
www.aber.cz

Internetový obchod ABER s nabídkou dárkového zboží, kosmetiky, parfémů, bytového textilu a mnoho dalšího.

květen 2010 >
Baby In - dětské zboží - www.babyin.cz

Baby In - dětské zboží
www.babyin.cz

Vítejte na stránkách internetového obchodu www.babyin.cz zabývajícího se prodejem a distribucí dětských ložních souprav a sortimentu pro děti a maminky.

prosinec 2009 >
1  2

kategorie

76
76

naši zákazníci