reference - portfolio - Internetové obchody

 1 2
Gigatech Bohumín - www.gigatech.cz

Gigatech Bohumín
www.gigatech.cz

Internetový obchod spol. GIGATECH.CZ s.r.o. je rozsáhlé řešení komplexně propojené s informačním systémem MONEY S3.

prosinec 2009 >
Něco na zub - internetový obchod - www.neconazub.cz

Něco na zub - internetový obchod
www.neconazub.cz

Internetový obchod s příznačným názvem "Něco na zub" je připraven poskytnout širokou nabídku z oblasti kartáčky, zubní pasty, mezizubní péče, svěží dech, bělení zubů a mnoho dalšího. řešení připravujeme včetně kompletní realizace corporate identity.

září 2009 >
Kuchyňské spotřebiče DONATH - www.kuchyne-vestavene-spotrebice.cz

Kuchyňské spotřebiče DONATH
www.kuchyne-vestavene-spotrebice.cz

Chladničky, mrazničky, varné desky, vestavěné sety, trouby, mikrovlné trouby, ddsavače par, myčky nádobí, kávovary a mnoho dalšího je obsahem nového internetového obchodu, který jsme právě dokončili. Moderně zajimavě, jednoduše a přehledně - příjemný nákup.

září 2009 >
Pneuheli - levné pneu a alu kola - www.pneuheli.cz

Pneuheli - levné pneu a alu kola
www.pneuheli.cz

Internetový obchod PNEUHELI s kompletní nabídkou letních a zimních pneumatik, hliníkových a plechových kol pro všechny typy vozidel. Import dat pomocí .csv souborů od dodavatelů, export dat přes xml feedy do katalogových vyhledávačů a internetových katalogů.

srpen 2009 >
Pneugolem - levné pneu - www.pneugolem.cz

Pneugolem - levné pneu
www.pneugolem.cz

Kompletní řešení pro internetový prodej pneumatik včetně importů a exportů dat. Přehledná a jednoduchá práce s objednávkami, hromadná aktualizace cen, komplexní nastavení marže pro celý sortiment, souvisejíci výrobky a mnoho dalšího.

květen 2009 >
Heavy Tools - www.heavytools.cz

Heavy Tools
www.heavytools.cz

Společně s novou letní kolekcí oblečení značky HEAVY TOOLS jsme připravili i lehký facelift vzhledu kompletního e-shopu.
Připravili jsme kompletní řešení internetového prodeje pro oblečení značky HEAVY TOOLS. Internetový obchod-eshop je kompletně propojen s účetním systémem MONEY S3.

květen 2009 / listopad 2008 >
Plyšové království RAPPA - www.plysovekralovstvi.cz

Plyšové království RAPPA
www.plysovekralovstvi.cz

Pro společnost RAPPA s.r.o. jsme realizovali elektronický obchod se specializací na zboží z plyše - plyšové království. Jedná se o řešení, které je napojeno na skladový systém společnosti a automaticky probíhají veškeré aktualizace skladových zásob a importy objednávek.

duben 2009 >
Baby hračky RAPPA - www.babyhracky.cz

Baby hračky RAPPA
www.babyhracky.cz

Pro spol.RAPPA s.r.o. jsme realizovali další eshop, tentokráte s nabídkou hraček pro nejmenší.Importy dat do systému jsou plně automatizované, exporty objednávek generovány a přenášeny přímo do sídla firmy do jejich skladového a účetního systému.

duben 2009 >
Mam shop - www.mam-shop.cz

Mam shop
www.mam-shop.cz

českou republiku zasáhl BABY BOOM !!! Dokladem toho je další internetový obchod se sortimentem určený převážně pro nejmenší děti a jejich maminky. Součástí našeho standardního řešení je komplexní správa obsahu, exporty XML feedu pro specializované vyhledávače a SEO optimalizace.

duben 2009 >
Sportcore - www.sport-core.cz

Sportcore
www.sport-core.cz

Realizovali jsme další internetové rešení eshopu, které je určeno pro všechny jejichž srdce má ryze sportovní základ. Potřebujete-li nové kolo, raketu na tenis či golfové hole je kompletní nabídka z oblasti squashe, golfu, tenisu, badmintonu a cyklistiky v eshopu SPORT-CORE připravena pro Vaše hbité prsty.

duben 2009 >
Vazací prostředky čevas - www.vazaciprostredky-cevas.cz

Vazací prostředky čevas
www.vazaciprostredky-cevas.cz

Internetový obchod s nabídkou ocelových lan, řetězového systému, závěsné vázací řetězy, textilní vázací prostředky - tkané, textilní vázací prostředky - skládané, upínací pásy, upínací postroje a příslušenství apd.

leden 2008 >
Mobilní telefony - www.mobilni-telefony.as

Mobilní telefony
www.mobilni-telefony.as

Nejnovější reference z oblasti tvorby webdesign - internetových obchodů je eshop s nabídkou mobilních telefonů. E-shop bude do budoucna neustále rozšiřován o další zajímavé funkce, akční balíčky, bonusová konta, VIP zákazníky, nové funkce a výhody pro registrované zákazníky apd.

listopad 2008 >
Autorykl - www.nd-skoda-volkswagen.cz

Autorykl
www.nd-skoda-volkswagen.cz

Nový internetový obchod společnosti AUTORYKL nabízí široký výběr náhradních dílů od originálních, renomovaných i neoriginálních výrobců. E-shop řeší kompletní skladové hospodářství, fakturační systém a mnoho dalšího.

říjen 2008 >
Mondo Bizarro - www.mondobizaro.cz

Mondo Bizarro
www.mondobizaro.cz

Internetový obchod společnosti Mondo Bizarro s.r.o. je plný zboží z oblasti rockové hudby a všeho co k tomu patří. E-shop obsahuje kromě kompletní administrace sortimentu i rozšíření jako jsou skladový systém pro kontrolu dostupnosti jednotlivých položek, hlídací pes a jiné.

srpen 2008 >
Sáček - vysavače - www.sacek-vysavace.cz

Sáček - vysavače
www.sacek-vysavace.cz

Internetový obchod s nabídkou filtračních sáčků do vysavačů, olejové a pachové filtry do fritéz a filtry do odsavačů par. To všechno naleznete v nabídce eshopu, u kterého jsme právě dokončili implementaci našeho systému pro internetové obchody s možností kompletní administrace celého eshopu.

srpen 2008 >
Stavebniny Těšín - www.stavebniny-tesin.cz

Stavebniny Těšín
www.stavebniny-tesin.cz

Kompletní nabídka stavebního materiálu na internetu, nakujte pohodlně, nakupujte z domova. Nově realizovaný internetový obchod jsme připravili pro stavebniny z českého Těšína. Celý systém eshopu je kompletně propojen s ekonomickým systémem MONEY S3.

srpen 2008 >
Kouzlo domova - www.kouzlo-domova.cz

Kouzlo domova
www.kouzlo-domova.cz

Společnost Kouzlo domova, s.r.o. zabývající se prodejem ručně malované keramiky, skla a barevných dekorací si pro své řešení e-shopu vybrala služeb našeho studia. E-shop je propojen s účetním programem POHODA.

červen 2008 >
Tatra eshop - www.tatraeshop.cz

Tatra eshop
www.tatraeshop.cz

Akciová společnost TATRA KOPřIVNICE patří se svou více než stopadesátiletou historií mezi nejstarší automobilky světa. Kreditní konta, bonusové programy, obchodní statistiky, multijazykové prostředí, moderní design a mnoho dalšího je výsledkem náročné spolupráce.

červen 2008 >
Nosiče kol Wjenzek - www.nosic-kol.cz

Nosiče kol Wjenzek
www.nosic-kol.cz

Spadla Vám kola ze střechy auta anebo jste se nevešli s koly na střeše do podzemní či vlastní garáže? Máme pro Vás řešení - zadní nosiče kol WJENZEK. Nová webdesign reference je prezentací doplněnou o e-shop s možností okamžitého nákupu, neveřejná část pro obchodní partnery, videoprezentace apd.

červen 2008 >
Bibishop - www.bibishop.cz

Bibishop
www.bibishop.cz

Vše pro vaše dítě je motto internetového obchodu BIBISHOP, který jsme zrovna dokončili. Chodítka, chrastítka, kolotoče kousátka, ale taky zboží z textilu, doplòky na autosedačky, plyšové hračky a mnoho dalšího najdete v jejich rozsáhlé nabídce.

červen 2008 >
Rappa - maloobchodní eshop - www.rappa.cz/eshop/

Rappa - maloobchodní eshop
www.rappa.cz/eshop/

Internetový obchod společnosti RAPPA s.r.o. dosáhl takového úspěchu, že bylo jenom otázkou času kdy se začne pracovat na řešení i pro maloobchodní odběratele. Eshop je již spuštěn do ostrého provozu. Další reference z oblasti webdesignu - internetové obchody je výsledkem dlouhodobé a úspěšné spolupráce.

duben 2008 >
Kojenecké oblečení - velkoobchod - velkoobchod.kojenecke-obleceni.eu

Kojenecké oblečení - velkoobchod
velkoobchod.kojenecke-obleceni.eu

Eshop z naší dílny s nabídkou kojeneckého oblečení úspěšně vletěl na pole internetového obchodu a pro krátké chvíli rozšiřujeme nabídku i pro velkoobchodní odběratele.

duben 2008 >
Erotic obchod - Ozone gallery - www.eroticobchod.cz

Erotic obchod - Ozone gallery
www.eroticobchod.cz

Erotické zboží, filmy na DVD, žertovné předměty či erotické knihy jsou jen zlomkem z rozsáhle nabídky právě dokončeného eshopu. Kompletní, jednoduchá a přehledná administrace, moderní design, optimalizace pro vyhledávače. Hračky pro dospělé jsou připraveny pro Vás, stačí si jen vybrat.

březen 2008 >
Ústní hygiena - www.ustni-hygiena.cz

Ústní hygiena
www.ustni-hygiena.cz

Dokončili jsme eshop s nabídkou produktů pro ústní hygienu. Bonusový systém, unikátní systém pro předplatné, kompletní administrace zboží a eshopu a moderní design jsou součástí nové reference z oblasti internetových obchodů.

březen 2008 >
Sports One - www.sportsone.cz

Sports One
www.sportsone.cz

Internetový obchod specializující se na tenisové rakety, výplety, míče, tašky a doplòky. Kompletní administrace e-shopu, optimalizace pro vyhledávače, moderní webdesign a mnoho dalšího.

únor 2008 >
Skibox - www.skibox.cz

Skibox
www.skibox.cz

Spustili jsme další referenci z oblasti internetových obchodů - eshopu, v tomto případě s nabídkou v oblasti autoboxy, podélné nosiče (hagusy), příčné nosiče (příčníky), nosiče lyží apd.

leden 2008 >
Kojenecké oblečení - www.kojenecke-obleceni.eu

Kojenecké oblečení
www.kojenecke-obleceni.eu

Internetový obchod s věcičkami pro Vaše dětičky. SEO optimalizace, kompletní správa veškerých položek, objednávek a vše co k internetovému obchodu patří.
Cílem bylo vytvořit jednoduchý a přehledný eshop s možností okamžité a jednoduché aktualizace.

listopad 2007 >
Sexy parfémy - parfumerie - www.sexy-parfemy.cz

Sexy parfémy - parfumerie
www.sexy-parfemy.cz

Vytvořili jsme elektronický obchod - eshop s nabídkou kosmetiky a parfémů nejen pro ženy. Kompletní správa eshopu, importy a exporty XML feedu, automatická aktualizace, SEO optimalizace . .

listopad 2007 >
Žvak - velkoobchod - www.zvak.cz

Žvak - velkoobchod
www.zvak.cz

Pro spol. ŽVAK s.r.o. jsme dokončili elektronický obchod, který je propojen s informačním systémem VISION. E-shop obsahuje kompletní možnost správy a administrace obsahu, slevové hladiny, slevy na určité výrobky dle kódu, upozornění na akce, automatické exporty a mnoho dalšího.

říjen 2007 >
Rappa - hračky, dárky, karneval - www.rappa.cz

Rappa - hračky, dárky, karneval
www.rappa.cz

Spol. RAPPA s.r.o. si jako partnera v oblasti web-designu vybrala náš systém pro elektronické obchody. E-shop je propojen s informačním systémem VENTUS. Automatické exporty dat, které probíhají každý den kontrolují ceny, skladovou dostupnost, registrované partnery atd.

říjen 2007 >
TOP GEO GROUP CZ spol. s r.o. - www.topgeo-group.cz

TOP GEO GROUP CZ spol. s r.o.
www.topgeo-group.cz

Pro TOP GEO Group CZ spol. s r.o. jsme připravili zcela nový e-shop s nabídkou šperků, minerálů všech druhů a geologického nářadí. Kompletní správa nabídky a všech položek v systému je v rukou objednatele. Přpravili jsme také importní můstek s možností hromadné aktualizace položek pomocí .csv souboru.

červenec 2007 >
Fidon - www.fidon.cz

Fidon
www.fidon.cz

Pro společnost FIDON s.r.o. jsme provedli kompletní implementaci našeho systému pro elektronické obchody. Samozřejmostí je kompletní administrace obsahu a správa všech položek e-shopu.

květen 2007 >
Erotické-pomůcky.eu - www.eroticke-pomucky.eu

Erotické-pomůcky.eu
www.eroticke-pomucky.eu

Součástí systému je hromadný import dat přes .csv soubory a automatická výměna dat se skladovým systémem (skladová dostupnost, aktuální ceny, technické parametry, obrázky).

leden 2007 >
Dětské-zboží.eu - www.detske-zbozi.eu

Dětské-zboží.eu
www.detske-zbozi.eu

Nový elektronický obchod s komplexní nabídkou dětského zboží. Hlavní důraz při realizaci stránek byl kladen na optimalizaci pro vyhledávače (SEO), moderní, přehledný a svěží design a samozřejmě jednoduchou a rychlou administraci celého systému.

prosinec 2006 >
Ideální ceny - sexshop, pc shop, dětské zboží - www.idealniceny.cz

Ideální ceny - sexshop, pc shop, dětské zboží
www.idealniceny.cz

Tři elektronické e-shopy provozované na jedné doméně - sexshop, pc shop, dětské zboží. Provedli jsme kompletní implementaci našeho sýstemu pro elektonické obchody. Samozřejmostí je kompletní administrace obsahu.

2006 >
Praktik Papír s.r.o. - www.praktikpapir.cz

Praktik Papír s.r.o.
www.praktikpapir.cz

WWW stránky obsahují kompletní katalog zboží, jenž společnost nabízí. Stránky byly nedávno doplněny o možnost nakupovat a objednávat přímo z www stránek. Administrační rozhraní umožòuje samozřejmě kompletní správu výrobků (přidávání, mazání či editaci). Elektronický obchod je kompletně napojen na skladový systém společnosti a umožòuje každodenní aktualizaci dat.

únor 2005 >
 1 2

kategorie

76
76

naši zákazníci