reference - portfolio - Redakční systémy

1  2
Kovar s.r.o. - www.kovar.eu

Kovar s.r.o.
www.kovar.eu

Společnost KOVAR s.r.o. je předním českým výrobcem ocelových kontejnerů nejrůznějších typů i poskytovatelem příbuzných služeb (přeprava, přestavby atd.). Při vytváření webové prezentace www.kovar.eu jsme kladli důraz na názornost, již zvýrazňují fotografie kontejnerů, a přehledné třízení nabídky a informací do 6 hlavních kategorií. Neméně důležitou součástí jsou certifikáty kvality a nejrůznější ocenění, které jsou návštěvníkovi webu snadno k nahlédnutí.

>
Law4you - advokátní kancelář - www.law4u.cz

Law4you - advokátní kancelář
www.law4u.cz

Advokátní a mediační kancelář law4U nabízí široké služby v mnoha právních oblastech, od nemovitostí přes mediaci a odškodnění až po rodinné záležitosti. Pozitivně laděný web-design v zelené barvě koresponduje s celkovým pojetím webu www.law4u.cz, jenž dbá na konkrétnost a jasnost údajů, a to mj. fotografiemi pracovníků advokátní kanceláře.

>
Intercut, spol. s.r.o. - www.intercut.cz

Intercut, spol. s.r.o.
www.intercut.cz

Český specialista na svařovací, řezací a tmelicí techniku firma INTERCUT využívá naše web-designové provedení, díky němuž klienti získají rychlý přehled o nabízeném sortimentu, akčních nabídkách, novinkách a dalších relevantních údajích.

>
Hypopůjčka - www.hypopujcka.cz

Hypopůjčka
www.hypopujcka.cz

Společnosti zabývající se poskytováním finančních půjček a hypoték se dnes potýkají s vysokou konkurencí. Společnost TGI Money a.s. jí čelí originální i přehlednou webovou prezentací www.hypopujcka.cz s moderním designem, který dokáže zajmout i prodat! Celkovému konceptu „férové půjčky“ odpovídá pozitivně a živě působící barevné schéma designu. Webové řešení nepostrádá ani moderní nástroje, jako jsou chytrá on-line počítadla úroků a splátek, nástroje pro rychlou komunikaci apod.

>
Haima Ostrava - www.haima-ostrava.cz

Haima Ostrava
www.haima-ostrava.cz

Citlivě provedený web-design nemusí jen vydělávat – může také pomáhat dobré věci. Bylo nám ctí, že jsme se grafickou úpravou internetových stránek občanského sdružení HAIMA Ostrava mohli podílet na dlouhodobém projektu, jehož cílem je pomoc dětem s poruchou krvetvorby. Věříme, že vkusný, elegantní i přehledný design webových stránek přiměje jejich návštěvníky k participaci na léčbě potřebných.

>
HC Logic - www.hc-logic.cz

HC Logic
www.hc-logic.cz

Nemocnice se dnes neobejdou bez moderních a efektivních logistických řešení, na něž se specializuje ostravská poradenská společnost HC Logic. Díky modernímu internetovému portálu, jenž svým obsahem i web designem dokonale ladí s medicínským zaměřením HC Logicu, se stále více pacientů může těšit kvalitní i bezpečné lékařské péči.

>
Dluhoš - garážová vrata - www.dluhos.cz

Dluhoš - garážová vrata
www.dluhos.cz

I takový specialista na vrata a brány, jakým je firma DLUHOŠ s.r.o., někdy potřebuje vypomoci s návrhem své vlastní – internetové brány! U web-designu tohoto klienta jsme sázeli na přehlednou a snadnou orientaci, kdy má zákazník nejdůležitější informace o typech produktů a nabídce služeb hned na první stránce a pouhým kliknutím se mu otevře detailnější náhled.

>
Amethyst s.r.o. - www.amethyst.cz

Amethyst s.r.o.
www.amethyst.cz

Společnost amethyst.cz, s.r.o., která nabízí komplexní řešení v oblastech kancelářské, prezentační a výpočetní techniky, využívá přehledné, moderní webové stránky s originálním designem. Veškeré nabízené služby jsou na očích hned na úvodní stránce, vrchní lišta odkazuje k doplňujícím informacím o firmě, akčních nabídkách či na helpdeskový vzkazník.

>
RIS - regionální inovační strategie MSK - www.rismsk.cz

RIS - regionální inovační strategie MSK
www.rismsk.cz

Každý region je jiný, každý kraj má své specifické požadavky na rozvoj, vzdělávání, infrastrukturu a inovace. Firmy, studenti, vědci a další zájemci z Moravskoslezského kraje nyní využívají přehledný webový portál Regionální inovační strategie Moravskoslezského kraje s komplexními, aktualizovanými informacemi, jak realizovat a financovat své plány a projekty s regionálním dopadem.

>
Strana práv občanů ZEMANOVCI - www.spoz-msk.cz

Strana práv občanů ZEMANOVCI
www.spoz-msk.cz

Úspěch politické strany dnes závisí nejenom na volebním programu a známých tvářích, ale také na její webové prezentaci! Jasná, přehledná a ihned viditelná charakteristika politiky strany, aktuální dění, rychlý přístup na kandidátní listinu, volební program i facebookovou stránku – tím vším se mohou chlubit zástupci Strany práv občanu ZEMANOVCI z Moravskoslezského kraje využívající redakční systém web-evolution.

>
OC FUTURUM Ostrava - www.futurumostrava.cz

OC FUTURUM Ostrava
www.futurumostrava.cz

Obchodní centrum FUTURUM se může pochlubit novou www prezentací. Přehlednou, moderní prezentací, která disponuje redakčním systémem a interaktivními mapami s obchody. Www prezentací která je on-line propojena také s rezervačním systémem multikina CineStar. To vše je webdesign reference obchodního centra FUTURUM.

>
Dieta KEN - www.dietaken.cz

Dieta KEN
www.dietaken.cz

Reference z oblasti webdesignu - DIETA KEN - nejdrastičtější dieta všech dob. Nosem obézního pacienta zavede lékař sondu do žaludku, kterou si pak adept hubnutí, dávkuje v pravidelných intervalech namísto stravy speciální bílkovinový roztok. Výsledek : kilogramy jdou dolů "jako po másle."

>
Hřiště Hras - www.hristehras.cz

Hřiště Hras
www.hristehras.cz

Pro našeho dlouhodobého zákazníka spol. HRAS - zařízení hřišť s.r.o. jsme připravili zcela novou moderní a přehlednou webdesign prezentaci. Firma navrhuje, vyrábí a staví venkovní dětská hřiště. Krásná a bezpečná hřiště, která se dětem líbí. Redakční systém pro jednoduchou aktualizaci všech textů, obrázků je součástí řešení.

>
HOTEL Pokrok - www.hotelpokrok.cz

HOTEL Pokrok
www.hotelpokrok.cz

Www stránky horského Hotelu Pokrok obsahují rezervační systém, dynamickou prezentaci hotelu v podobě krátkého filmu, aktuální počasí, redakční systém pro jednoduchou aktualizaci a jazykové mutace. Chcete-li se věnovat venkovním sportům a mít přitom kvalitní zázemí, horský HOTEL Pokrok je ideálním místem.

>
OSA PROJEKT - www.osa-projekt.cz

OSA PROJEKT
www.osa-projekt.cz

Pro významnou architektonickou kancelář Severomoravského kraje, společnost OSA PROJEKT s.r.o. jsme připravili novou prezentaci, která má za úkol přehledně prezentovat činnost společnosti i veškeré jejich realizované projekty, studie, koncepty a mnoho dalšího. Prezentace je realizována na našem redakčním systému.

>
UNIMETRA - www.unimetra.cz

UNIMETRA
www.unimetra.cz

Široký sortiment měřidel, měřících přístrojů a pomůcek, ale také jejich kalibraci, opravu a údržbu nabízí svým zákazníkům firma Unimetra s.r.o. Přehledně řešený rozsáhlý katalog, redakční systém pro komplexní úpravu všech textů, přehledný a moderní wedesign, SEO optimalizace.

>
BODY color - www.bodycolor.cz

BODY color
www.bodycolor.cz

Pro společnost BODY color jsme připravili webdesign prezentaci realizovanou pomocí redakčního systému. V nabídce společnosti BODY color naleznete kvalitní materiály pro autoopravárenský průmysl, stavební a průmyslové nátěry a přípravky na broušení. Vhodné jak pro kutily, tak pro profesionály.

>
CMC Graduate School of Business - www.cmc.cz

CMC Graduate School of Business
www.cmc.cz

Nová prezentace spol. CMC realizována pomocí redakčního systému je moderní, přehledná a multi jazyková. Jste hladoví po dalším vzdělání? Chcete si prohloubit znalosti, získat nové poznatky či titul MBA? CMC Graduate School of Business je manažerská škola s nejdelší tradicí v ČR.

>
DUPLOMONT - www.duplomont.cz

DUPLOMONT
www.duplomont.cz

Nové www stránky / web-design pro spol. DUPLOMONT. Společnost DUPLOMONT zabývající se komplexní stavební činností, působí na českém trhu již od roku 1996 a může se pyšnit spoustou zrealizovaných staveb, rekonstrukcí, zateplení objektů, ale také hlavní cenou Stavba roku v MSK roku 2002 a 2007.

>
JSB Diabolo Match - www.schulzdiabolo.cz

JSB Diabolo Match
www.schulzdiabolo.cz

Firma JSB Match Diabolo a.s. je v současnosti výrobcem nejkvalitnějšího střeliva na světě do Vaší vzduchové pušky. Nově realizovaná prezentace pro JSB Match Diabolo obsahuje také e-shop / internetový obchod, kde si můžete jednoduše zakoupit jak vybrané střelivo, tak i zbraně a související příslušenství.

>
DLUHOŠ - garážová vrata, brány a závory - www.dluhos.cz

DLUHOŠ - garážová vrata, brány a závory
www.dluhos.cz

Realizovali jsme nové www stránky a eshop pro spol DLUHOŠ. Nejen výrobou, prodejem, montáží a servisem garážových vrat, se již od roku 2000 zabývá firma Radima Dluhoše se sídlem v Opavě. Společnost Dluhoš s.r.o. Vám nyní navíc nabízí instalaci markýz, rolet, závor a parkovacích systémů, ale také centrálních vysavačů do soukromých či komerčních prostor.

>
STOMIL - www.stomil.cz

STOMIL
www.stomil.cz

Pryžové výrobky všech tvarů, velikostí a užití od polského výrobce, Vám již od roku 1996 dodává firma Stomil CZ s.r.o. Kromě kvalitních výrobků a spolupráce nabízíme také nestandardní provedení produktů dle Vašich požadavků, a nyní i polotovary z plastů.

>
Farmářské trhy OC FUTURUM - www.farmarsketrhyfuturum.cz

Farmářské trhy OC FUTURUM
www.farmarsketrhyfuturum.cz

Pro obchodní centrum FUTURUM OSTRAVA jsme realizovali www stránky s informacemi týkajících se farmářských trhů. Farmářské trhy navázaly na přerušenou tradici prodeje čerstvých domácích potravin na trhu pod širým nebem. Fandíte-li kvalitním českým produktům, jsou farmářské trhy tou správnou volbou pro Vás.

>
Semag - www.semag.cz

Semag
www.semag.cz

Naším hlavním cílem při vývoji nové internetové prezentace pro společnost SEMAG, spol. s r.o. bylo připravit moderní přehlednou prezentaci doplněnou o internetový obchod. Internetové stránky jsou realizovány pomocí redakčního systému s možností jednoduché a okamžité aktualizace.

duben 2011 >
Svět spánku - www.svetspanku.cz

Svět spánku
www.svetspanku.cz

Smíchejte matrace, rošty, lůžkoviny a postele, k tomu přidejte akční nabídky, prodejny, katalogy ke stažení, SEO, moderní a přehledný design a to všechno dohromady ochuťte redakčním systémem. Výsledek ? Nová www prezentace pro společnost LUCATEC - Svět spánku.

duben 2011 >
Obedvat.cz - www.obedvat.cz

Obedvat.cz
www.obedvat.cz

Denní menu, restaurace, gastro katalogy, jídelníčky, ubytovací služby z celé České republiky a číšníci na jednom místě. Obědvat, vyspat, snídat, večeřet, nejčíšník, nejobsluha a nejkuchař. Komplexní prostředí pro všechny gastro maniaky :)

duben 2011 >
Omlux - www.omlux.cz

Omlux
www.omlux.cz

Spol. OMLUX spol., s.r.o. patří mezi stabilní a silné společnosti, zabývající se revitalizacemi bytových domů. WWW stránky jsou realizovány pomocí redakčního systému s možností jednoduché a okamžité aktualizace.

prosinec 2010 >
Rafra - www.rafra.cz

Rafra
www.rafra.cz

Pro spol. Radim Frank - RAFRA jsme připravili web-design prezentaci, kterou jsme realizovali pomocí redakčního systému. RAFRA poskytuje komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce ve výškách včetně dodávek záchytných systémů a osobních ochranných pomůcek.

prosinec 2010 >
RMT - www.rmt.cz

RMT
www.rmt.cz

Prezentace spol. RMT s.r.o. z Paskova je kompletně realizovaná na poslední verzi našeho redakčního systému s možností okamžité a jednoduché aktualizace.

říjen 2010 >
Zoo Ostrava - www.zoo-ostrava.cz

Zoo Ostrava
www.zoo-ostrava.cz

Zoologická zahrada Ostrava se může pochlubit novými internetovými stránkami. Po důkladné analýze jsme navrhnuli řešení realizované na našem redakčním systému s možností jednoduché aktulizace. Prezentace bude i do budoucna procházet dalším rozvojem a vývojem, věříme, že se máte na co těšit.

srpen 2010 >
Komunální volby Bohumín - www.volby-bohumin.cz

Komunální volby Bohumín
www.volby-bohumin.cz

Pro politické hnutí NEZÁVISLÍ a SPOZ Bohumín jsme vytvořili redakční systém pro podporu kampaně komunálních voleb 2010 v Bohumíně. Součástí plné implementace redakčního systému byla i SEO analýza a následná SEO optimalizace.

září 2010 >
K3 Bohumín - www.k3bohumin.cz

K3 Bohumín
www.k3bohumin.cz

Provedli jsme revitalizaci stránek Kulturního centra K3 v Bohumíně. Nový přehledný design, vylepšená navigace a funkcionalita celého webu. Řešení bylo rozšířeno o elektronický obchod s nabídkou knih z antikvariátu.

červenec 2010 >
Město Bohumín - www.mesto-bohumin.cz

Město Bohumín
www.mesto-bohumin.cz

Prezentace Města Bohumín prošla kompletní rekonstrukcí. Hlavní důraz byl kladen na moderní design, rychou orientaci a jednodušší práci s informacemi. .Foto a video galerie, ankety, jazykové mutace, nespočet článků a zajimavostí, katalog firem, virtuální prohlídky, webové kamery a mnoho dalšího.

červenec 2010 >
Spring Agency - www.springagency.cz

Spring Agency
www.springagency.cz

Nové www stránky spol. SPRING AGENCY s.r.o. jsou realizovány na našem redakčním systému s možností celkové administrace.

červen 2010 >
Altány pergoly - www.altanypergoly.cz

Altány pergoly
www.altanypergoly.cz

Timber Frame působící v Moravskoslezském kraji se snaží svými výrobky dotvořit na Vaší zahradě příjemné prostředí pro relaxaci Vás a Vaší rodiny. Každázahradní dřevostavba, altán i pergola je elegantní a originální svým vzhledem, způsobem provedení a použitím masivního materiálu.

červen 2010 >
Profitexx - testy.delameweby.cz/profitexx/

Profitexx
testy.delameweby.cz/profitexx/

PROFiTEXX je nová obchodní značka v oblasti elektroniky a strojů, která rozšiřuje sortiment nabídky produktů se specializací na techniku zásobování proudem v oblasti fotografických a mobilních technologií. Redakční systém, moderní a přehledný web-design a SEO optimalizace pro vyhledávače.

květen 2010 >
Informační centrum Čeladná - www.info-celadna.cz

Informační centrum Čeladná
www.info-celadna.cz

Vítejte v Čeladné, malebné vesnici ležící v samém srdci Beskyd. Prezentace realizována pomocí redakčního systému pro okamžitou a jednoduchou aktualizaci kompletního obsahu.

únor 2010 >
ABC English - www.abcenglish.cz

ABC English
www.abcenglish.cz

abc english - profesionální jazyková škola - rozsáhly projekt, který obsahuje on-line testy, blogy lektorů, a systém abc Live! ABC LIVE! je virtuální systém určený pouze registrovaným zákazníkům a pomáhá klientům pravidelně kontrolovat celý proces jeho kurzu.

únor 2010 >
Liftcomponents - www.liftcomponents.cz

Liftcomponents
www.liftcomponents.cz

LIFT COMPONENTS je výrobce velmi kvalitních výtahů. LIFT COMPONENTS to jsou špičkové výrobní technologie a vysoká kvalita výrobků. LIFT COMPONENTS to je jeden z největších výrobců výtahů v Čechách a na Slovensku. LIFT COMPONENTS jsou výtahy, které Vám pomáhají dostat se vzhůru.

leden 2010 >
Baril - www.baril.cz

Baril
www.baril.cz

Společnost Baril Coatings BV je významným světovým výrobcem nátěrových hmot zejména na ochranu kovových a betonových povrchů. Prvotřídní kvalita výrobků spolu s poradenskou činností našich odborných konzultantů jsou významnou předností naší nabídky.

prosinec 2009 >
1  2

kategorie

70
70

naši zákazníci