reference - portfolio - Redakční systémy

 1 2
Technicbeton - www.technikbeton.cz

Technicbeton
www.technikbeton.cz

Spol. TECHNICBETON s.r.o. se úspěšně zabývá veškerými stavebními pracemi od výstavby budov, rodinných domů, realizací staveb průmyslových hal, rekonstrukcí silničních i želežničních mostů, zakládání staveb, zemní a tesařské práce, uložení a zpracování betonu a mnoho dalšího.

srpen 2009 >
Eurosedačky - prodej nábytku FALCO - www.eurosedacky.cz

Eurosedačky - prodej nábytku FALCO
www.eurosedacky.cz

Nábytek Falco je známou a oblíbenou moravskou nábytkářskou firmou s dlouholetou tradicí. Prezentace je realizována na redakčním systému s možností jednoduché a kompletní administrace. Poslední webdesign reference moderně a přehledně prezentuje širokou nabídku společnosti.

červen 2009 >
INCHROMA - www.inchroma.cz

INCHROMA
www.inchroma.cz

Pro společnost Inchroma s.r.o., která nabizí služby z oblasti nátěrových systémů, jsme připravili prezentaci, kterou jsme kompletně realizovali na redakčním systému s možností okamžité a jednoduché aktualizace.

březen 2009 >
Hřište HRAS - www.hriste-hras.cz

Hřište HRAS
www.hriste-hras.cz

HRA S námi baví ... to je motto naší nové webdesign reference, kterou jsme realizovali s pomocí našeho redakčního systému pro spol. HRAS-zařízení hřiš,s.r.o. je specializovaná výhradně na zařízení pro dětská hřiště. Neváhejte se o tom přesvědčit sami a na dětech si ověřte, že HRA S námi baví ...

březen 2009 >
Mediacom - www.mediacom-hdtv.cz

Mediacom
www.mediacom-hdtv.cz

Další z nových webdesign referencí je velmi zajímavý projekt spol. MEDIACOM International s.r.o. a v dnešní době více než aktuální téma, které nabízí řešení sledování programů v High Definition kvalitě. Prezentace je realizována na našem redakčním systému s možností okamžité aktualizace.

říjen 2008 >
FK Bohumín - fotbalový klub - www.fkbohumin.cz

FK Bohumín - fotbalový klub
www.fkbohumin.cz

I fotbalisti z Bohumína potřebují moderní www stránky, kde budou prezentovat veškeré své výsledky a informovat o své činnosti. Na základě úspěšné spolupráce s Atletickým klubem v Bohumíně, jsme začali spolupracovat s dalším sportovním klubem - FK Bohumín.

srpen 2008 >
Stavovská unie studentů Ostrava - sus.vsb.cz

Stavovská unie studentů Ostrava
sus.vsb.cz

Pro VŠB-TUO realizujeme v krátké době další webdesign projekt, jedná se o prezentaci Stavovské Unie Studentů. Vzhledem k povaze projektu bylo od počátku jasné, že prezentaci bude potřeba realizovat kompletně na našem redakčním systému s možností okamžité aktualizace.

duben 2008 >
Radost Impuls Bohumín - www.radost-impuls.cz

Radost Impuls Bohumín
www.radost-impuls.cz

Dokončili jsme práce na nové prezentaci tanečního klubu RADOST&IMPULS. Prezentace je realizována kompletně na našem redakčním systému. Věříme, že se bude naše nová reference z oblasti webdesignu líbit.

březen 2008 >
Canmet - www.canmet.cz

Canmet
www.canmet.cz

Pro spol. Canmet s.r.o. se zaměřením na prodej technologií na zpracování plechu jako je laserové řezání, ohýbání, stříhání apd. jsme realizovali prezentaci, kterou jsme realizovali na našem redakčním systému. Jazykové mutace, flash animace, rozsáhlá nabídka to všechno je naše nová reference z oblasti webdesignu.

únor 2008 >
Ekoporadna VITAOVA - ekoporadna.vitaova.cz

Ekoporadna VITAOVA
ekoporadna.vitaova.cz

Našim úkolem bylo připravit prezentaci, kterou si bude VITA sama jednoduše a hladce aktualizovat, a která bude moderním a zajímavým způsobem prezentovat důležité informace o stavu přírody kolem nás. Prezentace je realizována na našem redakčním systému.

únor 2008 >
Sportcentrum Bohumín - www.sportcentrum-bohumin.cz

Sportcentrum Bohumín
www.sportcentrum-bohumin.cz

Novou prezentaci a referenci z oblasti webdesignu pro Sportovní centrum BOHUMÍN jsme realizovali na redakčním systému. Hlavními požadavky při realizaci byl moderní a zajímavý design, jednoduchá aktualizace, přehlednost a optimalizace pro vyhledávače.

leden 2008 >
Obec Baška - www.baska.cz

Obec Baška
www.baska.cz

Nová prezentace z oblasti webdesignu, nové stránky obce BAŠKA jsou realizovány na našem redakčním systému s možností kompletní správy obsahu. Cílem bylo připravit moderní, přehlednou a graficky zajímavou prezentaci, kde občané naleznou jednoduše všechny potřebné informace.

leden 2008 >
Agroseznam - www.agroseznam.cz

Agroseznam
www.agroseznam.cz

Řešení je postaveno na naší nejnovější verzi redakčního systému doplněno o moduly inzertního serveru. Celý portál je neustále vylepšován a doplňován o další funkce a moduly/.

prosinec 2007 >
Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Městská policie Bohumín
www.mpbohumin.cz

V Bohumíně se bát nemusíte - Městská policie Bohumín. Nová prezentace městské policie byla realizována na našem redakčním systému s možností okamžité aktualizace kompletního obsahu. Policie v Bohumíně si velice dobře uvědomuje sílu internetu jako média při komunikaci s občany.

prosinec 2007 >
Bospor - sportovní centrum Bohumín - www.bospor.info

Bospor - sportovní centrum Bohumín
www.bospor.info

Pro sportovní centrum BOSPOR se může pochlubit novou webdesign prezentací. Cílem rekonstrukce byl moderní design, přehledná prezentace služeb a hlavně implementace našeho redakčního systému pro okamžitou, jednoduchou a přehlednou správu prezentace (struktura, texty, obrázky, dokumenty atd.)

listopad 2007 >
Elektro Expert Kutílek - www.elektro-kutilek.cz

Elektro Expert Kutílek
www.elektro-kutilek.cz

Pro společnost ELEKTRO KUTÍLEK jsme připravili novou prezentaci realizovanou kompletně na našem redakčním systému. Veškerý obsah prezentace, struktura prezentace, fotogalerie, ankety, novinky, bannery atd. je možno aktualizovat přes redakční systém.

říjen 2007 >
Jarynet - internet - www.jarynet.com

Jarynet - internet
www.jarynet.com

Novou referencí z oblasti webdesignu je oficiální prezentace firmy JaryNet, provozovatele internetové sítě v Bohumíně. Prezentace je "postavena" na našem redakčním systému s možností administrace kompletního obsahu.

září 2007 >
Motoriders.cz - www.motoriders.cz

Motoriders.cz
www.motoriders.cz

Velice rozsáhly portál a web nejen o motorkách přímo přeplněn jednotlivými funkcemi. Pro tohle řešení jsme připravili kompletni programové řešení.

červen 2007 >
Atletický klub Bohumín - www.ak-bohumin.cz

Atletický klub Bohumín
www.ak-bohumin.cz

Další reference z oblasti web-designu je prezentace atletického klubu z Bohumína, pro který jsme připravili prezentaci realizovanou kompletně na redakčním systému s možností správy celé prezentace. Moderní prezentace a webdesign, jednoduchá administrace, optimalizace pro vyhledávače (SEO).

červen 2007 >
Run Magazine - www.run-magazine.cz

Run Magazine
www.run-magazine.cz

Další z řady prezentací jenž využívá náš redakční systém pro kompletní správu prezentace. RUN - world magazine - první a jediný časopis o běhání.

březen 2007 >
Pěkná dovolená s CK BOŠ - www.peknadovolena.cz

Pěkná dovolená s CK BOŠ
www.peknadovolena.cz

Nabídka zájezdů do oblíbených destinací - Tunis, Egypt, řecko, Bulharsko, Turecko, Španělsko, ale i do exotických zemí. Denně desítky aktualizovaných zájezdů LAST MINUTE a speciálních nabídek. Prezentace obsahuje systém pro on-line publikování zájezdů s velice rozsáhlou administrací.

duben 2007 >
Svatební CD - www.svatebnicd.cz

Svatební CD
www.svatebnicd.cz

Svatební CD je kompletně postaveno na našem redakčním systému s možností okamžité aktualizace. Jedná se o prezentační CD, které bude distribuováno po svatebních salónech s nabídkou inzerce všem těm, jenž mají co nabídnout novomanželům.

duben 2007 >
Vše pro děti - www.vseprodeti.cz

Vše pro děti
www.vseprodeti.cz

Inzertní server VŠE PRO DěTI jsme realizovali na našem systému pro on-line publikování inzerátů. Přehlednost, jednoduchá administrace, moderní webdesign a optimalizace pro vyhledávače byly hlavní požadavky, kterých jsme se museli držet při realizaci.

duben 2007 >
1. SCB Bohumín '98 - florbal - www.florbalbohumin.cz

1. SCB Bohumín '98 - florbal
www.florbalbohumin.cz

Nová reference postavená na našem redakčním systému s možností on-line úprav celé prezentace. Systém umožòuje aktualizovat a přidávat články, tabulky, střelce, fotogalerie, klubové informace, videa z utkání, aktualizovat týmy, turnaje, výsledky a mnoho dalšího.

březen 2007 >
Auto Motive Industrial a.s. - www.automotive.cz

Auto Motive Industrial a.s.
www.automotive.cz

Největší výrobce automobilových zvedáků v české republice svěřil jeho zastaralé a nepřehledné www stránky do našich rukou. Hlavní požadavky na novou prezentaci byl moderní design, redakční systém s možností jednoduché správy celé prezentace, optimalizace pro vyhledávače (SEO).

únor 2007 >
Petr Vícha - senátor za čSSD - www.petr-vicha.cz

Petr Vícha - senátor za čSSD
www.petr-vicha.cz

Ing. Petr Vícha - senátor za čSSD. Stránky jsme realizovali pomocí našeho redakčního systému. Editace textů a novinek, možnost přidávat fotogalerie, optimalizace pro vyhledávače (SEO) a mnoho dalšího.

leden 2007 >
web-evolution - www.web-evolution.cz

web-evolution
www.web-evolution.cz

Při realizaci našich nových stránek byl hlavní důraz kladen na moderní design, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), srozumitelnou a přehlednou strukturu a jednoduchou administraci textů a referencí. Celou prezentaci jsme realizovali na našem redakčním systému.

listopad 2006 >
Křesanská akademie mladých - www.kam.cz

Křesanská akademie mladých
www.kam.cz

Pro Křesanskou akademii mladých jsme realizovali prezentaci,která je kompletně postavena na našem redakčním systému. Redakční systém obsahuje možnost editace a úpravy položek v menu, editor pro základní úpravy v textu, fotogalerie, download moduly, a mnoho dalšího.

únor 2006 >
WinDUO - čapek software - www.winduo.cz

WinDUO - čapek software
www.winduo.cz

I pro tyto www stránky jsme použili náš redakční systém, tentokrát pro společnost čapek software, jenž vyvíjí a dodává účetní systém WinDUO. Součástí spolupráce bylo mimo jiné i návrh logotypu, tiskové reklamy do inzerce, flash bannerů, návrh obalu krabice.

prosinec 2005 >
Kopr software - www.kopr.cz

Kopr software
www.kopr.cz

Plně admistrovatelný web prezentující činnost společnosti KOPR SOFTWARE. Prezentace realizována pomocí redakčního systému s plnou možností okamžité správy obsahu.

červenec 2005 >
 1 2

kategorie

70
70

naši zákazníci