reference - portfolio - Internetové prezentace

1  2  3  4  5
Kurz první pomoci Ostrava - www.kurzprvnipomociostrava.cz

Kurz první pomoci Ostrava
www.kurzprvnipomociostrava.cz

Na jeden ze tří profesionálních kurzů první pomoci se můžete přihlásit na nové webových stránkách, kterou jsme připravili ve spolupráci s centrem vzdělávacích akcí Ostrava. Hlavním požadavkem byla jednoduchost a přehlednost s jednoduchým procesem objednávky.

>
Půjčovna elektrokol Praha - www.pragueebiketour.cz

Půjčovna elektrokol Praha
www.pragueebiketour.cz

Elektrokola už frčí i v Praze! Obří zásluhu na tom má nová půjčovna elektrokol a její moderní webová prezentace, která poskytuje zákazníkům veškeré informace o typech elektrokol, vyjížďkách s česky či anglicky hovořícími průvodci, cenách za vypůjčení apod. K dispozici je návštěvníkům též přehledný rezervační systém, jakož i ukázková fotogalerie.

>
Odráška Josef - www.odraska.cz

Odráška Josef
www.odraska.cz

Osobitá tvorba moravského malíře Josefa Odrášky si žádala obdobně výjimečnou internetovou prezentaci. Výsledkem jsou webové stránky, jež zaujmou netradičním grafickým zpracováním s využitím maleb autora, přehlednými informacemi o životě, díle, výstavách apod., ale především digitálně zpracovanými ukázkami samotných výtvarných děl v prvotřídní kvalitě.

>
Andrea Hlaváčková - www.andreahlavackova.com

Andrea Hlaváčková
www.andreahlavackova.com

Zatímco na tenisovém kurtě se olympijská medailistka a vítězka Grand Slamu Andrea Hlaváčková o výhru postará sama, úspěch ve světě internetu a médií jí pomáhají vybojovat moderní, přehledné internetové stránky, kde nechybějí novinky, hráčské výsledky, kompletní biografie, portál pro fanoušky i odkazy na sociální sítě či nadační fond, a to ve dvou jazycích: češtině i angličtině!

>
Reneval Neo - www.renevalneo.cz

Reneval Neo
www.renevalneo.cz

Prověřený a především účinný přípravek proti vypadávání vlasů Reneval Neo je zájemcům k dostání pouze na internetu. Jasně a přitažlivě formulovaná fakta o reálných účincích Reneval Neo potvrzená odpovídajícími lékařskými autoritami a podtržená atraktivním designem – takové byly hlavní požadavky webové prezentace produktu, jejíž redakční systém a webdesign jsou dílem společnosti Web-evolution.

>
Prima svačina - www.primasvacina.cz

Prima svačina
www.primasvacina.cz

Web, co není radno otvírat, když jste o hladu, má název primasvacina.cz! Specialista na zdravou svačinu si vyžádal prezentaci, která ladí s životním stylem dětí školou povinných a kde se návštěvníkovi ihned sbíhají sliny! Zdravé, vyvážené, čerstvé a hlavně chutné sendviče, bagety a další svačiny „na velký i malý hlad“ má návštěvník jako na dlani. Totéž platí o nabídce lákavých, cool odměn, tabulce apetitu a dalších informacích. Přemístitelnost na jakoukoli pozici webu jediným kliknutím, svěží web-design, který dýchá mládím, a ucelený přehled informací pomáhá ve zdravé výživě stále vyššímu počtu školáků.

>
TigTech - www.tigtech.cz

TigTech
www.tigtech.cz

Pro vysoce specializovanou firmu TigTech s.r.o. jsme vytvořili moderní webdesign prezentaci, pojednávající o svařování slitin hliníku a nerezových materiálů, opravách a modifikacích hliníkových a ocelových forem, a také přípravků a nástrojů. Součástí řešení je i jednoduchý internetový obchod.

>
Palka elektro - www.palka.eu

Palka elektro
www.palka.eu

Pro firmu PALKA elektro, významného regionálního prodejce domácích elektrospotřebičů, spotřební elektroniky a elektroinstalačního materiálu, působící na trhu maloobchodních prodejen v ČR již od roku 1992 jsme realizovali prezentaci s přehledným katalogem, akční nabídkou a redakčním systémem apd.

>
Bike Rent - www.bikerent.cz

Bike Rent
www.bikerent.cz

Firma půjčující vozítka segway, pro kterou jsme již dělali webové stránky, nás oslovila i při vytváření dalších stránek, tentokráte pro půjčování cyklistických kol. Moderní webdesign prezentace je plná hezkých fotograifí, plánků tras, jednoduchých rezervačních formulářů a videí, a i přes to neztrácí návaznost a přehlednost.

>
GX CORPFIN - www.gxcorpfin.eu

GX CORPFIN
www.gxcorpfin.eu

Společnost GX Corpfin a.s. nás oslovila při řešení svých webových stránek, jejichž podmínkou bylo propojení, avšak zároveň jasná diverzifikace dvou základních sekcí, jimiž se tato firma zabývá. Jedná se o monitoring železniční a kolejové dopravy a finanční řešení produktů a služeb a monitoringu. Součástí webové prezentace je i několik cizojazyčných mutací.

>
Co kdyby / café / coctails / beer - ostrava.cokdyby.cz

Co kdyby / café / coctails / beer
ostrava.cokdyby.cz

Máte rádi koktejly různých chutí a barev? Nechte se naladit webovou prezentací vytvořenou pro coctail bar Co kdyby...®, který najdete v Ostravě, Havířově a Bohumíně. Atraktivní a nadčasová prezentace 3 v 1 může být řešením právě pro Vás.

>
Plošiny Čevas - www.cevas-plosiny.cz

Plošiny Čevas
www.cevas-plosiny.cz

Pro našeho dlouhodobého klienta společnost Čevas group s.r.o. jsme vytvořili obsáhlé stránky se spoustou fotografií nabízeného sortimentu, jímž jsou stroje a zařízení pro veškeré výškové práce, jako např. plošiny pro autojeřáby, závěsné pracovní koše, sedačky, lávky, pojízdné lešení, atd.

>
Janáčkovy Hukvaldy - www.janackovyhukvaldy.cz

Janáčkovy Hukvaldy
www.janackovyhukvaldy.cz

Pro prestižní Mezinárodní hudební festival Janáčkovy Hukvaldy jsme vytvořili informacemi nabité, avšak přehledné a atraktivní webové stránky komplexně administrovatelné naším redakčním systémem. Www stránky jsou rozděleny na dvě části, hrad Hukvaldy a hudební festival. Pro cizince nechybí možnost přepnutí do anglické mutace.

>
Restaurace OSTRAVAR - www.restaurace-ostravar.cz

Restaurace OSTRAVAR
www.restaurace-ostravar.cz

Pro ostravskou restauraci Ostravar jsme vytvořili přehledné a stylové www stránky, kde se dozvíte speciality jídelního lístku, obědové menu, aktuální akce, možnosti zábavy a kde naleznete veškeré kontakty např. pro zamluvení salónku. Připravujeme tiskoviny, polepy, jídelní lístky, bonusové kartičky a mnoho dalšího.

>
TEFCO - www.tefcoas.cz

TEFCO
www.tefcoas.cz

Potřebujete profesionálně vyčistit Váš byt, dům, kancelář, pension nebo hotel? A zevnitř nebo zvenku? A je třeba vyčistit i příjezdovou komunikaci od sněhu, žvýkaček či olejových skvrn? Firma TEFCO CZ a.s. Cleaning servis Vám nabízí komplexní úklidové služby i za pomoci nejnovějších čistících srojů.

>
CITO Praha - www.citopraha.cz

CITO Praha
www.citopraha.cz

Společnost CITO Praha sdružuje 4 divize: služby, stavby, reklamu a reacing team.WWW stránky / webdesign prezentace pro úspěšnou a dynamicky se rozvíjející společnost je doplněna o redakční systém pro jednoduchou aktualizaci.

>
Wellness studio WEISSMANN - www.weissmann.cz

Wellness studio WEISSMANN
www.weissmann.cz

Společně s realizací tiskovin a propagačních materiálů jsme pro spol. Wellness studio WEISSMANN připravili nové www stránky. Lepší a zdravější životní styl, relaxaci, ale také zkrášlení či aktivní odpočinek Vám nabízí Wellness studio WEISMANN s báječnými moderními přístroji s názvy jako Mon Amie, Pure Collagen nebo Space 3000.

>
OSTRAVA v Praze - www.ostravavpraze.eu

OSTRAVA v Praze
www.ostravavpraze.eu

V říjnu 2011 proběhl v Praze Festival Ostravských divadel, jež byl podpořen touto webovou prezentací, která poutavým způsobem umožnila pražskému publiku seznámit se s nabízeným programem a zároveň jej pozvat na představení. Bylo nám ctí přiložit ruku k dílu.

>
Segway Rent - www.segwayprague.eu

Segway Rent
www.segwayprague.eu

Chcete si prohlédnout Prahu netypickým a zábavným způsobem? Zkuste to na dvojkolce Segway, která sama udržuje rovnováhu! Čtyři jazykové mutace, interaktivní mapy a rezervační systém, to všechno jsme vtěsnali do microsite s nabídkou SEGWAY - jedinečného elektrického zařízení, které udržuje rovnováhu a funguje v každém terénu.

>
ICONTEX - www.icontex.cz

ICONTEX
www.icontex.cz

Nová www prezentace pro společnost Icontex, s.r.o. která je od roku 2004 dodavatelem kompozitních materiálů do mnoha států Evropy a do odvětví jako např. letectví, medicína, ale také lodní, automobilový a motocyklový průmysl.

>
Contsystem - www.contsystem.cz

Contsystem
www.contsystem.cz

Společnost ContSystem se zabývá prodejem hydraulických jeřábů a překladačů Cargotec a překladačů kontejnerů Steelbro. Přehledná prezentace doplněná o flash animace, video ukázky, redakční systém pro novinky, ale taky návrh nového logotypu a vizitek, to vše je výsledek spolupráce.

>
AJM - Autojeřáby Malina - www.ajm.cz

AJM - Autojeřáby Malina
www.ajm.cz

Nový webdesign pro spol. AJM. Někdy je třeba obrovské síly, ohromné výšky a naprosté přesnosti – to splňují jeřáby a autojeřáby firmy AJM - Autojeřáby Malina. Již 16 let se můžete spolehnout na opravdu těžkou techniku od 20 tun do 250 tun a tým profesionálních pracovníků, vyškolených k manipulaci s různými břemeny až do výše 96 metrů.

>
DHC SOKOL Poruba - www.hazenaporuba.cz

DHC SOKOL Poruba
www.hazenaporuba.cz

Na podzim roku 2010 se do Ostravy vrátila špičková ženská házená. Do mezinárodní interligy totiž díky jejímu rozšíření postoupil celek DHC Sokol Poruba, jenž má www stránky od web-evolution. Nejen firmy potřebují dnes své webové stránky, a proto vítejte na nových stránkách házenkářského klubu DHC Sokol Poruba. Sportu zdar !!!

>
JS PROPERTY - www.jsproperty.cz

JS PROPERTY
www.jsproperty.cz

Pro spol. JS Property a.s. jenž se již více než 15let aktivně pohybuje na developerském a stavebním trhu jsme realizovali moderní a přehlednou prezentace ve dvou jazykových mutacích. Pokud budete stavět, rekonstruovat, či potřebujete vytvořit stavební projekt, je společnost JS Property a.s. pro Vás volbou.

>
Vanderberg Group - www.vanderberg.cz

Vanderberg Group
www.vanderberg.cz

Nevíte si rady se svými financemi? Vanderberg Group Vám poradí a pomůže! Společnost působící jako nezávislý finanční makléř a zprostředkovatel široké škály finančních produktů, funguje na českém finančním trhu již od roku 2008.

>
Pexeso OSTRAVA !!! - www.ostrava.cz/pexeso/

Pexeso OSTRAVA !!!
www.ostrava.cz/pexeso/

Chcete ozvláštnit svou prezentaci o hru „pro každého“? Pexeso může být tím správným řešením. Tohle nabízí pěkná či zajímavá místa Ostravy. Zabaví a ještě procvičí Vaši paměť! Realizováno pro Město OSTRAVA!!!.

>
Ekofas - www.ekofas.cz

Ekofas
www.ekofas.cz

Firma EKOFAS spol. s r.o. rozvíjí stavební činnost, a to převážně v oblasti rekonstrukcí, štukatérských prací a novostaveb. WWW stránky jsou zaměřeny především na představení společnosti, prezentaci služeb a názornou ukázku realizovaných staveb.

březen 2011 >
Česká úvěrová pokladna - www.csup.cz

Česká úvěrová pokladna
www.csup.cz

Pro společnost Česká úvěrová pokladna a.s. jsme připravili nové, moderní www stránky. Česká úvěrová pokladna a.s. je specialista na nebankovní hypotéky, leasingy a investiční programy.

březen 2011 >
Wobau CZ - www.zatepleni-wobau.cz

Wobau CZ
www.zatepleni-wobau.cz

Pro společnost Wobau cz s.r.o. jenž realizuje komplexní stavební činnost jsme zpracovali produktovou prezentaci se zaměřením na zateplení fasád panelových, bytových i rodinných domů.

březen 2011 >
Bar Mersi - www.mersi.cz

Bar Mersi
www.mersi.cz

Restaurace BAR MERSI v Bohumíně se může mimo jiné pochlubit domácím prostředím, precizní přípravou jídel, nekuřáckým prostředím, ale také hlavně novými jednoduchými webovými stránkami.

březen 2011 >
Fun GOLF - www.fungolf.cz

Fun GOLF
www.fungolf.cz

Vítejte v zábavním centru FUNGOLF. U nás se tráva na greenech zelená po celý rok a déšť ani vítr Vám hru nepřekazí. Adventure golfové hřiště, obrovské dětské hřiště s dohlížejícím personálem, kavárna se salónky pro rodinné či firemní akce.

březen 2011 >
Svatební studio Latyja - www.latyja.cz

Svatební studio Latyja
www.latyja.cz

Pro svatební studio LATYJA z Bohumína jsme připravili prezentaci s nabídkou svatebních a společenských šatů, pánských doplňků, šatů pro družičky a svatebních šatů pro pejsky. Prezentace je doplněna o modul redakčního systému pro jednoduchou aktualizaci nabízených modelů v katalogu.

březen 2011 >
Atiss - www.atiss.cz

Atiss
www.atiss.cz

Pro spol. ATISS jenž se specializuje na projekty a dodávky nízkoenergetických ekologických dřevěných domů jsme připravili novou firemní prezentaci. Redakční systém, moderní a přehledný design, SEO optimalizace pro vyhledávače, jednoduchá aktualizace a objednávka nabízených produktů .

únor 2011 >
Dětská agentura - www.detska-agentura.cz

Dětská agentura
www.detska-agentura.cz

Dětská agentura MAYA si v oblasti webdesignu vybrala jako partnera web-evolution. Kolektiv Dětské agentury v průběhu roku organizuje pro děti a mládež různé zábavné akce v jejich volném čase, letní tábory, školy v přírodě, víkendové programy a mnoho dalšího.

prosinec 2010 >
Autojeřáby ŠPICAR - www.autojerabyspicar.cz

Autojeřáby ŠPICAR
www.autojerabyspicar.cz

Dokončili jsme novou prezentaci pro spol. Autojeřáby ŠPICAR s nabídkou pronájmu techniky s kvalifikovanou obsluhou - autojeřábů, montáži ocelových konstrukcí a demolicí staveb. Jednoduché stránky s přehlednou a jasnou nabídkou spol.

listopad 2010 >
Liftservis - www.liftservis.eu

Liftservis
www.liftservis.eu

Potřebujete zajistit výměnů výtahu či jeho servis? Jste na správném místě. V oblasti výtahů se LIFT SERVIS s.r.o. pohybuje již více než 19 let a za tuto dobu získali mnoho cenných zkušeností.

listopad 2010 >
Mateřská školka Pohádka - www.mspohadkafm.cz

Mateřská školka Pohádka
www.mspohadkafm.cz

Právě jsme dokončili www stránky pro Mateřskou školku Pohádka z Frýdku - Místku s možností jednoduché aktualizace vybraných částí.

listopad 2010 >
Sicílie z moravy - www.siciliezmoravy.cz

Sicílie z moravy
www.siciliezmoravy.cz

Pro Cestovní kancelář BOŠ s.r.o. jsme připravili microsite s cílem zvýšit informovanost a podpořit prodej nabízených zájezdů na Sicílii.

listopad 2010 >
Koruna pralines - www.korunapralinesostrava.cz

Koruna pralines
www.korunapralinesostrava.cz

První dárková prodejna KORUNA PRALINES v Ostravě s originální belgickou čokoládou Callebaut se může pochlubit jednoduchou prezentací (webdesign), která prošla našimi rukami.

listopad 2010 >
Gaff interier - www.gaff.cz

Gaff interier
www.gaff.cz

Spol. GAFF INTERIER s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti řešení interiérů. Kuchyně, obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice, pracovny, ale i také barevné poradenství a 3D návrhy. Vybrané části prezentace jsou opatřeny redakčním systémem pro jednoduchou aktualizaci.

říjen 2010 >
1  2  3  4  5

kategorie

183
183

naši zákazníci