loga_design_manualy

Logo a corporate identity

Logo a corporate identity

Potřebujete navrhnout nové originální logo ? Potřebujete zpracovat firemní tiskoviny v jednotném designu ? Postaráme se o Vaší corporate identity na klíč! Originální, promyšlená a dobře zpracovaná corporate identity Vám pomůže v prezentaci Vaši firmy i produktů. Kvalitní prezentace a srozumitelná vizuální komunikace jsou důležitými kameny Vaší propagace.

V případě zájmu Vám navrhneme nové logo včetně grafického manuálu. Navrhneme pravidla pro užívání nejen loga, ale i barev a písma na vizitkách, hlavičkových papírech, letácích, složkách a jiných firemních či propagačních materiálech. Navrhneme polepy aut a reklamních předmětů, připravíme a zrealizujeme veškeré tiskoviny. Záleží jen na vašich požadavcích. Při návrhu letáků a tiskovin dbáme na to, aby byla grafika čistá a přehledná, a aby byl dodržen firemní styl. Každý propagační materiál společnosti by měl být realizován v rámci pravidel firemního stylu a zároveň musí odpovídat svému účelu.

Základem úspěšné image je originální, jedinečné a dobře zapamatovatelné logo nebo značka produktu, který se snadno pamatuje a intenzivně působí. Corporate identity (firemní styl) je zpravidla tvořen logotypem a souborem pravidel určujících jeho užití v merkantilních tiskovinách (vizitky, hlavičkové papíry, složky, dopisní papíry, obálky, desky apd.) a v propagačních tiskovinách (prospekty, letáky, katalogy, ?). Tato pravidla firemní propagace jsou definována v grafickém manuálu.

Zajistíme vám také redesign Vašeho loga. Při tvorbě budeme plně respektovat stávající vizuální styl a používaná pravidla vaší společnosti. Při návrhu nového logotypu dbáme samozřejmě taky na to, aby logo bylo dobře použitelné na různých materiálech (prospekty, automobily, reklamní předměty, atd.) Kvalitní logo firmy může vyjadřovat nejen její náplň či zaměření, ale také profesionalitu, solidnost nebo tradici firmy.

Podívejte se do referencí na naše řešení firemních logotypů.

nabídka služeb